Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG G8 ThinQ - Лични впечатления и коментари
#51

(2019-10-11, 08:23:08)oxuboxu написа:  Значи ще се "гмурна" след няколко дни.
 

Живо здраво от мен!
При мен така се стекоха обстоятелствата работни, че дори нямам време да пусна апарата да се продава.
Това, видно и от цените, е яко в мой ущърб, ама к`во да направя...

Иначе отварям и ви чета, но не давам мнение, защото (както каза) откакто взех Макс Про-то, той ми е основен телефон и LG-то мина в бая по-заден план и нито го товаря яко, нито му качвам нови приложения и мога д асъм актуален като мнение, с което да бъда полезен на който и да е тук.
С няколко разговоря на ден, спокойно батерията ми кара по два дни.
Чуваемостта е добра, но пък каквото и да направя и каквато и мелодия да сложа (от вградените)  с усилване почти до края, не го чувам като звъни и не усещам вибрацията.
Като имаш предвид, че ми стои във вътрешния джоб на сакото, а не е в джоба на дънките (примерно).
През ден ми се появяват нотификации, че това или онова приложение са голям консуматор на батерия (мен лично ме дразнят такива неща).
Вградения мейл клиент почти всеки ден не ми показва нови имейли и трябва да отварям ръчно да чеквам, макар да съм го настроил на всеки час да чеква автоматично.
Може би тия дни като му пусна обявата и ще го пробвам как е с мобилните разплащания през телефона.
Относно камерата - на дневна светлина (мисля че писах още като го взех) е чуден.
За снимки при ниска осветеност...
Всъщност ето едно сравнение с iPhone 11 Pro Max да видите (всичко е на автомат):

[Изображение: 1LGG8s.jpg]  [Изображение: 1MaxPro.jpg]

Ляво LG, дясно iPhone.
[-] 2 потребители изказват благодарност на algor за това мнение:
  • oxuboxu, vargala81
Цитирай
Аксесоари
#52

Благодаря ти за изчерпателната информация. Полезно е да се знае.

от LG-H815 7.0 v29a сTapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
[-] 1 потребител изказва благодарност на oxuboxu за това мнение:
  • algor
Цитирай
#53

С удоволствие бих изсипал още инфо, на пак казвам - не товаря апарата и не знам доколко е полезно.

пп. Забравих да кажа - с ползването установих, колко е голям и не ме питай как нося в двата джоба двата тукмака...направо сако за сума пари ми виснаха джобовете Tooth
Жена ми също не иска с него да замени старата вече G4-ка заради големината.
[-] 2 потребители изказват благодарност на algor за това мнение:
  • oxuboxu, vargala81
Цитирай
#54

Ха, защото аз G4 искам да заменя.

от LG-H815 7.0 v29a сTapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай
#55

Ако ще ти е основен и единствен апарат, може би ще свикнеш бързо и лесно, но и аз и жена ми сме с по 3-4 карти лични и служебни и няма как да се разминем с един апарат.
В началото ще ти е терсене 2-3 дни, но ще свикнеш, сигурен съм, а и уау ефекта с прехода от единия към другия ще помогне.
Ако си сва апарата, обаче, не бих заложил на това, че бързо ще свикнеш.
Както знаем, всичко е строго индивидуално.
[-] 1 потребител изказва благодарност на algor за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#56

Само с един G4 съм, но вече много му стана. Екранът "прегоря" и остават отпечатъци. Корпусът е леко усукан от прегряването на предишната платка, която се "спомина" , добре че беше още гаранционен, и като го поставя на маса и леко "куца" .
Скоро го върнах към фабрични, но бързо взе пак да лаг-ва. Батерията почти си е "отишла".
Бутоните на гърба понякога май не действат. По-точно трудно сработва комбинацията за скрийншот.
Камерата май вече не е добре. И стабилизацията и изглежда се е повредила.

от LG-H815 7.0 v29a сTapatalk

Пичове, някой подкарвал ли е VoLTE на G8s или G8 ?

от LG-H815 7.0 v29a сTapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай
#57

Тъкмо ми дойде финансова възможност да си взема G8s и вече не се предлагат от двете фирми в еMAG.

от LG-H815 7.0 v29a сTapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай
#58

Предлагат се, за 840 лв има оферта.

Изпратено от моят LM-G710 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на whitehart за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#59

(2019-10-14, 13:17:07)oxuboxu написа:  Тъкмо ми дойде финансова възможност да си взема G8s и вече не се предлагат от двете фирми в еMAG.

от LG-H815 7.0 v29a сTapatalk
Antutu[Изображение: c58b11d1d719ea6729a3b0f56f859cbc.jpg]

Изпратено от моят LM-G810 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на fourplay2 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#60

@fourplay2 , колко ти изкарва батерията и колко го ползваш?
Доволен ли си от камерата?
Давай впечатления.
Аз си го взех също.
Тепърва ще го ръчкам.
Хубаво е всеки да си казва впечатленията.
Аз тепърва започвам да набирам такива.

от LG-H815 7.0 v29a сTapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
[-] 1 потребител изказва благодарност на oxuboxu за това мнение:
  • vargala81
Цитирай
#61

(2019-10-20, 18:53:22)oxuboxu написа:  @fourplay2 , колко ти изкарва батерията и колко го ползваш?
Доволен ли си от камерата?
Давай впечатления.
Аз си го взех също.
Тепърва ще го ръчкам.
Хубаво е всеки да си казва впечатленията.
Аз тепърва започвам да набирам такива.

от LG-H815 7.0 v29a сTapatalk
Здравейте батетията ми е уникална карам 15~20ч на макс . Камерата е добра но селфито е посредсвено ...настройките работят коректно ...зглобката е уникално качествена. Звукът при разговор е перфектен и отсреща ме чуват страхотно. Андроида ми работи мазно без засечки или лаг ...преди дни активирах. YouTube Premium и google one 100GB и ми се стори че след като си абонат на гугъл пъкен пакет телефона ми се оптимизира и започна да лети в повече от преди .явни когато си плащаш за услуги на гугъл те допълнитечно с техни си алгоритми и подобни оптимизират ОС. Звукът от слушалките мачка перфектен е ...също и от външните микрофони. Много съм доволен от тела ..и никога не оставяй батерията да ти пада под 20 ...зареждай го преди това но всъщност телефона ти подсказва за всичко това както и да влючиш настроиката за. Автоматично рестартиране веднъж седмично това е много полезно....виждам и чуствам че с всеки изминал ден тела започва да работи все по добре и по добре ..тои ме самоизучава

Изпратено от моят LM-G810 с помощта на Tapatalk

(2019-10-21, 16:40:40)fourplay2 написа:  Здравейте батетията ми е уникална карам 15~20ч на макс . Камерата е добра но селфито е посредсвено ...настройките работят коректно ...зглобката е уникално качествена. Звукът при разговор е перфектен и отсреща ме чуват страхотно. Андроида ми работи мазно без засечки или лаг ...преди дни активирах. YouTube Premium и google one 100GB и ми се стори че след като си абонат на гугъл пъкен пакет телефона ми се оптимизира и започна да лети в повече от преди .явни когато си плащаш за услуги на гугъл те допълнитечно с техни си алгоритми и подобни оптимизират ОС. Звукът от слушалките мачка перфектен е ...също и от външните микрофони. Много съм доволен от тела ..и никога не оставяй батерията да ти пада под 20 ...зареждай го преди това но всъщност телефона ти подсказва за всичко това както и да влючиш настроиката за. Автоматично рестартиране веднъж седмично това е много полезно....виждам и чуствам че с всеки изминал ден тела започва да работи все по добре и по добре ..тои ме самоизучава

Изпратено от моят LM-G810 с помощта на Tapatalk
Antutu[Изображение: a064a890949821c31e330cd3178024d4.jpg]

Изпратено от моят LM-G810 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на fourplay2 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#62

https://youtu.be/q2CdBFA98SI
[-] 3 потребители изказват благодарност на algor за това мнение:
  • fourplay2, oxuboxu, vargala81
Цитирай
#63

LG G8s като човек с по-малка ръка дали ще ми дойде голям?

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на denko1 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#64

Моята ръка не е голяма.
Стои ми добре в ръката.
То се свиква по принцип.
Когато за пръв път се сдобих със смартфон, той беше LG Optimus Black P970. Струваше ми се отначало много голям и неудобен. Но се свиква бързо и за учудване после бившия ми Sony Ericsson K550i ми беше неудобен. Когато LG-то трябваше да бъде подменен, се посъветвах с приятел, любител на Самсунг, че се колебая между Galaxy S6 Edge и LG G4 и споделих, че са по-големи(особено LG-то) и ще са ми неудобни, той ми каза: "Не се притеснявай, бързо се свиква." ПРАВ БЕШЕ.
Сега като си купих LG G8s, който е по-голям от ЧЕТВОРКАТА, ми стои добре в ръката. LG G8s е малко по-голям от LG G8.
На моите приятели фенове на Самсунг сина им си купи Галакси С10+, който е малко по-голям от ЛГ Г8с и му е удобно, въпреки, че минава на него от Галкси С4 май.
СВИКВА СЕ.

от LM-G810EAW сTapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
[-] 2 потребители изказват благодарност на oxuboxu за това мнение:
  • denko1, vargala81
Цитирай
#65

Абе, колеги, чудя се за тоя модел LG G8S, по принцип се оглеждам за нещо, което да е едновремено съвременно, качествено и РАЗЛИЧНО от хонори, шаомита, айфони и самсунги, и този елджи ми попадна в полезрението. На доста добра цена е спрямо параметрите си, но като цяло марката ми е непозната. Получава ли ъпдейти, как е като стабилност в ежедневната работа най-вече, сега примерно около андроид 10 каква е ситуацията с него и прочие, ще съм благодарен, ако някой сподели пресни впечатления.... Smile
Цитирай
#66

Разбира се, че идват, този телефон с нищо не се различава от другите, освен с това, че го няма на в целия свят, и това, цената му е по-евтина, защото сега телефон на 2 години струва толкова. А това, си е много голяма оферта. Е няма да те гледат толкова, но пък ще получиш добри характерстики и евтина цена, както и ъпдейти.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 2 потребители изказват благодарност на hazART за това мнение:
  • oxuboxu, scenic
Цитирай
#67

(2019-11-23, 09:51:30)scenic написа:  Абе, колеги, чудя се за тоя модел LG G8S, по принцип се оглеждам за нещо, което да е едновремено съвременно, качествено и РАЗЛИЧНО от хонори, шаомита, айфони и самсунги, и този елджи ми попадна в полезрението. На доста добра цена е спрямо параметрите си, но като цяло марката ми е непозната. Получава ли ъпдейти, как е като стабилност в ежедневната работа най-вече, сега примерно около андроид 10 каква е ситуацията с него и прочие, ще съм благодарен, ако някой сподели пресни впечатления.... Smile
Телефона е номер едно спрямо качество и цена. Миналата седмица купих един, който не беше за мен, но успях да го разцъкам. Ако не си ползвал ЛГ телефона до сега ще ти кажа едно. Ъпдейтите не са толкова важни по принцип,защото няма какво да оправят. ЛГ правят най-добрия и изпипан софтуер и мога да кажа, че аз бъгове не съм виждал след толкова техни модели, които съм ползвал. Иначе сега си получават редовно ъпдейти, ако те интересува точно това. Андроид 10 се очаква до няколко седмици да излезе за официално за корейския G8. И да се забави малко поне знаеш, че като дойде няма да имаш проблем, защото всичко ще е изпипано. Отделно софтуера е оптимално оптимизиран спрямо хардуера и дрейнове и такива други глупости не се срещат тук. Батерията със сигурност ще ти държи.

Sent from my LM-V350 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 4 потребители изказват благодарност на ganchev за това мнение:
  • fourplay2, oxuboxu, scenic, vargala81
Цитирай
#68

Моите данни от теста с AnTuTu [Изображение: e14bfa35b5c0f017d11fec23329e7f78.jpg]
И назад след него се нареждат Samsung Galaxy S10+ и S10.
Както и Huawei P30 Pro, P30, Honor 20 Pro, Mate20 и т.н.
[Изображение: 87048ed1e9c0615da75a673b1932fadd.jpg]

от LG G8s с Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
[-] 3 потребители изказват благодарност на oxuboxu за това мнение:
  • fourplay2, ganchev, vargala81
Цитирай
#69

LG G8X ThinQ вече се предлага във Vivacom. https://mobilebulgaria.com/news/lg-g8x-t...-balgariya

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 3 потребители изказват благодарност на hazART за това мнение:
  • ganchev, oxuboxu, vargala81
Цитирай
#70

(2019-12-04, 13:55:56)hazART написа:  LG G8X ThinQ вече се предлага във Vivacom. https://mobilebulgaria.com/news/lg-g8x-t...-balgariya
И е още по-добър , два екрана , по-голяма батерия...
Четох , че дори и с втория екран издържа много часове без зареждане.
Обаче егати и цената , която му искат нашите алчни оператори...
В САЩ се предлага без договор с оператор за 700 долара...

от LM-G810EAW сTapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай
#71

В САЩ мисля, че е временна промоция. Такива там винаги има, даже даваха смарт телевизори безплатно. За съжаление тук подобни промоции няма.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 1 потребител изказва благодарност на vargala81 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#72

Като се замислиш и тука не е толкова скъп, един iPhone струва повече, а този е с двоен дисплей и все пак е някаква иновация. Като се има предвид, че Samsung Galaxy Fold е към 5000лв.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 2 потребители изказват благодарност на hazART за това мнение:
  • oxuboxu, vargala81
Цитирай
#73

Телефончето е много добро и си струва парите, за разлика от други.
Заслужава си всеки лев !

от LM-G810EAW сTapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
[-] 1 потребител изказва благодарност на oxuboxu за това мнение:
  • vargala81
Цитирай
#74

Да, за хора, които искат два дисплея за тези пари е супер.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 3 потребители изказват благодарност на hazART за това мнение:
  • Dowper, oxuboxu, vargala81
Цитирай
#75

Kолеги как стои въпроса с бързото зареждане на G8s , мисля че го дават 18w което ми се вижда слабичко . Споделете за около 30 мин колко дозарежда .

При LG G7 , беше 15w или 18 w (не съм сигурен ) , и не беше от най бързите

Huawei P30 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)