Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P20pro или Galaxy Note 8
#1

Здравейте колеги имам огромна дилема днес ще купувам телефон и се чудя Huawei P20pro или Galaxy Note 8
Съдействайте че се побърках вече.

Благодаря!

Samsung Galaxy S24 Ultra + SAMSUNG GALAXY FIT 3
Цитирай
Аксесоари
#2

С 2 ръце huawei p20 pro

Изпратено от моят EML-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Глас за Huawei P20pro. Ако трябваше да избираш с Ноут 9, тогава можеше да ти препоръчам корееца.

Samsung S24U § Apple iPhone 15 pro max-Apple iPhone 14 pro max-Apple iPhone 13 pro max-Samsung Z Fold3 § Apple iPhone 12 pro max§Poco F2 pro-Apple iPhone 11 pro max-Samsung G Tab4-Apple iPhone XS max - Samsung Note 9 - Apple iPhone X - Apple iPhone 7 Plus - Apple iPhone 6s Plus -Alcatel Idol 3 (4.7) - Samsung Galahy Note 4- Samsung Galahy S ІV (White) § Samsung Galahy Note N8000 §-Samsung Galahy Note-HTC Desire HD - Sony Ericsson Vivaz pro-Nokia N95-Sony Ericsson Z600-Siemens SL45


Цитирай
#4

Които и от двата телефона да избереш, ще останеш доволен според мен. С риск отново да бъда обявен за фенбой ,заради подписа ми xD Въпреки, че никога не съм бил! Ще напиша няколко реда. 

Note 8
  • По-голям екран (6.3 инча, при p20 pro е 6.1)
  • По- висока резолюция ( Note 81440 x 2960 pixels,(521 гъстота на пикселите) P20 Pro 1080 x 2240 pixels (408 гъстота на пикселите))
  • Слот за карта с памет (Да ,знам,че HUAWEI модела разполага с доста,не е там въпроса.)
  • IP68 (При p20 е IP67 )
  • 3,5 mm жак ( P20 pro няма такъв. Тази политика която наложиха Apple, да ни махат удобствата и ние да се съгласяваме не ми харесва.)
  • 3D Touch (home button only) (Изтъкнах го понеже ми е доста удобен на мен. Въпреки това го няма в Note 9)
  • Always On Display (HUAWEI може и да имат алтернатива, но не съм запознат. В gsmarena също не са упоменали)
  • Ирис скенер (Я го ползваш, я не...Все пак го има)
  • Gorilla Glass 5 (При huawei нищо не се споменава в gsmarena, предполагам има някаква защита)
  • Няма ноч xD Това вече си е мой +  Big Grin До лични предпочитания си е.

P20 Pro:
  • Стерео спийкър
  • Доста по-голяма батерия 4000 mAh
  • IR Бластер
  • Wide angle камера 
  • Пръстовия отпечатък е поставен от пред (Този на Note 8 е отзад и е малко неудобен)
Малко ревю на камерите. Струва ми се,че P20 Pro се справя много по-добре при ниска осветеност, където Note 8 издиша. 
Въпреки по-голямата предна камера 24mpx, не разбрах защо резолюцията 1080p@30fps и е по-малка от на Note 8mpx 1440p@30fps. 


ПС: Не видях,че темата е пусната в раздела на Huawei... Visslar Сега очаквам една лека атака от феновете за менението ми  Big Grin Но аз като цяло държа на бой...Така, че go ahead and try me xD 
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • skysoft
Цитирай
#5

(2019-02-25, 08:52:04)eros написа:  Здравейте колеги имам огромна дилема днес ще купувам телефон и се чудя Huawei P20pro или Galaxy Note 8
Съдействайте че се побърках вече...
Съдействаме. Най-добре да питаш за това в този раздел Кой телефон/таблет да избера?

 
Цитирай
#6

Само да уточня за мнението на колегата mefistoreyon, P20 Pro няма Wide angle камера. Mate 20 Pro я има. Но и без нея, снимките са чудесни.

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай
#7

Ако избираше между Huawei P20 Pro и Samsung Galaxy Note 9 тогава щеше по-добре да е Note. Но тук тоя няма стерео звук, батерията е слаба, камерата е по-слаба. Докато Huawei е по-добър, все пак е по-нов модел е, само няма безжично зареждан.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#8

Благодаря колеги Повлиях се от мнението на колегата mefistoreyon и взех note 8 разкошен апарат
Благодаря ви

Samsung Galaxy S24 Ultra + SAMSUNG GALAXY FIT 3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)