Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy A50 - Лични впечатления и коментари

Някой с А50 може ли да каже след ъпдейта с Андроид-11, дали може да инсталира която и да е версия на DA Player ?
Преди ъпдейта, със стария андроид-10 нямаше никакви проблеми, всички версии се инсталираха. Както кракнатите които се намират в нета, така и официалната от Гугъл Плей изискваща регистрация и прочие.
След ъпдейта с андроид-11 все удрям в гредата, нито една версия не сработва.
Не искам да правя фекчъри рисет, защото ще ми заминат 101 програми и ще си загубя 2 дни да вкарам отново телефона в работен вид.
Цитирай
Аксесоари

Има ли работещо адекватно приложение за запис на разговори  с А40 съм.
 

PS: Кой модел е с подобен хардуер, за да търся идеи там?

Сори за офф-а. Но не намерих подходящ заместител 2г като размер и тегло до 6" и ще кретам с този.

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

Днес забелязах, че ми се е появил горе на екрана надпис VoLTE.
Операторът ми е А1, не знам при другите оператори дали ще сработи тази функция...би трябвало.
Другото интересно за мен е, че най-накрая в Гугъл Плей ВЕЧЕ има работеща версия на ДА-Плейър, която работи на А50
Цитирай

Как мога да заглуша входящи разговори освен най-важните - някакъв режим да включвам?  Когато не искам да ме безпокоят. Нещо като нощния режим (който съм активирал и не знам откъде се спираше)?
/самсунг а40/

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

Здравейте, силно се надявам да получа отговор, защото се чудя какво да правя. Телефонът си беше окей и онзи ден от нищото заби за част от секундата и се рестартира и почна да оптимизира приложения (все едно след софтуерен ъпдейт). И След това телефона стана супер бавен. Бавен в смисъл такъв, че като отвориш ново приложение зарежда по 5,6 секунди и след това си е окей в самото приложение като си.Дори самият телефон отчита че приложенията са в спящ режим или че не реагират ( а те в този момент зареждат). Помислих, че случайно съм дръпнал някой ъдпейт и се е актуализирал, но не. Последната актуализация на софтуерът е Ноември 2019 (телефонът беше топ, актуализира се малко преди въпросната дата и нещо беше много зле, не си спомням какво, ъпдейтнах го още веднъж и си казах, че смисъл от тези ъпдейти няма). Въпросът ми е дали да го ъпдейтна? Като цяло си е окей телефона - беше си бърз, батерията си му държи и реших да търпя лекият лаг на моменти, за да не рискувам най-вече животът на батерията и качеството на камерата. И ако не беше станало това нямаше и да си помисля за ъпдейт. П.С. с Андроид 9 съм и ОNE UI 1.1

Samsung Galaxy Ace S5830 The Ultimatium v4.0 [Final]
Цитирай

Е тегли я, нищо няма да му стане, даже после може да върнеш фабричните настройки, за да върви по-гладко, уж.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Значи сте доволни от последните ъпдейти? Андроид 10 или 11 ( по-спомен че да стигна до 11, трябва да мина през 10, така че кажете? И това с фабричните е малко трудно при положение че имам 30 гб снимки и клипове.

Samsung Galaxy Ace S5830 The Ultimatium v4.0 [Final]
Цитирай

Да, това е редът на актуализациите. Запазваш си например цялата информация на PC и след това може да направиш връщане до заводски настройки устройството си.

 
Цитирай

А защо направо не ги сложиш в Google Photos.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Благодаря за бързите отзиви! Нека оставим снимките за сега. Споделете впечатленията си от Андроид 10 и 11.Кой от двата предпочитате? Колкото и да ми харесва 1 телефон да работи плавно и с хубави анимации, това не ми е приоритет. Какви са впечатленията за бързината, камерата и батерията при двата андроида. Както и дали има някакво загряване?
П.С. Възможно ли е това, че съм запълнил 65 от 120 гб да е причина за това което се случи?

Samsung Galaxy Ace S5830 The Ultimatium v4.0 [Final]
Цитирай

Не използвам телефона, но тегли най-новият. Не мисля, че е проблем запълването на паметта.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Честит празник на всички! Исках само да кажа, че телефонът се оправи след 1 ъпдейт на защитата само. Наздраве!

Samsung Galaxy Ace S5830 The Ultimatium v4.0 [Final]
Цитирай

Хора, телефона се рестартира сам през 30 секунди, връщах настройки нищо не помага, идеи от какво може да е. Смених батерията, щото моята се бе надула и с нея така рестартиране?
Цитирай

След малко повече от 4 години и моя започна сам да се рестартира и ме остави. Повече от доволен го оставих в заслужена почивка и се надявам новия ми да изкара и той толкова  Smile Корав се оказа, въпреки гаранционната смяна на дисплей още след първия месец  Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на Pepe за това мнение:
  • stihlkata
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)