Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy A50 - Лични впечатления и коментари

Колеги вече се чудя какво да зимам за приятелка си.Тя в момента ползва Samsung S9 но батрията я зарежда по 2 пъти на ден телфона при употреба доста почва грее не мога да разбера от какво.Но иначе е трепач от всякъде.Ти се е загледала в А50 дали си струва да го продам S9 ЗА 600 лева и да вземем един но А50 за около 500 лева ? Батерията държи ли,се добре при А50 и дали много грее при употреба.Някой да сподели
Цитирай
Аксесоари

Телефона не грее, но защо не го продадете и да доплатите за с9 плюс.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2019-08-15, 15:43:49)Marto.g написа:  Телефона не грее, но защо не го продадете и да доплатите за с9 плюс.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Защото го има един приятел.И той се оплаква много от батерията при играене на игри и неговия доста пече

Добре а да ви питам колеги.Има ли голяма разлика от А50 И А70 ?
Цитирай

Много набързо дойде и новата актуализация Smile


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Колега, аз бих предложил да не сменяте S9 за А50. 50-ката си е хубава, ама S9 си е висок клас, пък е и със страшна камера. Ако имате проблем със батерията по-добре му я сменете и т'ва е.

Относно новата актуализация - някой има ли впечатления вече?

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Цитирай

Трябва ли едно нулиране на настройките на камерата за да видим евентуалното подобрение което идва с последния юлски ъпдейт
Цитирай

Желателно е да се направи.

 
Цитирай

(2019-08-16, 08:05:13)Lenux написа:  Колега, аз бих предложил да не сменяте S9 за А50. 50-ката си е хубава, ама S9 си е висок клас, пък е и със страшна камера. Ако имате проблем със батерията по-добре му я сменете и т'ва е.

Относно новата актуализация - някой има ли впечатления вече?
Колега вчера го продадох.Да S9 е с брутален диспелй има стерео звук който е много як ,камерата му е една от най добрите на пазар от висок клас.Обаче телефона е закупен март месец при гледане на клипове и играене на игри телефона достига температура от 44,45 градуса адски много пече и батерията му е под всякаква критика.Прочетох из доста форуми че батерията му е яко зле и като е нов.Сега събирам мнения за А50 как се държи от към батерия дали много пече и камерата му дали става за нещо
Цитирай

Снощи ми се появи този ъпдейт. А уж го бях направил през юли.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

И аз го получих имаме QR scanner вкаран в камерата

LG  OPTIMUS L9 II >> LG G4 H815 (Space gray)/Samsung A50
Цитирай

(2019-08-17, 10:54:44)jorkatabs написа:  Снощи ми се появи този ъпдейт. А уж го бях направил през юли.
Просто се появиха с месец на зад.

Изпратено от моят SM-A505FN с помощта на Tapatalk
Цитирай

Здравейте колеги,
Искам да попитам дали е възможно на Samsung А50 caller ID (снимката на даден контакт) да е на цял екран ,а не в едно малко кръгче?

Мерси предварително

Samsung A50
Цитирай

(2019-08-23, 14:47:52)kaman4e написа:  Здравейте колеги,
Искам да попитам дали е възможно на Samsung А50 caller ID (снимката на даден контакт) да е на цял екран ,а не в едно малко кръгче?

Мерси предварително
И аз исках така, но не намерих такава функция

Honor 7 -> Huawei Mate 10 lite -> Samsung Galaxy A50 - > Samsung Galaxy A72
Цитирай

Здравейте приятели. Искам да попитам тези от вас, които ползват AOD дали ви е тъмна тази опция на дисплея? На мен лично ми е много тъмно и не намирам опция как да увелича яркостта на AOD, което много ме дразни. Вие имате ли такъв проблем с вашите устройства? Благодаря ви предварително.
Цитирай

Няма  опция да се увеличи яркостта, единствено можеш да смениш цвета на часовника.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Новия ъпдейт значително повиши качеството на пръстовия отпечатък. Браво на Самсунг.
Цитирай

Туко що го инсталирах новият ъпдейт. Наистина е бърз, вече.

LG  OPTIMUS L9 II >> LG G4 H815 (Space gray)/Samsung A50
Цитирай

Не знам за пръстовия ама батерията е направо супер. 6 часа екран си правя без проблем а преди по 4.
Евала Самсунг! Big Grin

Android User: Galaxy S2, Galaxy S4, Galaxy A50
Цитирай

Здравейте група...
Предстои ми закупуване на А50 по тези дни,
Питането ми е някой знае ли дали always on display при постоянно вкл. Опция се мести както беше при ореото.
Понеже ако не се, ще се получи прегаряне на пиксели.
Цитирай

Да мести се, няма причина да не се, защото както каза има опасност от прогаряне.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • Kambera22
Цитирай

Здравейте! Имам едно въпросче. Телефона ми е А50, минаха няколко актуализации на софтуера и машинката си бачка безотказно. В доста теми обаче чета, че след актуализация е хубаво да се пусне възстановяване на заводските настройки. Досега не съм го правил. Ако го направя какво ще стане? Всичко ли ще ми се изтрие от телефона, а и има ли смисъл да го правя, след като всичко си ми е наред ... поне според мен Wink
Благодаря предварително!
Цитирай

Прави се ако възникнат проблеми, щом нямаш ядове с твоя, значи няма нужда.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

(2019-09-10, 20:05:09)valentinbg написа:  Здравейте! Имам едно въпросче. Телефона ми е А50, минаха няколко актуализации на софтуера и машинката си бачка безотказно. В доста теми обаче чета, че след актуализация е хубаво да се пусне възстановяване на заводските настройки. Досега не съм го правил. Ако го направя какво ще стане? Всичко ли ще ми се изтрие от телефона, а и има ли смисъл да го правя, след като всичко си ми е наред  ... поне според мен Wink
Благодаря предварително!
Хубаво е ако са големи тези под 1 гб ако няма проблеми не е нужно да се прави хард резет.
Цитирай

Е какво да стане? Просто ще тръгне системата на устройството ти "на чисто".

 
Цитирай

Здравейте, имам малък проблем. Health не ми отчита крачките . Някой друг има ли подобен проблем?

Honor 7 -> Huawei Mate 10 lite -> Samsung Galaxy A50 - > Samsung Galaxy A72
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)