Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy A50 - Лични впечатления и коментари

И аз да се намъкна в клуба, подариха ми А50 преди 2 дни.
Първите ми впечатления са отлични, идеално работи всичко засега, да чукна на дърво.
От първи заряд на батерията изкара над 6 часа на екран с много ровичкане, докато му настроя повечето неща и да направя доста проби.
Пу, пу, да не му е уруки, но съм много приятно изненадан от телефончето.
Направи ми впечатление, че автоматичното регулиране на осветеността на екрана ми е излапало 8% от батерията и го изключих.
Този филтър за синя светлина има ли смисъл да се включва? Не намерих изказвания по въпроса, а днес изчетох на екс всичките 16 страници от тази тема.
[-] 2 потребители изказват благодарност на rsvr за това мнение:
  • jorkatabs, Kambera22
Цитирай
Аксесоари

(2019-11-25, 09:11:13)rsvr написа:  И аз да се намъкна в клуба, подариха ми А50 преди 2 дни.
Първите ми впечатления са отлични, идеално работи всичко засега, да чукна на дърво.
От първи заряд на батерията изкара над 6 часа на екран с много ровичкане, докато му настроя повечето неща и да направя доста проби.
Пу, пу, да не му е уруки, но съм много приятно изненадан от телефончето.
Направи ми впечатление, че автоматичното регулиране на осветеността на екрана ми е излапало 8% от батерията и го изключих.
Този филтър за синя светлина има ли смисъл да се включва? Не намерих изказвания по въпроса, а днес изчетох на екс всичките 16 страници от тази тема.
Има смисъл до толкова  до това дали ти харесва със вкл. Или изкл. Филтър за синя светлина...
Той просто премахва синия цвят от общото RGB и цветовете изглеждат по топли.
Ако въпроса ти е относно дали това ще повлияе на батерията мисля че няма отношение към консумацията.
Иначе тела е перфектен за тази цена.
Не напразно самсунг са си лидери.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Kambera22 за това мнение:
  • rsvr
Цитирай

Пробвах му всичките уж слаби черти, описани по-назад в темата, засега не виждам недъзи.
WiFi държи стабилно връзка от отдалечен рутер, зяпам телевизии във висока резолюция и се държи чудесно.
Днес слушах и над 2 часа музика през Bluetooth слушалки, никакви забележки и загуба на връзката.
Май само остана да му намеря някаква хубава сборка на IGo, подходяща за резолюцията на телефона.
И последно, да му изнамеря някакъв максимално тънък и мек, тъмен силиконов гръб.
Аз телефони не изпускам и не чупя, единствено при носене в джоб е опасно да не се издраска от ключове или запалка.
Утре ще си поиграя по-обстойно с камерата...
Цитирай

Имаме си нова актуализация, с още подобрена работа на пръстовия, не че усетих промяна
Цитирай

Тази актуализация с пръстовия мина още на 11.11.19 на Теленор. За да има ефект трябва да изтриеш данните от пръстовите отпечатъци и да ги въведеш на ново.
Цитирай

Здравейте! 

От 7 месеца ползвам А50 и искам да споделя моите впечатления от телефона. Изключително очарован съм от това устройство. Може би най-добрия смартфон който съм имал до сега от среден клас. Издръжлива батерия с която правя редовно по 8+ часа скрийн тайм,а аз се пръскам по цял ден да се ровя из социалните мрежи, ютуб и да гледам сериали. Естествено когато цъкам игрички батерията заминава по бързо но като цяло много издръжлива батерия. За дисплея няма да говоря защото това е самсунг и качеството е топ. Не на празно имат най добрите дисплеи на пазара. От камерата също съм много доволен имайки в предвид че това е среден клас телефон. Добро качество на снимките когато ги направиш на 3:4Н и видеата също са супер. Качеството на звука е добре. Телефона си е сравнително бърз и не ми прави номера. Имайте в предвид че това е най продавания телефон на самсунг от среден клас и от новата им А серия и не напразно е така. 

Препоръчвам го на всеки , който си търси среден клас телефон до 500-550 лева или колкото там върви в момента.
[-] 1 потребител изказва благодарност на pesh за това мнение:
  • anatol06
Цитирай

Колеги искам да ви питам модела водоустойчив ли е? На места пише че е, на други че не е и вече не знам на какво да вярвам. Благодаря предварително!
Цитирай

Не е водоустойчив
Цитирай

По принцип пише, че НЕ Е противоводен.
Но по-назад в темата има клипче, в което един се мъчеше да удави телефона в кутия с вода.
Доста време го измъчва и телефона все още работеше.
Според мен от случайно намокряне, както дъждовни капки нищо няма да му причинят.
Цитирай

Здравейте имам нужда от савет дали да си купя а50 вашето мнение благодаря
Цитирай

Изчети темата и ще придобиеш представа дали това е твоят телефон.
На някои хора не им харесва, защото имат прекалено високи изисквания за телефон от средния клас.
Но повечето са доволни, за мен е идеална покупка за парите си.
Особено сега, когато цените им паднаха много. Не случайно е най-продавания модел на Самсунг за годината.
Цитирай

(2019-12-01, 12:46:55)Тодор написа:  Здравейте имам нужда от савет дали да си купя а50 вашето мнение благодаря
Минах от хаувей п30 на а50 понеже бях решил да сменям марката но китаеца със нищо не успя да ме очарова даже имаше разочарования за някой неща като дисплея му например.
И като върл фен на марката пак се върнах на самсунг.
И въпреки че слязох една стъпка по долу от висок към нисък въобще не съжалявам, телефона е страхотен даже превъзхожда в някой неща прехваления китаец.
Зависи какво търсиш телефона за класа си е повече от добре.
Ако търсиш флагмански качества, е нема ги, но и това е оправдано спрямо цената. Всичко работи доста прилично и гладко и на антуту теста се справя горе долу добре ако това ще наклони везните при избора.
И нещо последно да вметна както е казал колегата по горе това е най продавания модел от а серията на самсунг тази година.
Цитирай

(2019-12-01, 12:46:55)Тодор написа:  Здравейте имам нужда от савет дали да си купя а50 вашето мнение благодаря
По-добре А70 ако имаш възможност.Иначе А50 си е супер.

Samsung S23 Ultra 
Цитирай

Да се похваля и аз- от днес съм притежател на този хубав телефон.

HTC Desire C- HTC Desire 500- HTC Desire 816G- Asus ZENFONE MAX- Huawei Mate 10 Lite- Samsung Galaxy A50- Samsung Galaxy A51- Samsung Galaxy A72
Цитирай

Здравейте ,имам следния проблем-когато звъня на някой и той говори,телефона директно изключва,другия абонат не разбира че има позвъняване,а при мен след време получавам съобщение,чв абоната е включен.
Пробвах в настройки и нищо.
Дайте идея.
Благодаря.
Цитирай

Според мен, това зависи от телефона на този на когото звъниш.
Може да не си е активирал втората линия и затова да се получава така.
Цитирай

Не е от телефона. От оператора е. На А1 съм и имам същите проблеми с позвъняванията и съобщенията за включен телефон.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Цитирай

От оператора е да, ама си има настройки в телефона, които ако не са включени, става така!

Samsung Galaxy   A54 5G
Цитирай

Първо леко негативно впечатление от телефона. Батерията не е толкова издръжлива, колкото я рекламират. Не може да издържи повече от ден, максимум ден и половина без ръчкане /само фейса и малко снимки/, с няколко телефонни разговора само.

HTC Desire C- HTC Desire 500- HTC Desire 816G- Asus ZENFONE MAX- Huawei Mate 10 Lite- Samsung Galaxy A50- Samsung Galaxy A51- Samsung Galaxy A72
Цитирай

Някой има ли информация кога ще получим ъпдейт до Андроид 10?
Цитирай

Следващата година...

Изпратено от моят SM-A505FN с помощта на Tapatalk

Old: Samsung Galaxy S4 | Samsung Galaxy S4 Black Edition | Samsung Galaxy S5 | LG G3 | Samsung Galaxy A5

Now: Samsung Note IV
| Samsung Galaxy S6 Edge
Цитирай

(2019-12-15, 21:36:56)jorkatabs написа:  Някой има ли информация кога ще получим ъпдейт до Андроид 10?

Здравейте,

Доколкото знам - около Март/Април 2020 (за сега).

Поздрави,
Иво
Цитирай

(2019-12-15, 10:03:02)zdravkop написа:  Първо леко негативно впечатление от телефона. Батерията не е толкова издръжлива, колкото я рекламират. Не може да издържи повече от ден, максимум ден и половина без ръчкане /само фейса и малко снимки/, с няколко телефонни разговора само.
 Ми фейса ти е най-големия консуматор и ти лапа батерията...
Цитирай

Като включа камерата горе вдясно на дисплея пише "емоджи с ДР". Какво е туй чудо, трябва ли ми и ако не ми трябва за снимките откъде да го махна?

HTC Desire C- HTC Desire 500- HTC Desire 816G- Asus ZENFONE MAX- Huawei Mate 10 Lite- Samsung Galaxy A50- Samsung Galaxy A51- Samsung Galaxy A72
Цитирай

(2019-12-15, 10:03:02)zdravkop написа:  Първо леко негативно впечатление от телефона. Батерията не е толкова издръжлива, колкото я рекламират. Не може да издържи повече от ден, максимум ден и половина без ръчкане /само фейса и малко снимки/, с няколко телефонни разговора само.
Намали си малко подсветката на екрана и виж колко ще издържи.
Сега колко часа с включен екран ти изкарва?(може да си го провериш в Грижа за устройството/батерия)
Трябва да се знае също така, че на батерията са и нужни поне няколко пълни цикъла заряд/разряд, за да си покаже нормалните показатели.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)