Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с дисплея
#26

Здравейте,
Взех си телефона със сменен дисплей.
Всичко за сега е ОК. От сервиза ми гарантираха, че въпреки отварянето на телефона си остава водоустойчив.
Според тях проблема с дисплея е технологичен и има доста бройки с такъв проблем.
За сега е това, ако започне пак да прави така ще претендирам за смяна с друг модел.
Цитирай
Аксесоари
#27

(2019-03-12, 16:36:51)donkor написа:  Здравейте,
Взех си телефона със сменен дисплей.
Всичко за сега е ОК. От сервиза ми гарантираха, че въпреки отварянето на телефона си остава водоустойчив.
Според тях проблема с дисплея е технологичен и има доста бройки с такъв проблем.
За сега е това, ако започне пак да прави така ще претендирам за смяна с друг модел.
А колко време отне цялата смяна на дисплея, пък и аз съм от град в който няма оторизиран сервиз.
Цитирай
#28

По малко от месец иначе искаш нов!

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай
#29

Колега, сервиза в София ли е? Би ли дал адрес ако е така..Smile

"Войната вървеше добре и за двете страни, докато не се намеси генералния щаб".
                                               Я. Хашек, "Приключенията на храбрия войник Швейк"
Цитирай
#30

(2019-03-12, 22:36:30)achodemo написа:  По малко от месец иначе искаш нов!

В смисъл как искам нов? Мога направо да претендирам за нов телефон.
Цитирай
#31

В смисъл, че ако телефона ти се задържи повече от 30 дена в сервиза имаш законово право да искаш замяна с нов.

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на achodemo за това мнение:
  • Slavi84
Цитирай
#32

Ясно благодаря.
Цитирай
#33

Сервиза е в София.
Много съм доволен от него ( Сръчко ), реагират веднага и са доста компетентни.
Цитирай
#34

А дали някой е разбрал до какви проблеми  може да доведе ако не се смени дисплея?
Цитирай
#35

(2019-03-13, 22:57:22)ACEH написа:  А дали някой е разбрал до какви проблеми  може да доведе ако не се смени дисплея?

Предполагам никакви, но се колебая дали изобщо да се занимавам и аз със смяна на дисплея.
Цитирай
#36

Здравейте,
Някой беше писал, че му се е получило петно на дисплея?
Вчера забелязан на слънце при изгасен екран светло петно в долния десен ъгъл. Петното е с размери около 4 на 4 см.
Цитирай
#37

(2019-04-01, 09:45:05)donkor написа:  Здравейте,
Някой беше писал, че му се е получило петно на дисплея?
Вчера забелязан на слънце при изгасен екран светло петно в долния десен ъгъл. Петното е с размери около 4 на 4 см.

Значи почти половината телефон? И твоя ли е от "пукащите"?
Цитирай
#38

(2019-04-01, 22:38:05)Slavi84 написа:  Значи почти половината телефон? И твоя ли е от "пукащите"?
Беше, смениха му дисплея и сега нов проблем.
Цитирай
#39

(2019-04-02, 08:46:11)donkor написа:  Беше, смениха му дисплея и сега нов проблем.

И какъв е новият проблем?

(2019-04-02, 08:46:11)donkor написа:  Беше, смениха му дисплея и сега нов проблем.

Или това с петното?
Цитирай
#40

Някой плащал ли си е за нов дисплей и колко струва?
Моят току що се спука в долен десен ъгъл, като падна от пц-то от едни има няма 40см от земята.
Цитирай
#41

Към 1/3 от цената на устройтвото ти. Примерна цена тук

 
Цитирай
#42

Направо си е към 1/2 Sad  като се има предвид, че е на 8 месеца телефон.
През живота си не бях се задържал с телефон повече от месец, веднъж след обет  Smile достигнах до 2-3...
А досега от сигурно  80-100 телефона само един беше падал от джоба на ризата, а за да се е събирал там трябва да е било преди 10г. 
И на него нищо не му стана, ама тия скъпите са и крехки.

Май ще се взима нов. Загледах Микс 3, поне докато не излезнат нот 10 и мейт 30. Само дано манията по смяната им да не се възобнови, че тамън беше изчезнала някъде...
Цитирай
#43

Здравейте! От повече от 2г съм със Samsung Galaxy A70. От 3 дни някъде започна да ми блокира дисплея. Както си разгледам нещо и край - блокира и нищо немога да правя. Нищо недейства. Мога само да загася от бутона отстрани. Като го светна оттам, и немога да го отглюча ( с плъзгане ). Тръгвам да рестартирам или изключа напълно, същата работа. Става с 300 зора. И с голям късмет се оправя за малко ( радвам се за 10 мин и бързам да погледна нещо в нета ) и изведнъж - край.
 Някой сблъсквал ли се е с подобно нещо ?
Цитирай
#44

Върни фабричните настройки.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)