Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Redmi note 7 Pro Китай - 18-ти Март
#1

Здравейте. Горе-долу по шаблона от Миналата година с Redmi Note 5 и производните му на 18-ти март ще видим и Китайската версия на Redmi note 7 - Pro.

Aко следват миналогодишната логика това ще е моделът, който ще очакваме в България.
Той ще има поддръжка на повече честоти за нашия и европейските региони.
Дата е 18ти март.

А все пак, за който не помни:
Миналата година бяха оповестени Redmi 5 (snapdragon 450), Redmi 5 Plus(Snapdragon 625) и Редми Ноут 5 AI Dual Camera в Китай.
В Индия видяхме Редми ноут 5(еквивалент на редми 5 Плюс) и Редми ноут 5 Про (със сони камери, но все пак еквивалент на Redmi note 5 AI Dual camera)

И тази година имаме Redmi note 7 (48MP камера - snapdragon 660) и Redmi note 7 Pro (който ще видим в подробности на 18ти март) - това за Китай.
А за Индия Redmi note 7 (snap 660 с 12+2МР камери) и Redmi note 7 pro(48MP sony imx586 и Snapdragon 675) - За индия



След анонса на 18ти ще се изяснят нещата - реално има 2 модела, с разлики в камерите, но за различни региони

https://www.gizchina.com/2019/03/01/redm...-march-18/
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
Аксесоари
#2

Вече го имат и в България

В емаг е намален


Прикачени файлове Миниатюри
   

Asus Memo Pad HD7 син - Android v4.2.2  - 24 ГБ
Xiaomi Redmi Note 5 4/64
Цитирай
#3

Странно с какъв ром...иначе този не е Про версията, нищо че е с 48мр камера. Снапдрагон 660 е
Цитирай
#4

Все по-объркващи наименования слагат!
От всичко дотук аз разбирам следното:
За Индия/Глобал
Note 7 - SD660, 12MP rear camera
Note 7 - SD660, 48MP Samsung rear camera /Global version - наличен в Алиекспрес/
Note 7 pro - SD670, 48MP Sony rear camera
За Китай
Note 7 - SD660, 48MP Samsung rear camera /Chinese version - наличен в Алиекспрес/
Note 7 pro - SD670, 48MP Sony rear camera

Или към момента има само един модел в продажба, но с китайска и глобална версии - Note 7 - SD660, 48MP Samsung rear camera.

Изпратено от моят MI 5 с помощта на Tapatalk

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
[-] 1 потребител изказва благодарност на kyosev за това мнение:
  • milstan
Цитирай
#5

Правилно разбираш. Ние гледаме всичките анонси, но ни интересуват само китайските или тези, които ще дойдат глобално, а досега няма информация кой точно ще вкарат солитрон(въпреки, че в Индия споменаха Global Launch, но не казаха нито държави, нито цени .....)
Объркан съм все още. Почитателите на глобалките да не бързат. Това е моят съвет. Да не говорим, че цените са много далеч от истината още Smile
Цитирай
#6

(2019-03-03, 13:11:35)suffer написа:  Правилно разбираш. Ние гледаме всичките анонси, но ни интересуват само китайските или тези, които ще дойдат глобално, а досега няма информация кой точно ще вкарат солитрон(въпреки, че в Индия споменаха Global Launch, но не казаха нито държави, нито цени .....)
Объркан съм все още. Почитателите на глобалките да не бързат. Това е моят съвет. Да не говорим, че цените са много далеч от истината още Smile

Колко още горе долу се очаква да паднат цените? В момента глобалната версия в алито е $210.
Цитирай
#7

Стана неква мешаница с тоя телефон. Версии, държави, камери,процесори. Типично за Xiaomi. Те и с частите са така. Дисплеи, камери, батерии са от 10-на доставчика.
Цитирай
#8

Човек, отвори който и да е телефон на самсунг и huawei и ще видиш същата работа.
Просто ние следим всичко, което пускат, а реално трябва да си гледаме в нашата купичка и затова стават объркванията.
Както е писано и по-горе:  В момента моделът е един
Redmi note 7 48MP camera, snapdragon 660 с глобален ром (още няма глобална версия)
За индийците винаги има други модели още от mi 4i Насам:
redmi 3s, redmi 4 си имаха версия специално за тях. Redmi note 5 със сони камерите, redmi note 7 snapdragon 660 с 12+2 задни камери и т.н
Никой не те кара да се ориентираш. Отваряш обявата в Али, четеш характеристиките, гледаш дали е официален глобален ром или дали е глобална версия телефона,  виждаш дали мрежите отговарят на българските и поръчваш.

Eто виж за какво иде реч:
Даже за различните региони  - различни процесори.. Даже може да не е двусимов модела...
И ако е едносимов може и да нямаш слот за карта... Smile
Чел съм за модификации на Хуауей, които за определен страни махат цели хардуерни функции, като NFC. Нищо им няма на Xiaomi - тесен ти е кръгозора Wink


Прикачени файлове
.png Screenshot_2019-03-03 Samsung Galaxy S10 - Full phone specifications.png Размер: 12.12 KB  Сваляния: 62
[-] 3 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • milenvn, ronnie72, Wild bear
Цитирай
#9

А бе и аз съм на мнение ,че много голям омлет направиха с тия модификации, но пък това си е просто едно мнение в морето. Разбира се хората хвърлят милиони в развойна дейност и проучвания на пазара, така че всяка промяна за даден регион в никакъв смисъл не е някаква прищявка или измишльотина ,а умерено примерен ход в правилната посока в глобален план. Това че ми е тесен кръгозора не прави компанията по - зле от другите, напротив.
Цитирай
#10

@suffer аз пък останах с впечатление, че ноут 7 снап 660 48мпх си има глобална версия и се продава в алито. защо казваш, че е само с глобален ром, а няма глобална версия?
Цитирай
#11

Защото по всичко личи, че глобалната версия ще бъде оповестена в Мадрид на 6ти март.

В али може да гледате с какво зарядно идва телефона също, но обикновено добавят ЕУ преходник за китайското зарядно, по стар обичай
Цитирай
#12

Ами пише си глобална версия. Досега не съм виждал продавач в алито да пише глобална версия, а то е да с глобален ром.
Цитирай
#13

Значи или е пуснат за продажба по-рано или лъжат, че имат наличности
Цитирай
#14

Изчакай, да качат снимки на кутията и окомплектовката за да си сигурен. Досега винаги е имало такива в описанието на продукта.
[-] 2 потребители изказват благодарност на redsys за това мнение:
  • suffer, Wild bear
Цитирай
#15

Еми ето в един от магазините има снимка на бая количество и както се вижда на кутийте пише Global Version. Така че, явно не лъжат.

[Изображение: F6-F5-FC43-DB1-D-447-E-8-C14-B6128-DE20-B32.jpg]
Цитирай
#16

За най сигурно трябва да се види от реални снимки на потребители,иначе ще имат,но ще се чака.виждали сме обаче и да продават няколко дни преди официалния анонс.
Цитирай
#17

Вече има и глобална ВЕРСИЯ на Redmi note 7 /SD 660, 48MP Samsung camera/. Вчера поръчах един брой и днес вече са го изпратили - супер бързо. Явно наистина имат глобал версията в наличност.

Изпратено от моят MI 5 с помощта на Tapatalk

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
[-] 1 потребител изказва благодарност на kyosev за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#18

(2019-03-04, 14:25:13)kyosev написа:  Вече има и глобална ВЕРСИЯ на Redmi note 7 /SD 660, 48MP Samsung camera/. Вчера поръчах един брой и днес вече са го изпратили - супер бързо. Явно наистина имат глобал версията в наличност.

Изпратено от моят MI 5 с помощта на Tapatalk

Какви са разликите с китайската версия, освен ром,  зарядно и някой краен обхват?
Цитирай
#19

ами май е само това, което си изредил
Ще се разбере на 6-ти, ако са верни слуховете. Ще има в Мадрид представяне на нещо свързано със "7", но може да се окаже само Redmi 7...
на мен ми е по-интересно дали ги продават отключени китайските, как е кодовото име на двете модификации(ако са две) и откъде взимат ромовете за флашване на китайската, както и как стои въпроса с ARB и свързаните с него проблеми
Цитирай
#20

Досега някой слагал ли ЕУ или Глобален на китайската версия?
Цитирай
#21

(2019-03-03, 21:37:20)nowhere написа:  Еми ето в един от магазините има снимка на бая количество и както се вижда на кутийте пише Global Version. Така че, явно не лъжат.

[Изображение: F6-F5-FC43-DB1-D-447-E-8-C14-B6128-DE20-B32.jpg]
Аз ли съм кьорав,ама нещо не виждам да пише Global Version .
Ето как изглежда надписа за Global Version при Redmi Note 5 - https://my.pcloud.com/publink/show?code=...EHPVDbEyfX

(2019-03-04, 16:14:33)airbus написа:  Досега някой слагал ли ЕУ или Глобален на китайската версия?

Тя ЕУ версията вчера я качиха,рано е още за отзиви.

Xiaomi Mi9T  6/64
Цитирай
#22

Изправената кутия вдясно има червената лепенка Global
Цитирай
#23

Освен това на китайската версия кутията не е ли изцяло бяла?
Цитирай
#24

(2019-03-05, 08:51:27)tonit0 написа:  Аз ли съм кьорав,ама нещо не виждам да пише Global Version .
Ето как изглежда надписа за Global Version при Redmi Note 5 - https://my.pcloud.com/publink/show?code=...EHPVDbEyfX


Тя ЕУ версията вчера я качиха,рано е още за отзиви.

На 2 от изправените кутии има лепенки Global Version.
Цитирай
#25

Видях вече,мое недоглеждане,то с тия кутии редове и цветове се получи малко зрителна измама,за това не съм видял горния червен стикер.Между другото в нета има доста цветови вариации на кутиите на Redmi Note 7

Xiaomi Mi9T  6/64
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)