Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Redmi note 7 Pro Китай - 18-ти Март
#26

За да не става объркване, ето снимка на китайската версия:

[Изображение: HTB1-RGCta-Pvu-K1-Rjy0-Faq6x2a-VXa-G.jpg]

И съответно на глобалната версия:

[Изображение: 25633959.jpg]

Глобалната версия има и допълнителен червен надпис отстрани: Global Version.


Цитирай
Аксесоари
#27

Глобалната винаги е била в оранжев цвят.
Цитирай
#28

При redmi note 4 и Mi max 2 си беше чисто бяла кутията, с червен надпис за глобал
Цитирай
#29

Smile Явно съм изтървал .........Напоследък........, не се изразих правилно.Не са ми били интересни и не съм им обърнал внимание, но все пак не е имало китайска версия с оранжев цвят.
Цитирай
#30

Да не ги объркваме и без това доста обърканата аудитория.и оранжева китайска версия имаше.
Цитирай
#31

Ops ... Май нещо се обърка !? Оранжевата версия я наложиха именно за глобалната версия. Имаше червена китайска, но не и оранжева.
Цитирай
#32

Незнам каква ще е разликата между Самсунг и Сони сензора. В ноте 5 се оказа че Самсунга снима по добре.
Цитирай
#33

(2019-03-18, 07:53:26)kockata123 написа:  Незнам каква ще е разликата между Самсунг и Сони сензора. В ноте 5 се оказа че Самсунга снима по добре.

От снимки, които съм прави с други сензори на марките, забелязвам присъствие на повече червен оттенък в снимките на Сони.
Цитирай
#34

Teлефонът беше официално оповестен. Изненади няма.
Чакаме глобален ром, с глобални цени, за да си направим сметката
Цитирай
#35

660 лв за 6/128GB в алито.

Благодаря, но не!
Цитирай
#36

491лв. без доставка е в Голдуей. Откъде ги извади тия 660 ?

Xiaomi Redmi Note 4

Xiaomi MI 9 SE
Цитирай
#37

Говорим за Redmi Note 7 Pro  , от Goldway , с доставка , 312 долара - стандартна , 540 лв. - справка -> https://www.aliexpress.com/store/product...7138JWmcpR

Xiaomi Mi9T  6/64
Цитирай
#38

Някой има ли информация, кога се очаква телефона да се продава в мрежите на операторите или веригите, които не са само онлайн?
Цитирай
#39

Най-рано юни месец може да го очакваш във България. Нормалният Ноте 7 още го няма тук, а вече минаха 2 месеца и половина от представянето. Просто търсенето е много голямо- над 4 милиона продадени бройки от него до момента.


Цитирай
#40

(2019-03-22, 07:52:11)milenvn написа:  Най-рано юни месец може да го очакваш във България. Нормалният Ноте 7 още го няма тук, а вече минаха 2 месеца и половина от представянето. Просто търсенето е много голямо- над 4 милиона продадени бройки от него до момента.

Стига си манипулирал хората. Една лъжа, повторена 100 пъти, не се превръща в истина. Очаква се да бъдат 4 милиона до края на март, а не че са продадени над 4млн. дотук.
Цитирай
#41

Така е. Официалното съобщение е, че ще бъдат продадени 4 милиона бройки до края на месец март. Което е след 7 дни.

Идеята на поста беше, че има голямо търсене на модела. А кога точно ще бъде достигната бройката от 4 милиона и дали няма да е предсрочно, предстои да видим. Някои хора явно много се дразнят от успеха на Xiaomi...


[-] 2 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • Androivcho, ronnie72
Цитирай
#42

Иска ми се да го взема от магазин, който не е онлайн, защото старото ми HTC се повреди и в момента съм с една Xperia X8. Big Grin
Цитирай
#43

Ако не ти се чака до юни месец за pro, нормалната версия е вече налична във физическите магазини в БГ: https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1550214


Цитирай
#44

Значи скоро може би ще мога да си го взема и аз. Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на unpredictable за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#45

Redmi Note 7 Pro няма да има глобална версия. Остава само за Китай и Индия.
https://www.gsmarena.com/the_redmi_note_...-36194.php

POCO F5 12/256 GB





[-] 2 потребители изказват благодарност на ronnie72 за това мнение:
  • milstan, suffer
Цитирай
#46

Значи откл и xiaomi.eu Smile
Цитирай
#47

има ли смисъл да се дадат повече пари за процесор и камера и колко точно са те?
В смисъл, всеки има някаква граница, която би преминал при ъпгрейд.
При изборът на моя телефон имаше опция срещу 10$ отгоре да съм със 128гб памет, вместо 64 и ги дадох.
Та въпросът е дават ли ни се ххх лв/$ за камера+по-производителен чипсет или има и друго и струва ли си?

В GSMARENA разликата е 50 евро между двата, но реално не е точно така, а и още има завишаване на цените от търговците, заради големия интерес...
Цитирай
#48

Е сто лева не бих дал за разликата до Pro аз .
Цитирай
#49

(2019-03-25, 15:23:35)suffer написа:  има ли смисъл да се дадат повече пари за процесор и камера и колко точно са те?
В смисъл, всеки има някаква граница, която би преминал при ъпгрейд.
При изборът на моя телефон имаше опция срещу 10$ отгоре да съм със 128гб памет, вместо 64 и ги дадох.
Та въпросът е дават ли ни се ххх лв/$ за камера+по-производителен чипсет или има и друго и струва ли си?

В GSMARENA разликата е 50 евро между двата, но реално не е точно така, а и още има завишаване на цените от търговците, заради големия интерес...
И аз бях в дилема. Ако дадеш повече пари за Про, се доближаваш до 9SE. А там, вече наистина получаваш доста: амолед екран, по-малък размер (може и минус да е за някой), скенерът за отпчеатъци е в екрана, още по-добър процесор, NFC, все пак е Mi серията, вероятно ще има по-добри материали и по-премиум усещане. Вероятно и други неща, но мен не ме вълнуват. Но под 600лв. няма да падне, дори след 3-4 месеца (с доставка). Ta, съм се спрял на Ноут 7.

Xiaomi Redmi Note 4

Xiaomi MI 9 SE
[-] 1 потребител изказва благодарност на AvEnGeR за това мнение:
  • Androivcho
Цитирай
#50

(2019-03-25, 14:55:53)I’m ronnie72 написа:  Redmi Note 7 Pro няма да има глобална версия. Остава само за Китай и Индия.
https://www.gsmarena.com/the_redmi_note_...-36194.php.        Силно се съмнявам.По принцип има логика че Pro то ще обърка продажбите на обикновеннат серия но това е един от най чаканите модели на Xiaomi някога.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)