Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Сваляне на филми
#1

Опитвам се да сваля филм с utorrent, но когато се зареди филма в торента не се сваля. Някой знае ли защо? Не става и с други торенти...

Galaxy S21 SM-G998B Android 12
Цитирай
Аксесоари
#2

(2019-03-02, 21:16:11)Renx_02 написа:  Опитвам се да сваля филм с utorrent, но когато се зареди филма в торента не се сваля. Някой знае ли защо? Не става и с други торенти...

НЯМАМ ТОЗИ проблем виж в настройките.Ползавай VLC.

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
[-] 1 потребител изказва благодарност на desielenkova за това мнение:
  • Renx_02
Цитирай
#3

(2019-03-03, 17:47:42)desielenkova написа:  НЯМАМ ТОЗИ проблем виж в настройките.Ползавай VLC.

Какво общо има VLC със свалянето на торенти? Човека пише, че не може да сваля, а не че не може да гледа...

Може би нямаш достатъчно сийдъри. Често тракера показва двама, трима, но на практика са нула. Ако са повече, дори да е грешна бройката им, винаги има достатъчно, за да се сваля торента. Аз ползвам Flud. При до трима сийдъра понякога не сваля. Ако са повече, тегли здраво.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Barbaron за това мнение:
  • Renx_02
Цитирай
#4

(2019-03-02, 21:16:11)Renx_02 написа:  Опитвам се да сваля филм с utorrent, но когато се зареди филма в торента не се сваля. Някой знае ли защо? Не става и с други торенти...
Опитай с Tixati. Доста e добро приложение в подобни ситуации.

 
Цитирай
#5

Още по - лесно е да си свалиш филм на лаптоп, и после да го качиш на телефона. Не знам що все търсите нещата да се случват по трудният начин

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#6

Няма никаква разлика в свалянето на торенти на компютър (линукс, мак, уиндоус) и ноут9. Кое му е трудното да е през телефона и кое е лесното през компютър според теб?
Цитирай
#7

(2019-03-08, 14:19:36)TNTKZ написа:  Още по - лесно е да си свалиш филм на лаптоп, и после да го качиш на телефона. Не знам що все търсите нещата да се случват по трудният начин

Можа да ти докажа, че не така. Преди да си включил компютъра, филма ще е свален.
[-] 1 потребител изказва благодарност на cayman911 за това мнение:
  • Renx_02
Цитирай
#8

А още по лесно е директно стриймване от замунда със stremio. Общо взето с два- три натиснат бутона филма от замунда вече е на телевизора без да се сваля, камо ли от лаптопа към телефона!
[-] 1 потребител изказва благодарност на danilov за това мнение:
  • achodemo
Цитирай
#9

От извстно време ползвам seedr.cc. Не се налага и да се сваля даже.Гледам онлайн. Могат да се добавят субтитри. Може да се изпрати на ТВто.Download е брутален.Лесно можеш да се увеличи и пространството в облака, пуснал съм тема тук в фирума как става.
Цитирай
#10

(2019-03-10, 13:23:09)danilov написа:  А още по лесно е директно стриймване от замунда със stremio. Общо взето с два- три натиснат бутона филма от замунда вече е на телевизора без да се сваля, камо ли от лаптопа към телефона!

До колкото разбирам , трябва да му се сложи добавка за Zamunda , но не я откривам . Ти как го свърза със Zamunda ?

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай
#11

Като чукнеш на магнитният линка за сваляне, ти дава да избереш действие с кое да се отвори.
[-] 2 потребители изказват благодарност на danilov за това мнение:
  • achodemo, oziris811
Цитирай
#12

При мен не го показва като опция. Предлага ми друг плеър, с който не става. Как се променя това, да ми го предложи като вариант?

Galaxy S 24 ultra
Цитирай
#13

При мен се получава. Щом цъкна на магнитния линк и автоматично ми го зарежда в stremio без да ме пита с кой да го отвори ,а имам и други плеари инсталирани , даже и субтитри си намира автоматично 1-2 варианта Smile

пп Да не би някаква добавка да ти липсва ?!

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на achodemo за това мнение:
  • oziris811
Цитирай
#14

Да де, това е идеята, но защо при мен не ще?


Рестартирах телефона след инсталацията на stremio и тръгна.

Galaxy S 24 ultra
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)