Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Чуденка,между honor play и xiaomi mi 8 lite 128gb 6 ram,кой е по-добрият?
#1

Здравейте,може ли да ми кажете,кой е по-добрият вариянт,и двата модела ми харесват.Благодаря предварително

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Huawei-a има NFC и 3.5 мм жак, според мен снима и по-добре. Лично за мен EMUI е по-добра от MIUI, та аз бих избрал него.
Цитирай
#3

Не ползвам NFC,така де,никога не съм го ползвал,но като казваш,че камерата му е по-добра,ще се насоча и към него.П.с слушалки не ползвам,така че и жака за тях не ме интересува особенно.Само не знам,тази разлика в рам паметта,дали ще се усети като е 4 срещу 6.Колкото до камерата,тя ми е важна,не че очаквам чудеса,но щом е по-добра е плюс.Благодаря за информацията

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

Huawei-a е с по-добра батерия, НФЦ-то може и да го няма в България.
Пише, че зависи от региона.
Иначе са идентични почти по всичко с дребни разлики.
Малко повече мрежи за ми 8 лайт, по-нова версия на Блутуут.
На хартия ми се струва, че Кирин ще е по-добър от снапдрагон 660.
Наистина много малко разлики. Предполагам решаваща ще е цената Smile
Цитирай
#5

Ами около 30-40 лв разлика са,като xiaomi-то е по-скъпото.Иначе honora e 4/64 срещу 6/128.Въпреки,че никога не съм запълвал телефона си,имам си карта памет.

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

(2019-03-03, 19:55:06)suffer написа:  Huawei-a е с по-добра батерия, НФЦ-то може и да го няма в България.
Пише, че зависи от региона.
Иначе са идентични почти по всичко с дребни разлики.
Малко повече мрежи за ми 8 лайт, по-нова версия на Блутуут.
На хартия ми се струва, че Кирин ще е по-добър от снапдрагон 660.
Наистина много малко разлики. Предполагам решаваща ще е цената Smile
Нявсякъде по оператори и техновериги Honor Play се продава с NFC така, че отпада съмнението дали се продава тук без такова. Всички важни за Европа честоти се поддържат и от двата телефона, евентуално Хуавея ще се справя по-добре с лте-а съпорта. Дори и при малко по-висока цена на Honor-a си заслужава повече, ако рам и вътрешна памет не са толкова от значение.

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
[-] 1 потребител изказва благодарност на batala за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#7

Ами до сега,не съм ползвал телефон с 6 рам,до 4 максимум,а вътрешната памет и 64 ми стигат,при положение,че никога не съм ги запълвал,понеже снимките си държа в карта памет.Игри не играя,само браузване и 8-9 приложения,това е.Благодаря ви,ще се насоча към honora..

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8

постът на @batala ме навежда и мен на тази мисъл. Със здраве да си го ползваш!
Цитирай
#9

Благодаря ви,много Smile

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)