Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sony Xperia XZ1 струва ли си ?
#1

Здравейте, чудя се за Sony Xperia XZ1 дали си струва парите 429 лв в техно верига, как се държи ОС (има ли излязъл Андроид Pie 9.0 и струва ли си да се ъпдейтва до него), батерията колко време на екран (SOT)  прави ?
 Иначе за други алтернативи - Huawei P Smart 2019, Mate 20 lite.
Цитирай
Аксесоари
#2

Здрасти!Притежавам телефона, много съм доволен, бърз, без лагове, наскоро се обнови до Pie(не че виждам голяма разлика Smile ). Засега единствения недостатък който забелязвам и не съм намерил решение, понякога(рядко) губи Wi-Fi, след рестарт се оправя.
[-] 1 потребител изказва благодарност на vesyo за това мнение:
  • DTPetkov
Цитирай
#3

(2019-03-04, 06:25:14)vesyo написа:  Здрасти!Притежавам телефона, много съм доволен, бърз, без лагове, наскоро се обнови до Pie(не че виждам голяма разлика Smile ). Засега единствения недостатък който забелязвам и не съм намерил решение, понякога(рядко)  губи Wi-Fi, след рестарт се оправя.

А батерията колко батерията колко време на екран (SOT)  прави примерно до 50% ( намира се в настройки --> батерия ---> Ниво на косумация --->  Хардуер --> Екран   ?
Цитирай
#4

7 часа SOT от 100 до 11 % като към 2 часа игри, останалото четене Smile
Цитирай
#5

Това е за два дни. С включени данни и Wi fi постоянно. [Изображение: 0f6cdd9b2ea90a14fa056dd1f9c929f9.jpg]

Изпратено от моят G8341 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на gunzo66 за това мнение:
  • DTPetkov
Цитирай
#6

И аз имам Xz 1,макар че не го ползвам постоянно.Батерията не му е много силна страна.Усилите ли яркостта докрай ,едва ще направи и 4 часа.При нормално ползване реалистияния Sot е 4-5 часа.Много е бърз без никакъв лаг,обнови се до Pie.Камерата е доста добра ,но и много по зле сравнена с на Nokia Lumia 950 примерно.За рамките ви е ясно,че самия телефон е голям колкото Galaxy S8 ,а дисплея му е едва 5,2.Това е ,иначе 429 лв за нов такъв телефон е без пари.
Цитирай
#7

Телефона си струва и то много. Беше една от опциите ми, при смяната тази година. Най-важното при този модел в момента е от къде ще го вземеш. В Технополис, където съм аз беше само мострата и се отказах. Та ако намериш такъв, който да не е мостра, го взимай.

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8

(2019-03-05, 09:36:06)GodPetar написа:  Телефона си струва и то много. Беше една от опциите ми, при смяната тази година. Най-важното при този модел в момента е от къде ще го вземеш. В Технополис, където съм аз беше само мострата и се отказах. Та ако намериш такъв, който да не е мостра, го взимай.

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk
Точно това и мен ме отказва, бях тръгнал да го поръчвам онлайн, но ме отказа това че искат предварително плащане и възможносста да получа мострена бройка ме отказа.
Благодаря на всички за отзивите за телефона.
Цитирай
#9

Аз не виждам проблем че е мостра.Но тези сотове които давате по горе ,за мен са нерални.
Цитирай
#10

Мострата е работила от началото от както е магазина. На това sony е повече от година, батерия, колко човека са го пробвали и д-р. Така че не мисля че е добър вариант

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)