Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Логото Duos на гърба?
#1

Здравейте,

Искам да попитам тези от вас, които са си взели Galaxy S9 или S9+ от българските оператори, имате ли логото Duos на гърба на телефона?

Доколкото ми е известно, българските оператори продават само двусимовия вариант на модела, но информацията в интернет е противоречива относно това дали всички двусимови варианти са с това лого.

Благодаря предварително.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
Аксесоари
#2

Всички двусимови варианти са с това лого. В цяла Европа се продава само този вариант, не само в България.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай
#3

И при мен има Duos .

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
Цитирай
#4

При мен също.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#5

Аз съм със S8+ и също имам duos

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

То ест, ако не е Duos, e нелегален внос и в Европа няма гаранция. Това е важно да се знае.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#7

Този едносимов  модел  SM-G 965 F не е ли европейски?

huawei p30 pro
Цитирай
#8

Моят като е с една сим карта (128GB памет), взет от Vodafone UK, да не би да е нелегален внос.....?!
Пишете абсолютни глупости. В Европа се продават и двата варианта: с 1сим карта и с 2сим карти.

Galaxy S9+/128GB: 9.0 Galaxy S8+: 8.0 Galaxy S7 edge: 7.0
HTC One М8: 6.0 HTC One X: 4.4.2


Цитирай
#9

В някои оператори като О2 Германия и явно Водафон, да. Но в 90% от останалите европейски оператори и в тези на свободна продажба са двусимови. Общо взето в Европа едносимовия вариант е екзотика.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#10

А със дуос може ли да се сложат 2 карти и карта памет без правенето на оная мизерия с лепенето

Питам защото съм със едносимов и незнам

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#11

(2019-05-31, 11:18:22)BGDropche написа:  А със дуос може ли да се сложат 2 карти и карта памет без правенето на оная мизерия с лепенето

Питам защото съм със едносимов и незнам

Не може. Две сим карти или сим карта и карта памет

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#12

Моя също е двусимов и има надписа duos. Само не разбрах, защо едносимовия е екзотика? В случая не е ли по-добре да имаш възможност за 2 карти пък ти го ползвай както искаш. Аз имам една карта, а другото гнездо е празно нито сим, нито карта памет.
Цитирай
#13

(2019-05-31, 11:18:22)BGDropche написа:  А със дуос може ли да се сложат 2 карти и карта памет без правенето на оная мизерия с лепенето

Питам защото съм със едносимов и незнам

Дори и мизерията с лепенето е софтуерно ограничена и вече не работи.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tonus за това мнение:
  • BGDropche
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)