Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на приложение за фитнес гривни
#1

Здравейте! Искам да попитам има ли значение кое приложение с коя фитнес гривна се ползва? Например ако гривната е на Xiaomi, дали може да се ползва с други приложения, предназначени за фитнес гривни? Имам желание да си купя гривна, но не знам коя с кое приложение работи Bu . Също така се интересувам дали гривната може самостоятелно да следи активност, като в последствие при свързване с телефона да синхронизира и добавя активността? Благодаря!
Цитирай
Аксесоари
#2

На xiaomi работят mi band tools, Mi bandage, Gadjetbridge и още някои, но е най-добре първо да видиш какво предлага Ми Фит.
Цитирай
#3

Благодаря, а има ли значение марката на телефона, с който се сдвоява?
Цитирай
#4

марката не, но има минимални изисквания за Андроид или iOS версия, както и ще кара повече батерията на телефона, ако е с по-висока версия Блутуут(по възможност с поддръжка на LE (low energy)
Цитирай
#5

А ако я свързвам само в края на деня, ще синхронизира ли автоматично данните (разстояние, калории и т.н.) с приложението?
Цитирай
#6

Да.


Постоянната блутуут връзка се изисква ако е настроено отключване с гривната или получаване на обаждания и известия.
Цитирай
#7

Много благодаря за информацията!
Цитирай
#8

Дано да е полезна. И дано да има и други мнения, за да не разчиташ само на мен, понеже аз предпочитам стоковите приложения и не го крия
Цитирай
#9

Да, разбрах точно каквото ме интересува Wink
Цитирай
#10

Някои с проблем при известията ( липсват ) на Viber - Mi band 2 с Mi fit?
Цитирай
#11

Аз лично мигрирах изцяло на Notify&Fitness приложението. Доста по гъвкаво е от Мифит примерно. Мифит ми е деинсталиран изцяло. Бип-а ми работи безотказно...

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk

Happiness is not a state to arrive at, but a manner of traveling.
Цитирай
#12

Пробвах го но там имам проблеми с месинджъра... пълно щастие няма!
Цитирай
#13

Някой може ли да препоръча приложение за honor band 4? Изключваме Huawei Health разбира се. Питането е има ли по-добро от него, защото то съвсем не е идеално. Благодаря
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)