Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Изтъркване на боята на сензора за пръстови отпечатъци
#26

(2019-03-06, 09:32:33)pockobg написа:  На скоро ми се случи да нарекат Варна и Бургас - провинция....та....

@bg_parr
Добре е да кажеш в кой град и сервиз си ходил. Не е задължително само негативи да се споделят във форума. Хубаво би било да знаем и къде се отнасят добре.


Ами принципно е прието само столицата да не е провинция.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ползвай най-доброто за момента, пък да става каквото ще...!
Цитирай
Аксесоари
#27

Приятелката ми има S9 и й се олюпи целия по същия начин, но не е попречило на работата на сензора. Аз съм с S7 Edge и също имам малко олюпено петно и пак си бачка. Моя е черен, а нейния е розовия, та не е до цвета а като цяло. А и ако работи, карай си така. С толкова джамбази в тая държава, някой път и официалните сервизи могат да те прецакат. Аз имам лош спомен от един Сони Ериксон който тогава "Глобул" изпратиха в официалния сервиз. 4 пъти влиза за ремонт от които 3 пъти защото не зарежда и накрая не стига, че не го смениха защото 3 пъти влиза за едно и също, а и мястото на платката където трябва да се запои буксата за зареждане беше изпилено и нямаше как да стане. И буксата беше счупена и сложена за парлама. От тогава телефон в сервиз само ако сам не мога да си го оправя или е умрял. Работи ли, никакъв ремонт! Може да го оправят, но може и по-зле да стане.
Цитирай
#28

"На скоро ми се случи да нарекат Варна и Бургас - провинция....та...."
Не е нужно. Комплексарско е и не е по темата.


http://rechnik.info/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D...0%B8%D1%8F

Естествено, че би трябвало да го оправят. С такъв външен вид и китайче не може да се похвали. А оторизираните сервизи малко се пооправиха в последните години. Ще се справят

Galaxy S 24 ultra
Цитирай
#29

Оправиха го за час и половина. Както им го дадох, така ми го върнаха. Много съм доволен, много любезно отношение и ми гарантираха, че водоустойчивостта остава и ми казаха, че нямам как да е иначе, защото са оторизиран сервиз.
Сервиза, в който ми го смениха е Service4You / Сервиз за теб в Дървеница, София.
[-] 2 потребители изказват благодарност на bg_parr за това мнение:
  • alexander_sirakov, remixa92
Цитирай
#30
Thumbs Up 

Аз също съм приятно изненадан от този сервиз, 
 изчаках докато ми сменяват дисплея на S8 . 
Има директен изглед към сервизната зона и можеш да наблюдаваш целия процес, на мен също ми потвърдиха за водоустойчивоста и че всички заводски параметри се запазват.
Определено това е моя сервиз за телефоните на Samsung.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)