Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Watch аксесоари
#1

Здравейте,
от скоро се сдобих с Samsung Galaxy Watch и разбира се, като с всяка нова искряща джаджа искам да му накупя някой глезотийки. За жалост или аз съм много калпав в търсенето, или предлагането на аксесоари в България, за този часовник, е уникално ниско. Става въпрос за други каишки, успях да открия 4-5 вида в olx и по разни други сайтове, но нито една не ми допадна, и протектори за безел-а. Ако някой е попадал на български сайтове с въпросните аксесоари бих помолил да сподели тези сайтове. Али експрес, амазон, ибей не са ми полезни, защото държа на плащане при доставка. 
Благодаря.

Всичко изглежда невъзможно докато не го направиш!
Цитирай
Аксесоари
#2

Без Алито и т.н. ще ти е трудно. За безела има един протектор на Ringke, но тук никъде не се предлага. Само стъклени протектори и разни гумени каишки има в олх, но и мен не ме кефят.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#3

А защо не търсиш часовникови каишки със съотвентото разстояние между лъговете (42мм е за Хуавей 1, не знам колко е за Самянга)

Huawei G700 rooted Huawei P8 Lite ALE-L21
Huawei P8 rooted GRA-L09
Цитирай
#4

(2019-03-05, 16:43:54)Topper написа:  А защо не търсиш часовникови каишки със съотвентото разстояние между лъговете (42мм е за Хуавей 1, не знам колко е за Самянга)

Ами самото "закачане" на каишките е малко по-различно при каишките на самсуняка, затова не знам дали и другите каишки ще стават. Разтърсих се из магазините в моя град и си харесах няколко, но закачащия им механизъм е малко по-различен и не стават, затова предпочитам, ако ще купувам онлайн, да са на самсунг. А и честно казано каишките не са ми чак такъв проблем, по-скоро базел-а.

Всичко изглежда невъзможно докато не го направиш!
Цитирай
#5

Aбсолютно всички верижки на 22мм стават. Имам 5-7 бройки и една метална с плътни звена и всякакви цветни. Да повечето са от алито за по 2-3$. Същите тук им искат 25лв.
В моментра даже съм с една на феникс 5, че тяхните са и с най бърза смяна.
Същите стават и на Watch GT.
Поръчвай си от алито, някои идват и с пиновете за бърза смяна в тях, моите са такива.
Цитирай
#6

Някой да знае от къде мога да закупя оригинална каишка за 46 мм Самсунг Уотч сив цвят размер L. Единствено в Технополис имаше синя и си я купих, но се оказа размер М. Става ми но размер L ми е по-комфортен.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#7

Оригиналната силиконова каишка ми свали кожата направо. То белези ..то чудо. Днес ми пристигна от алито черна метална каишка . Извита е където се захваща за часовника(това е важно) Супер стои на часовника черната. Препоръчвам. Тази

HTC Desire;Samsung Galaxy Note 4,Samsung Galaxy Note 9,Galaxy Tab S7+,Samsung Galaxy S22 Ultra
Цитирай
#8

Имам я същата в черно, но първо изглежда неестествено тънка в горната част където се закача за този огромен часовник и второ не мога да улуча колко точно звена да и махна за да ми стои часовника плътно и да отчита пулса, но и да не ме стяга прекалено. Иначе за силиконовите си прав че смъкват кожата.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#9

(2019-03-21, 21:20:57)jiometala написа:  Оригиналната силиконова каишка ми свали кожата направо. То белези ..то чудо. Днес ми пристигна от алито черна метална каишка . Извита е където се захваща за часовника(това е важно) Супер стои на часовника черната. Препоръчвам. Тази
Защо пък да е толкова важно, че е извита там където се захваща? Ако не е извита (както повечето) какво ще стане? Huh
Цитирай
#10

(2020-01-07, 08:11:15)nowhere написа:  Защо пък да е толкова важно, че е извита там където се захваща? Ако не е извита (както повечето) какво ще стане? Huh
Ако не е извита може и да не стане изобщо. А ако стане ще седи доста грозно. Аз не знаех в началото,но часовникар ми обърна внимание като му показах часовника. Бях се засилил да си купвам от парвите.

HTC Desire;Samsung Galaxy Note 4,Samsung Galaxy Note 9,Galaxy Tab S7+,Samsung Galaxy S22 Ultra
Цитирай
#11

Вероятността да не стане при извита верижка е 99%, а ако не е изита то е 100% сигурно, че ще стане, стига да е с точното междулъгово разстояние. В случая 22мм.
Да тези с извивка стоят по естетично, но са си за конкретният модел часовник или най-много да стане на друг със същата 46мм каса. Докато тези без извивка си ги слагаш на всеки един друг модел с разстояние 22мм. А това е най-масово разспространеният размер за мъжки часовник.

По-важно за стоманената верига е да е от плътни метални звена, а не ламаринкови.
Цитирай
#12

(2019-03-21, 21:20:57)jio написа:  Извита е където се захваща за часовника(това е важно) Супер стои на часовника черната. Препоръчвам. Тази
Поръчах си в неделя извитата сребриста верижка. За мой късмет още не е шипната поради китайската нова година или заради корона вируса Grater

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)