Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google Local Guides Connect Live 2019 - някой ще участва ли?
#1

Google ,Connect Live 2019 някой ще участва ли?
Интересно ми е, за какво става на въпрос , дали си струва удоволствието да участва човек в Google Connect Live 2019? Angel
Абсолютно никакви коментари няма да са излишни Blush

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
Аксесоари
#2

Здравейте колеги,
Тъй като получих покана за Connect Live 2019г. за Сан Хосе, Калифорния,
пускам тук тема в която ако има други поканени или хора които са присъствали на предишно такова събитие да споделят информация..
А именно има ли желаещи да се организираме за групово пътуване, преки впечатления от предишни години, струва ли си изобщо разходката, да се напрягаме ли за възможността чичо Гугъл да ни поеме сметката Tooth    ... общо взето такива неща....
Цитирай
#3
Wink 

Бе няма и да е лошо и да си разменим мястото на темите ,в смисъл твоята да отиде на първо място моята може и в коша че като гледам какво и как съм го написал ,всичко по подразбиране и Blush Lol

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#4

Информацията е по-важна!? Доколкото разбрах от YouTube поканите май са на случаен принцип за целия свят, имаше недоволни коментари от месни гидове 10ниво че не са поканени... На мен специално не ми се изясни ако дам положителен отговор какво се случва...
Предполагам екскурзията ще си заслужава , но все пак някой от първо лице ако даде отзиви ще е по добре!
И накрая....
Предлагам ако има навити да вземем организирано да направим посещението!
Цитирай
#5

На мен нещо не ми става ясно, как си поканен и те чакат да приемеш, като кандидатстването за 200-те места за локални гидове 5+ ниво едва сега започва:

The Basics

Dates: November 12–15
Location: San Jose, California
Applications open March 4, 2019 at 11:59 p.m. UTC.
Applications close April 30, 2019 at 11:59 p.m. UTC.
Follow along on social media using #localguidesconnect
More details on the official Connect Live 2019 website

От всички кандидатствали до 30 април, гугъл ще изберат 200 души по определени критерии, на които ще поемат разходи за замолет, хотел, храна и виза.

И да споменем, тъй като от горните постове не става явно. Google Local Guides Connect e събитие организирано за мести гидове (в Google Maps) на които те ще имат възможност да се срещнат с хора от екипа на Google и да участват в конференции свързани най-вече с Google Maps и свързаните с него услуги засягащо Local Guides (споделяне на снимки, видео, ревюта, нови точки и забележителности и т.н.)

Ето и линка за кандидатстване, ако сте гид 5+ ниво: https://maps.google.com/localguides/even...live/apply
Цитирай
#6

Т.е. Гугъл праща покани за кандидатстване ., След като приключи набирането на кандидати до края на април пак Гугъл ще си избере от всичките само 200човека....
Цитирай
#7

(2019-03-06, 14:06:23)fobos_pz написа:  Т.е. Гугъл праща покани за кандидатстване ., След като приключи набирането на кандидати до края на април пак Гугъл ще си избере от всичките само 200човека....

Точно така:

Цитат:How many Local Guides will be selected to attend Connect Live?

Of the many applications we expect to receive, we will select 200 of the most dynamic Local Guides.

Ето тук има малко повече инфо: https://www.localguidesconnect.com/t5/An...-p/1291722
Цитирай
#8

Явно опипват почвата за желаещи. Аз съм само шесто ниво, но пратиха преди няколко дни[Изображение: 0427a31f1ab345264d26371946364eb2.jpg]

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Google Pixel 6a
Цитирай
#9

Освен да кандидатстваме пък каквото стане ...?
Цитирай
#10

(2019-03-06, 20:15:49)fobos_pz написа:  Освен да кандидатстваме пък каквото стане ...?
Мен ме загубих с полето "вашето вдъхновяващо видео"...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Google Pixel 6a
Цитирай
#11

Ако е за разходката да вървим но кой знае през какви перипетии ще преминем .
В смисъл поне лично на мен английският ми не е от най разцъфващите,на 4-то ниво съм ,ще трябва доста да се понапъна Smile така като гледам .

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#12

Гледах клип от 2018г. Уж английски език се иска а повечето май изобщо не го разбираха ?... Но щом става въпрос за 200 човека цедката ще е голяма особенно ако искат максимален брой държави да представят....
Цитирай
#13

Аз кандидатствах миналата година. Не ме одобриха въпреки че записвах видеа и т.н.

Не смятам да се правя на шут тази година.

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk
Цитирай
#14

(2019-03-08, 07:09:53)georgekodinov написа:  Аз кандидатствах миналата година. Не ме одобриха въпреки че записвах видеа и т.н.

Не смятам да се правя на шут тази година.

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk

Някой по-голям шут са избрали от БГ Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)