Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Препоръка за скрийн протектор от къде мога да си взема и какъв?
#1

Здравейте колеги чудя се от къде да си взема скрийн протектор вчера посетих един магазин там ми казаха че заради кейса не могат да сложат трябало да бъде по изрязан имате ли идея от къде да си взема някакъв понеже искам да предпазя телефона
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз съм с 360 градусов, но никъде не мога да намеря стъкло, което да не пречи на кейса...

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Nikolai_777 за това мнение:
  • Castorzz
Цитирай
#3

Принципно поръчах кейс на speck замислих се над течните скрийн протектори но не знам дали са добри
Цитирай
#4

Ако искаш стъклен - Whitestone Dome Glass. Иначе оригиналното фолио е добро, но е под въпрос дали все още се произвежда.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#5

А от S9+ оргинален на Самсунг няма ли да пасне-Технополис 12 лв 2 броя в комплекта?

Сато за S8+ разбира се
Цитирай
#6

Може би да Smile

[Изображение: Screenshot-2018-03-09-at-02.00.15.png]

И размерите:

Galaxy S8 Plus - 159.5 x 73.4 x 8.1 mm (6.00 x 3.09 x 0.31-inch), 173g (6.10 oz)
Galaxy S9 Plus - 158.1 x 73.8 x 8.5 mm (6.22 x 2.91 x 0.33-inch), 189g (6.67 oz)

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#7

Аз ги сравних в магазина тата и така не покриват целия дисплей в ъглите и зар предната камера поне са два бр и са на самсунг наложих ги върху телефона единия за дисплея другия за гърба остават не защитени ръбовете само но е красавец така
Цитирай
#8

Така е за да не пречи на кейсовете. Вземи си оригинален на Самсунг (аз съм със силиконовия и е супер) и няма да имаш проблеми. Трудно да го изпуснеш с него.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)