Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Има ли приложения, които непозволяват запис на разговора?
#1

Приложения, обратни на ACR и подобни. Такива, които, ако са на телефонът ти, отсрещната страна, дори да има ACR, да не може да запише разговора?

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако въпросът е за приложение, което е инсталирано на твоя телефон, и трябва да попречи на лице, с което разговаряш да запише разговора Ви на неговия телфон - не съм срещала такова, и мисля, че няма как да стане. Твоят глас се пренася и възпроизвежда от другото устройство, и на него може да се запише или целия разговор, или само гласа на ползващия го (отсрещната страна). Тези две опции съм срещала, но разрешенията или ограниченията са на записващия телефон, а не от твоя.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#3

(2019-03-05, 22:17:05)Legal76 написа:  Приложения, обратни на ACR и подобни. Такива, които, ако са на телефонът ти, отсрещната страна, дори да има ACR, да не може да запише разговора?
Защо, телефонни измами ли ще правиш?  Big Grin
А сега сериозно - няма как да стане по ред технически причини.
Приеми, че отсрешната страна щом те чува, точно този сигнал се записва дигитално
Програмите за запис записват готовия звук на микрофона и говорителчето.
Цитирай
#4

Каквато и програма да сложиш, аз мога те пусна на високоговорител и да записвам с външен диктофон или друг телефон.
Мога от жака на слушалките да изкарам сигнала и да го вкарам в друго записващо устройство и така звука ще е перфектен.
Да не говорим, че отсрещната страна може да не е смартфон, а друго устройство.
С няколко думи - няма как да стане.

Samsung Galaxy S23
Galaxy Watch 4 Classic
[-] 1 потребител изказва благодарност на seemore за това мнение:
  • divna
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)