Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Освобождаване на пространство в Mi Cloud
#1

Здравейте! Петте безплатни гигабайта, които имам в Mi Cloud, почти ми се запълниха. Ще ми се да изтрия някои снимки и видеоклипове, но така, че да си останат на картата ми с памет, която е в телефона. Как да го направя? Тръгнах да трия, но ми изскочи съобщението от скрийншота по-долу и се отказах...


Прикачени файлове Миниатюри
   

Xiaomi mi 9 lite
Xiaomi redmi note 4x
Цитирай
Аксесоари
#2

Ще ти ги изтрие от телефона и облака, в картата ще останат.

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
[-] 2 потребители изказват благодарност на gipso за това мнение:
  • amica, iwan33
Цитирай
#3

Копирай цялата карта на компа и трий на воля
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • iwan33
Цитирай
#4

Ама що се занимавашда синхронизираш снимки и клипове с мижавите 5 гигабайта на Ми.Има толкова други облаци предлагащи много повече безплатно пространство - Cloud mail ru-8GB,Google drive-15gb, Yandex Disk-42gb, Mega-50gb, Degoo-100gb.Във Flickr може да качиш безплатно до 1000 снимки, без значение колко са големи.Това са тези, за които се сетих набързо.

Siemens C35>Nokia 3310>Samsung X500>Nokia 6131>Nokia 6260>Nokia 6290>Nokia 6220>Sony Ericsson Xperia X10>Prestigio 4055>Lenovo A536>Lenovo P70>Redmi Note 3 MTK>Redmi Note 3 Pro>Redmi Note 4x>Mi 8 Lite>Mi 9 Lite
[-] 3 потребители изказват благодарност на sheky666 за това мнение:
  • iwan33, meto11, milenvn
Цитирай
#5

За снимки и видео в приложението "Google снимки" има неограничено пространство. А в Mail Ru пускат страхотни подаръци само да успее да ги хване човек. Аз от 2011г има един терабайт доживотен подарък. Качвам си всичко и нищо не е мръднало.

SE WT19i, SGS II, SGS IV, XPERIA SP, LG G2, Xiaomi Redmi note 4x
[-] 1 потребител изказва благодарност на roni952 за това мнение:
  • iwan33
Цитирай
#6

Малко стара тема, но за останалите, които се чудят за същото ... има начин... Изключваш синхронизацията на Галерия(предполага се, че тя е напълнила 5-те гигабайта), оставяш каквото те интересува - бележки, wifi пароли, записи и други подобни настройки и триеш снимките в облака. При синхронизация няма да изтрие снимките от самото устройство!

Изпратено от моят POCO F2 Pro с помощта на Tapatalk

Самсунг Галакси Ноут 3 - черен!
Xiaomi Poco F2 Pro  Dance
В България и в български форуми се пише на БЪЛГАРСКИ !!!
[-] 1 потребител изказва благодарност на jiktak за това мнение:
  • suffer
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)