Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Смяна и препоръка при батерия на P10
#1

Здравейте, 

п10-ката работи безотаказно повече от година вече. От скоро използвам и двата слота за карти, при което батерията започна да пада по-бързо отколкото ми се иска. В този ред на мисли, бихте ли ми препоръчали място, където да занеса апарата за смяната и. 

Тъй като е капсулована, каква цена мога да очаквам за операцията, с оригинална батерия? 

Благодаря за препоръки.

Поздрави!
Цитирай
Аксесоари
#2

@schhh, смяна на батерия и сервиз - тук

 
Цитирай
#3

Какъв ефект очакваш да постигнеш след смяната, освен да се разделиш с едни пари? Аз бих сменил батерия само, ако има признаци за това. Като например, когато започне да пада от 30% на 0% за без причина.

Samsung galaxy S Advance I9070- CM 12.1 ROM; LG G3 16Gb stock
Цитирай
#4

Батерия се сменя гаранциионно до 3тата година, ако тел. е регистриран и закупен в Европа!
http://consumer.huawei.com/minisite/bg/vipservice/

SONY XPERIA Z2+Z3,Huawei P9+P10Plus+Mate30Pro
Цитирай
#5

(2019-03-07, 15:22:01)androns написа:  Батерия се сменя гаранциионно до 3тата година, ако тел. е регистриран и закупен в Европа!
http://consumer.huawei.com/minisite/bg/vipservice/

Регистрацията по всяко време ли може да се направи или само в началото?
Цитирай
#6

В първия месец от покупката на телефона. Вечe минаха 2години от представянето на модела и мисля, че не става. Пробвай през HiCare.

SONY XPERIA Z2+Z3,Huawei P9+P10Plus+Mate30Pro
Цитирай
#7

А това, че батерията се сменя гаранционно до 3 година къде го пише, че не можах да го открия или Вие вече сте я сменили по този начин?
Ако е така си е доста добра оферта и си заслужава да се смени м/у втора и трета година, тя е на доста цикли вече и определено има износване.

Samsung Galaxy S24 256GB Onyx Black + Lenovo Yoga Smart Tab YT-X705L 10.1 32GB 4G
Цитирай
#8

Сменихме на приятел на 2г. и няколко месца батерията на Р10. Гаранцията от 3 години беше VIP промоционална за 10 серия на Huawei след регистрация. За останалите неотваряеми модели е 2 години, може да питате в оторизирания сервиз на ул.Леге в София.

SONY XPERIA Z2+Z3,Huawei P9+P10Plus+Mate30Pro
Цитирай
#9

Имам от тази удължена гаранция на п10, ще им звънна скоро на този сервиз в приложението Hicare има телефон на сервиза.

Samsung Galaxy S24 256GB Onyx Black + Lenovo Yoga Smart Tab YT-X705L 10.1 32GB 4G
Цитирай
#10

Здравейте,

Да ъпдейтна малко темата.
Брат ми се нуждае от смяна на батерията на Huawei P10.
Дали той да си закупи батерията и ако да от къде?
Или да се довери на сервиз ? Като някой ако може да сподели добър сервиз за гр. Добрич или Варна.
Както и колко време ще отнеме?

Genius at work!

Цитирай
#11

(2021-10-12, 16:05:57)Arkadietz написа:  Здравейте,

Да ъпдейтна малко темата.
Брат ми се нуждае от смяна на батерията на Huawei P10.
Дали той да си закупи батерията и ако да от къде?
Или да се довери на сервиз ? Като някой ако може да сподели добър сервиз за гр. Добрич или Варна.
Както и колко време ще отнеме?
Здравейте,най добре брат ви ако все още не си е сменил батерията на P10 да го направи в оторизирания сервиз на Huawei в София на улица Леге 6.Имат безплатна куриерска услуга чрез DHL от Huawei и ще го вземат и върнат телефона до вашия адрес,услугата им е за цяла България и най вече ще сте сигурен че ще поставят оригинална батерия за телефона.Всеки последен четвъртък,петък и понеделник Huawei имат една кампания за повече грижа за потребителите в която дават 50 лв отстъпка от сервизните дейности.Миналата седмица смених там батерията на моя Huawei P9 и съм изключително доволен от бързата и професионална работа на Huawei сервиза.Батерията на телефона ми я смениха за два часа и сега си държи батерията както когато телефона ми беше чисто нов

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk

Huawei P9.Huawei P smart 2021
[-] 1 потребител изказва благодарност на BBM за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)