Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Съвет за телефон, до 500 лева.
#1

Здравейте!

Случи се така, че почти 5 годишния ми Desire 500 започна да забива и не помогна нищо, което съм опитал. Ето защо възнамерявам да си закупя нов телефон, в близките дни.
Можете ли да ми дадете приятелски съвет, относно това, какви са добрите варианти за мен, като цената е до 500 лева? Какво мислите за Honor, Xiaomi и Meizu? Оглеждам се също и в Sony, как са те? Да разгледам ли HTC-тата? От моето бях много доволен - работеше перфектно до последно и е забивал 4-5 пъти, за 5 години.
Предполагам, че това е важно, затова ще кажа, че не съм от хората, които обичат да човъркат телефона продължително време. Още нещо - Не държа камерата да е кой знае колко добра, просто да може да прави долу-горе добри снимки. Smile Държа на производителността, въпреки че може би няма да го натоварвам много и с излишни приложения.
До момента съм разглеждал следните телефони:

Sony Xperia XZ1;
Honor 8X;
Xiaomi MI A2 - 64/4;
Xiaomi Redmi Note 6 Pro;
Meizu M8.

Какво мислите за тях?
Към момента съм се ориентирал към телефони, които са с по 4 RAM. Добрата батерия би ме впечатлила.
Отворен съм към предложения, които не са в списъка. Smile

Благодаря! Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

За тия пари Redmi Note 7

Sent from my Vardy P20 Pro using Tapatalk
Цитирай
#3

Май все още не е много разпространен този модел?
Цитирай
#4

Батерия и производителност щом са водещи, 8х или note 6 pro. Като съвета ми е първо да ги разгледаш заради размерите и скина на xiaomi и huawei.

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

Xiaomi Redmi Note 6 Pro 4/64 GB за около 400 лв (ако не ти се чака Note 7 )или Honor Play/Xiaomi Pocophone F1 за малко над 500 лв.

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
Цитирай
#6

Не ми пречи да изчакам, в момента съм с моя Xperia X8. Big Grin
Може би ще заложа на някое Xiaomi.
Къде ги гледате тези цени, бихте ли споделили? Не ми се иска да купувам телефон от една много голяма верига, защото не съм чувал добри неща.
Цитирай
#7

В олх за 430 Redmi note 7,поръчват ти го и до седмица е при теб.

Sent from my Vardy P20 Pro using Tapatalk
Цитирай
#8

Благодаря за мнението, но това не ме устройва, първо защото е само с 1 година гаранция и второ - може би ще има доста занимавка ако телефона се окаже дефектен и трябва да бъде върнат.
Цитирай
#9

Мисля, че ако си харесаш модел, който го има в Технополис е най-добрият вариант.
Цените са напълно конкурентни, а гаранциите са истински
Цитирай
#10

Nokia 7.1 в една от въпросните вериги е 529 лв, мисля, че е доста прилично устройство. Чист андроид, редовни ъпдейти, добра батерия, нелоша за класа си камера с 1.8 апертура.

Изпратено от моят H8216 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#11

Ако търсиш телефон с две години гаранция и флагмански процесор (миналогодишен) - Honor Play.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#12

Изчакай Редми Ноте 7 да се появи в Технополис с истинска 2 годишна гаранция. Би трябвало до 2-3 седмици да е тук.


Цитирай
#13

HTC U ULTRA...

HTC U ULTRA. ..
Цитирай
#14

Явно ще се наложи да почакам, защото наистина не мога да реша. Smile
Цитирай
#15

Вземи си Пиксел 2 втора ръка за 500-600 и заспиваш.

Sent from my Vardy P20 Pro using Tapatalk
Цитирай
#16

@unpredictable, може да погледнеш също:

Oppo A5 - 4GB/64GB, батерия - 4230 mAh.
Huawei Mate 10 Lite - 4GB/64GB
Xiaomi Mi 8 Lite - 4GB/64GB
Xiaomi Redmi Note 6 Pro 4GB/64GB, батерия - 4000mAh.
Xiaomi Redmi Note 7 - 4GB/64GB, батерия - 4000mAh.

 
Цитирай
#17

Благодаря, ще разгледам!
Цитирай
#18

(2019-03-08, 23:25:37)unpredictable написа:  Благодаря, ще разгледам!

Колега ако си заинтересован предлагам Нокиа 7.1 закупен преди месец от А1 с гаранция 0ще 23 месеца.Като цената е 370лв. Взех го като преподписвах нов договор уж да си сменя стария самсунг, но не можах да се разделя с него  Big Grin

Sony Xperia S .....  Samsung J7.....Nokia 7.1.... Samsung A9 ... Samsung S22 plus 
Цитирай
#19

По-скоро съм се насочил към Xiaomi 6 или 7, или пък Honor. Съжалявам, колега!
Цитирай
#20

Вземи си хонор 8Х от технополис 499 син и си свиркай  Smile Със тези Xiaomi-та ако не си във час какво точно купуваш,така могат да те лъзнат по пързалката,че във чудо може да се видиш. Не защото са лоши но един модел го има във една камара версии и варианти зависи кой как е решил да го кръсти във магазина.А относно редми 6 със този медия тек процесор бягай далече.Ако е редми нот 6 про е вече друго.
Цитирай
#21

(2019-03-09, 22:37:39)i770514 написа:  Вземи си хонор 8Х от технополис 499 син и си свиркай  Smile  Със тези Xiaomi-та ако не си във час какво точно купуваш,така могат да те лъзнат по пързалката,че във чудо може да се видиш. Не защото са лоши но един модел го има във една камара версии и варианти зависи кой как е решил да го кръсти във магазина.А относно редми 6 със този медия тек процесор бягай далече.Ако е редми нот 6 про е вече друго.

Offtopic Bu Dumbom
https://bg.m.wikipedia.org/wiki/Двойни_п...арски_език
Цитирай
#22

Ще се почудя още малко. Благодаря на всички!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)