Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi 9 - първи впечатления
#76

Аз нямам абсолютно никакви проблеми с роуминг на ми9. Нещо колега не мога да ти разбера какво пишеш. Първо показваш някакви мрежи, на въпрос защо не е автоматично търсенето показваш, че е включено?

Sent from my MI 9 using Tapatalk

        [Изображение: androidbg.png]             
[-] 1 потребител изказва благодарност на Friz за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
Аксесоари
#77

Приключих с експериментите. Big Grin На път винаги с два телефона, особенно когато единият е нов.

Малко отзивни по камерата:

При снимане на серия от снимки, прави и една с такъв ефект. Moже би е някакъв бъг.

[Изображение: IMG-20190513-131155-BURST1.jpg]


Телекамерата не се наглася според сцената във авто режим. Снимките излизат замазани.
[Изображение: IMG-20190512-160718.jpg]


[Изображение: IMG-20190512-161435.jpg]


Още малко за телекамерата. Снимка с максимум стойностите ( S 1.1000s / ISO 100 ) при снимане на бързо движещи се . Доста ограничени.

[Изображение: IMG-20190512-143749.jpg]

Във видеото има доста шум (гранули)

https://streamable.com/he0ih

Това бяха тестовете.
[-] 3 потребители изказват благодарност на airbus за това мнение:
  • dani_z25, suffer, totto
Цитирай
#78

Има ли в телефона Smart View приложение за мирор телевизор или трябва да инсталирам? Кое работи най-добре със Самсунг тв и Tizen?
Цитирай
#79

Има Wireless display в настройките
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#80

Здравейте,
Тъй като идвам от старичък телефон Xperia Z5,този ми се струва като извънземен по отношение на бързина а и дизайнът е много красив според мен лично.Камерата е просто уникална.Макар да го имам едва от няколко часа вече забелязах нещо което ми прави много силно впечатление и моля кажете дали и вие сте го забелязали.Състой се в това че като натисна стрелкичката на екрана която те връща едно кликване назад,все едно нещо вътре в телефона се опитва мръдне Smile  или си мърда.Само така ми се струва или това може да е от вибрацията на тъча или нещо друго....
[-] 1 потребител изказва благодарност на Nikknot за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#81

Моля ти се, опиши по-подробно, какво имаш предвид ? Само със стрелката ли ти се случва и това усещане за движение , освен вибрацията ли е, или в следствие на нея ?

iPhone SE>Mi9 SE>Mi10T>Galaxy S21
Цитирай
#82

Здравейте на всички,от вчера и аз съм собсветник на една mi9.Имам един леко глупав въпрос,но не мога да се справя,как да направя гугъл хром да отваря допълнителнителните връзки,вместо фабричния браузър?
Цитирай
#83

Settings - manage apps - горе в дясно трите точки - default apps - Browser и от там смятам, че няма да е проблем

Успех!
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • milenvn, Monipeev
Цитирай
#84

Благодаря ти много!
Цитирай
#85

С нетърпение чакам Четвъртък да го взема.Реших от Технополис
Цитирай
#86

(2019-07-07, 14:17:54)dinko написа:  С нетърпение чакам Четвъртък да го взема.Реших от Технополис

Аз ще очаквам да споделиш мнение! Wink
Цитирай
#87

Ами очарован съм от телефона. .Утре ще пътувам и ще видя как е батерията.  Очаквам и новия интерфейс с  Miui 11. Дано е скоро.
Цитирай
#88

Mi 9 е оборудван с дисплей с частота на опресняване 84 Hz , но след това тя бе ограничена до 60 Hz. Първоначално причините за това решение не бяха неясни, но по-късно, когато ентусиастите успяха да активират режим до 84 Hz, всичко се изясни. Факт е, че в този режим Xiaomi Mi 9 консумира значително повече ресурси на батерията. Очевидно е, че инженерите на бранда не успяха да оптимизират консумацията на енергията, така че те бяха просто принудени да ограничат тази опция, което трябваше да се превърне в една от основните иновации на този флагман. Тестовете показват, че средно Xiaomi Mi 9 с активиран режим 84 Hz работи с един час по-малко (5,5 часа), отколкото ако е с 60 Hz (6,5 часа): https://androidinsider.ru/smartfony/krut...atora.html

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • tibuzdrev, Victormihov
Цитирай
#89

Ето тест на antutu
Цитирай
#90

Искам да попитам при Вас на началния екран, иконата за времето показва ли ви локацията, където се намирате? При мен е само иконата с градусите и какво е времето, но не изписва града?

Sony E4
Xiaomi Mi9 6/128
Цитирай
#91

Уиджета показва само икона за времето и градусите. Града го показва като натиснеш върху иконата.

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
#92

Да, това е така, ама гледах в тубата клипчета, където го има изписан и града. Например в това: https://www.youtube.com/watch?v=0u8a7RMP8co. Прави ми впечатление също, че не се сменя и самата икона, все си стои на слънце, вечер не става с луна примерно. При вас променя ли се иконата? Също така гледам в настройките, че не може да се даде и на колко време да се ъпдейтва времето. При мен ъпдейта е само като вляза в програмата. При вас така ли е?

Sony E4
Xiaomi Mi9 6/128
Цитирай
#93

ами това клипче е от 2016, така че гледаш вероятно MIUI 6/7 с теми за него.
При мен градът се вижда като смъкна щората на статусбар-а


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#94

При мен и там не се вижда Sad . А иконата променя ли ти се? С ъпдейтването как стоят нещата при теб?

Sony E4
Xiaomi Mi9 6/128
Цитирай
#95

аз съм със седмичен ром на xiaomi.eu
Иконата мисля, че си е само слънце. Довечера мога да се позагледам повече, но ако толкова те дразнят тия неща си свали външно приложение, започвайки от weather m8
Цитирай
#96

@popeye всичко, което искаш става със смяна на темата различна от стоковата и уйджета също можеш да смениш. Това в статус бара, което ти е показал @suffer пък е от къстъм ром.

[Изображение: 21693249.jpg]
[-] 1 потребител изказва благодарност на dp4u4umi6ev за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#97

Може ли някой да ме светне, от къде могат да се свалят теми, че нещо не се справям от форума на Mi. Там ми изписва, че трябва да отговоря, за да ми покаже линка и като отговоря, нищо Rolleyes .

Sony E4
Xiaomi Mi9 6/128
Цитирай
#98

4pda, но също иска регистрация.
По-скоро се запитай дали има как да ги инсталираш тези теми, ако не си с xiaomi.eu rom
Цитирай
#99

(2019-09-02, 17:43:56)popeye написа:  Може ли някой да ме светне, от къде могат да се свалят теми, че нещо не се справям от форума на Mi. Там ми изписва, че трябва да отговоря, за да ми покаже линка и като отговоря, нищо Rolleyes .

С вграденото приложение не става ли? Ако искаш външни теми и си със стоков ром, едва ли ще стане.

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)