Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Няколко проблема с телефона
#1

Със Nokia 8 съм със двете карти.Най редовно получавам съобщения че някой ме е търсил а телефона стой да мен.А връзка има и на двете карти.Другият проблем е със мобилният нет.Почвам нещо да търся и ми изписва че няма връзка.Рестартирвам нета е всичко се оправя.Някакви идеи.Благодаря предварително...
Цитирай
Аксесоари
#2

И аз съм с двусимката и още 2ма мои приятели. Никакви подобни проблеми. Но аз съм дал да прехвърля обаждането от едната карта на другата, когато не е активна. Този телефон не е с 2 активни карти! Тоест докато говориш по едната, другата е неактивна. Аз съм задал в такива ситуации прехвърляне на разговорите и затова сигурно всичко е наред

Знам, че на никой не му се занимава, ама един ресет може да оправи нещата с интернета. Аз съм на Виваком и всичко е наред.
Цитирай
#3

Но без да говоря ми праща съобщение че някой ме е търсил.От кой настройки се пренасочват картите?
Цитирай
#4

Влизаш в дайлъра/слушалката после от горе 3те точки в настройки и после в акаунти. Там кликваш върху всяка сим карта и задаваш когато дадената карта не е активна/unreachable да прехвърля на другата.

          
Цитирай
#5

При мен се появиха останъчни петна по дисплея, които чезнат и се появяват когато си поискат. В общи линии остатъци от икони и други такива. Виждат се ярко на син и лилав фон. Има ли лек, или не това

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай
#6

За съжаление няма. Това си е един от проблемите на екрана. LG тотално са се осрали. Сега особено заради силното слънце и като работи на максимална яркост, като Amoled екран прегаря и после се оправя.
Цитирай
#7

Така не горят ли пиксели, или каквото е там

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай
#8

При Amoled екраните да, това представлява, но тук не. А защо на LCD екран се получава, не знам. И LG G5 е така. И понеже нашият екран е от същата корейска компания, то и качеството е същото.
При нас няма да изгори нищо. Просто се случва като го държиш на максимална яркост дълго време и на една и съща програма.
Цитирай
#9

И друго ми прави впечатление, понякога и то само с определени номера, не чувам почти нищо при разговор, и то понякога. А в шумна среда е зле. Има ли начин да се направи корекция? Имам приятел, който има гсм сервиз, та той ми каза " слушалката, или работи, или не " . Това тихо чуване е само с определени хора понякога. След това си викам, айдеее плецака се нещо, звъня тестово на 123 примерно и се чува идеално и силно.......

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай
#10

Значи това със слушалката не е от теб. Тези, с които говориш, те имат проблеми с техните телефони. Аз така като говоря с определени хора едвам ги чувам, просто не държат телефона правилно Smile не е от теб.
[-] 1 потребител изказва благодарност на XAn4ETO за това мнение:
  • chinchilla
Цитирай
#11

(2019-06-12, 07:05:11)chinchilla написа:  И друго ми прави впечатление,  понякога и то само с определени номера,  не чувам почти нищо при разговор,  и то понякога.  А в шумна среда е зле.  Има ли начин да се направи корекция?  Имам приятел,  който има гсм сервиз,  та той ми каза " слушалката,  или работи,  или не " . Това тихо чуване е само с определени хора понякога. След това си викам,  айдеее плецака се нещо,  звъня тестово на 123 примерно и се чува идеално и силно.......


Почисти отвора на слушалката. Събират се разни прахоляци, които стават като тапа. При мене беше същото даже се бях замислил да го нося в сервиз.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)