Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Китайска версия Redmi note 7 към Global ROM
#51

Някой успя ли вече да подкара глобален ром на Pro версията?
Цитирай
Аксесоари
#52

Руснаците във 4PDA. Потърси там.

Изпратено от моят MI 5 с помощта на Tapatalk

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай
#53

Моля за помощ с Redmi Note 7! Флашнах през Fastboot TWRP, а после в рекавърито последна версия на Magisk. Сега телефонът стои на екран To start android, enter your password. Какво съм сгрешил и какво мога да направя? Благодаря много за помощта!


Ново: Реших проблем с форматиране на датата.

Poco F3 6GB + 128 GB, Arctic White
Xiaomi Mi5 32GB

[-] 1 потребител изказва благодарност на duscott за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#54

Здравейте,
redmi note 7 изгуби всички google услуги след последния си ъпдейт. Купуван е от Китай с китайски ром. Искам да го сменя, но като не разбирам много-много, изчетеното дотук в темата малко ме обърка. Какво точно трябва да направя - да го префлашвам от китайски на глобал ром, да инсталирам нов ром ли, по-лесно ли e с това xiaomi mi tool  към xiaomi.eu?
Моля за съвет!
Първо - ако може да ми препоръчате сервиз в Пловдив, който би се наел, направете го. На няколко места попитах и отказват - или не могат, или не им се занимава.
Ако ще го правя сам - дайте актуална информация, защото последното мнение е от 2019г.
Благодаря!
Цитирай
#55

Свали си xiaomitool v2 и през него трябва да може да стане всичко.
Само трябва да се отключи буутлоудъра, то ще ти изтегли и флашне ром. Глобален ще ти свърши работа, но може и xiaomi.eu - просто има повече неща и е базиран на китайския.
Вариант 3 е просто в китайския магазин да си потърсиш гугъл и да си инсталираш наново услугите.
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • ivo_at
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)