Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Търся програмя, която да ми сменя номера
#1

Търся програма, с която като звъня да ми сменя номера на обаждането, тоест да не се появява моя номер а произволно избран от мен . Има ли такова нещо въобще ? Едно време на симбиън ползвах една много приятна програмка voxox, но тук нещо не я намирам. Намирам разни апк-та, но няма връзка със сървъра

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай
Аксесоари
#2

Същата програма преди години работеше и на андроид,но вече не работи.За сега няма такава програма.

HTC Desire X / 4.1
DIVA 8 IPS / 5.1
Redmi Note 7 / 10 / 4/64
Цитирай
#3

Жалко, благодаря за отговора

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай
#4

А за смяна на номера при пращане на смс дали има някаква програма.
Цитирай
#5

Пoлзвам mobilevoip и там може да се сменя номера на обаждащият се или номера на смс-те . Трябва обаче да верифицираш телефонните номерата Smile
Цитирай
#6

Преди около 3-4 години имаше една VOIP програма Voxox с която можеше да се сменя номера без да се верифицира с sms. Тогава често шашках приятели, като си променях номера с легендарният +359 888 888 888. По-късно явно се усетиха и го направиха да верифицираш избраният номер, като на същият пращат sms с код.

Iphone 4S > Galaxy S3 > Nexus 4 > LG G2 > Note 4 >  S6 Edge > iPhone 6> S6 Edge Plus > S7 Edge > Xiaomi Mi8 > Huawei Mate 20 Pro > OnePlus 8 Pro -> OnePlus 9 pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)