Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Персонализиране на S10e/S10/S10+
#1

За тези, на които им липсва лед известяването:

lways On Edge - Edge Lighting

[-] 1 потребител изказва благодарност на tsvetan24 за това мнение:
  • StacK
Цитирай
Аксесоари
#2

Колега, това си го има заводско в С10+.

Когато си умрял не знаеш,че си мъртъв...трудно е само за останалите!Същото е и когато си тъп!
Цитирай
#3

...и можеш да накараш кръга/елипсата около камерите да те известява? Не вярвам.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tsvetan24 за това мнение:
  • StacK
Цитирай
#4

Това е някакво решение, макар да ми идва малко тегаво за настройка с толкова много опции.
Още не успявам да го настроя да мига повече от 5 секунди около селфи камерите след първото угасване, а съм включил да свети на всеки 30 секунди.
Притесняват ме и правата за достъп, които иска.
Много по-елегантно ще бъде ако го разработят от Самсунг.
[-] 1 потребител изказва благодарност на StacK за това мнение:
  • tsvetan24
Цитирай
#5

Елипсата не я видях колега. Извинявай.

Когато си умрял не знаеш,че си мъртъв...трудно е само за останалите!Същото е и когато си тъп!
Цитирай
#6

Здравейте колеги. Имам 1 въпрос. Онзи ден мярнах една настройка, на заключен екран какви икони да имам и сега не мога да я намеря. Някой да се сеща къде е, че в джоба телефона си светва и натиска я телефона я камерата, и докато се усетя я имам някоя снимка я някой набран номер.
Цитирай
#7

(2019-03-13, 10:08:14)Ghost написа:  Здравейте колеги. Имам 1 въпрос. Онзи ден мярнах една настройка, на заключен екран какви икони да имам и сега не мога да я намеря. Някой да се сеща къде е, че в джоба телефона си светва и натиска я телефона я камерата, и докато се усетя я имам някоя снимка я някой набран номер.

Настройки -> Дисплей слизаш на долу "защита срещу случайно докосване" и я активираш. Това е опцията която търсиш.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

Цитирай
#8

Ползвайте AoD постоянно включен. При мен в последните години това измести LED известяването. Започнах да гледам нотификациите вместо лампичката, а много разчитах на лампичката.

SGS2, SGS3, SGS5, Note 4, SG S7edge  & Samsung Tab S 10.5 LTE, Galaxy S9+
Цитирай
#9
Photo 

Е това търся как да го махна. Да остане празен екран. Без жързи бутони и в прочие
Някъде го бях мярнал ама сега не го намирам. 2 ъпдейта получих за 1 седмица, възможно ли е да са го махнали
Цитирай
#10

(2019-03-15, 13:11:48)Ghost написа:  Е това търся как да го махна. Да остане празен екран. Без жързи бутони и в прочие
Някъде го бях мярнал ама сега не го намирам. 2 ъпдейта получих за 1 седмица, възможно ли е да са го махнали

Има го => настройки => заключен екран => пряк път на приложение => Ще ти отвори това:

[Изображение: 25774275.jpg]

Избираш за всеки бутон - можеш да го смениш или изключиш - като в спойлера:

След това екранът изглежда така:

[Изображение: 25774290.jpg]

Но си включи и 2.) защитата срещу случайно докосване и изключи 3.) събуждане при две тапвания по екрана Smile

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 1 потребител изказва благодарност на divna за това мнение:
  • ilisp
Цитирай
#11

Здравейте
Има ли начин да премахна изскачащите "значки" на приложенията, когато получавам известие. Опитах какви ли не комбинации в настройки, но не и не, пак изскачат пущините... Не намирам начин, просто да получа известие в лентата за известия, без да ми излизат досадни кръгчета.
Пробвах да изключа всичко, но пак не се получи Smile
[Изображение: 145784ad2d4da74a8ce6339096806bea.jpg]

Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#12

Apps -> приложението, на което искаш да я махнеш, избираш нотификации и спираш значките.[Изображение: 88b649ebb832932dc445f61444100503.jpg]

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на DaDiablo за това мнение:
  • Maxpainus
Цитирай
#13

[Изображение: FYNJOCxQ8AOW8f91DBGVx2V3Wt_bOX8hgtcPaebo...20-h310-rw]
Една алтернатива за почитателите на Good Lock. Това е само лънчер за модифициращите модули на Samsung. Самите модули могат да бъдат изтеглени от оригиналната тема на разработчика в XDA NiceLock - Good Lock 2019 Launcher for Pie.
Цитирай
#14

(2019-03-17, 16:59:10)DaDiablo написа:  Apps -> приложението, на което искаш да я махнеш, избираш нотификации и спираш значките

При някои приложения се получи, но при други упорито си изскачат(изключени и от приложението, и от настройки на тел.). Здраве да е, ще свиквам...
Цитирай
#15

Някой успял ли е да подкара Good Lock? Инсталирах апк-то, но не работи....

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай
#16

2 мнения по-нагоре е отговора на въпроса ти.
Използва се нов launcher - Nice Lock.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Цитирай
#17

Мда, мислех че е нещо друго това, мерси!

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай
#18

Цъкни ги на off

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk

LG G2; LG Q6, Galaxy S7
Цитирай
#19

Инсталирах си добрия стар NoLED и ми върши работа.
Цитирай
#20

NoLED weather?
И ако не е това, за какво ти върши работа?
Цитирай
#21

(2019-03-18, 11:26:05)Maxpainus написа:  При някои приложения се получи, но при други упорито си изскачат(изключени и от приложението, и от настройки на тел.). Здраве да е, ще свиквам...
Settings->advance features->smart pop-up view

Колега да не си активирал това?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
[-] 1 потребител изказва благодарност на dada_ за това мнение:
  • Maxpainus
Цитирай
#22

Да, за някои приложения съм го включил. Сега ще пробвам и без него Smile
Цитирай
#23

Тапет за S10+
[Изображение: 25833298_m.jpg]  [Изображение: 25834240_m.jpg] 
и за S10
[Изображение: 25833323_m.png]  [Изображение: 25834289_m.jpg]
[-] 2 потребители изказват благодарност на tsvetan24 за това мнение:
  • ilisp, StacK
Цитирай
#24

Има едно приложение в плейстор, в което се събират всички тапети, направени специално за s10-ките в reddit. Удобно е, няма реклами и тн. https://play.google.com/store/apps/detai....hideyhole
[-] 9 потребители изказват благодарност на Sv3TL10 за това мнение:
  • ba6ta_vi, CuBG, dada_, DaDiablo, iordangenev, kerenski, master89q, Maxpainus, StacK
Цитирай
#25
Photo 

Не е NoLED Weather, а  NoLED - май го няма вече в маркета , бях си го изтеглил от някъде. Когато е активиран при пропуснато обаждане , SMS , мейл и други има икона в различен цвят на изгасения екран - разбира се се мести на няколко секунди за да няма прогаряне.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)