Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Mate 30 Series - очаквания и коментари

От 3 дни съм с P20 Lite. Тая вежда не просто не ми пречи, ми даже ме кефи. Всичко е точно, ако бях power user и ми трябваше топа на топа откъм хардуер и снимачни способности бих си го вземал това. Само, че не съм и няма смисъл. Странно е това с камерите, но пък ще се отличава доста. Четох, че и откъм видео ще има новости.
Цитирай
Аксесоари

Отзад с този кръг с поместените камери вътре прилича на китайски челник за 5 лв. Дано да изненадат с нещо приятно като визия. За параметрите съм сигурен, че ще страхотен телефон. Веждата ми се струва, че вече е доста демоде, доказа, през времето, че не е и практична.
Цитирай

Веждата е необходима щото освен отпечатъци големите братя искат и 3д сканирани муцуни. За тва ще ги има още доста време докато не си попълнят базата данни с биометрията на народа. Не случайно епъл държи на тях като премахна изцяло отпечатъците.
[-] 1 потребител изказва благодарност на eksoldier за това мнение:
  • doktorra
Цитирай

Това ми попадна, до колко е достоверно обаче...
https://it.dir.bg/komunikatsii/podrobnos...wei-snimki
Цитирай

http://nixanbal.com/huawei-mate-30-i-mat...ah-baterii Тъкмо си мислех, че Samsung Galaxy Note 10+ ще има по-голяма батерия, но се оказа пак същото.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Huawei са се доказали в батериите. Винаги топ ниво, и като капацитет, и като бързина на зареждане.
Цитирай

[Изображение: huawei-mate-30-pro-oficial-promotional-picture-copy.jpg]
Ето и как ще изглежда отзад.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

То и отпред се вижда как ще изглежда.

Cognosce te ipsum!
Цитирай

Ебаси грозотията са сътворили. Жалко! Ще пропусна и този модел като гледам.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Силно се надявам да не е това смартфона, защото това ще е първия грозен Huawei. Ама наистина грозен.
Цитирай

Абе важното е как ще снима видео, дали ще има OIS и дали ще му сложат и добри микрофони. Тоест да направят най добрата камера във всичко - и снимки и видео и звук и как изглежда ще отиде на заден план.

Sent from my LM-G710
[-] 1 потребител изказва благодарност на degman за това мнение:
  • eksoldier
Цитирай

Те, че няма да се изложат с камерата и останалият хардуер е повече от ясно. Ще бъде изработен от качествени материали но дано това не е истинскияъ дизан на телефона. Няма нищо привлекателно както от зад така и от пред. Все пак визията е до личен вкус и няма ка да се хареше на всички. Истинската оценка за това как са се справили ще бъде дадена от потребителите и направените от тях покупки.
Цитирай

(2019-08-26, 21:24:40)alisali1234 написа:  Силно се надявам да не е това смартфона, защото това ще е първия грозен Huawei. Ама наистина грозен.
Тва е лично мнение! Wink
Цитирай

Тия два цвята са меко казано безлични. Но като му набия един червен матов силикон и ще е 6 от всякъде....

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

Още десетина дни и ще видим, надявам се да не е с извит дисплей, ама едва лиSmile
Цитирай

Pro-то ще е с извит екран, другия вероятно не.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Пак ли се почна с тия извити екрани? S6 и S6 Edge ли ще правим Big Grin
Цитирай

Ти какво мислиш, то не се знае дали ще дойдат тук въобще.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

The Huawei Mate 30 Pro ще бъде представен на 19 септември в Мюнхен.

Cognosce te ipsum!
Цитирай

Малко остана докато разберем истината...ще има ли Google Apps или не...
Цитирай

..по скоро -НЕ.
Предполагам, че ще има "втори начин" за инсталирането му.

                                                                    
Цитирай

Винаги е имало, от години. Даже се сещам, че на една безименна китайска реплика на S8 на мой приятел така му инсталирах Google Apps - с инсталатор за...Xiaomi Big Grin Ама си тръгнаха. Изтегли ги (от където ги е теглело), инсталира ги, рестартирах го...и тръгна. И най-спокойно можеше да си теглиш приложения, Youtube си работеше, всичко точно...единствено Play Store-а даваше някаква грешка за Play Protect и не работеше автоматичното актуализиране по WiFi, ама това да ти е кусура на реплика за 89 долара Big Grin (да вметна, че отвън беше почти 1:1 с оригинала, дори на пипане не се усещаше евтино, китайците знаят да копират определено).

Въпроса е, че масово хората не разбират от тези неща, ползват си out of the box и просто ще подминат апарата, като чуят, че нямало Youtube и Play Store.
Цитирай

Андроид е отворен код, надали ще е трудно да му се инталира нещо. Точно в това му е силата.
След 12 години Айфон и на мене ми дойде акъла да мина към истински смартфон и съм се чудел досега как съм ползвал тази ограничена система.
И за да не съм спам, мисля, че Мейт 30, Мейт 30 про ще си дойдат с инсталирани Гугъл приложения.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • remixa92
Цитирай

"Cпopeд дaнни нa СNВС, ycлyгитe нa Gооglе вce пaĸ щe ca дocтъпни зa Маtе 30 и Маtе 30 Рrо, нo нямa дa бъдaт пpeдвapитeлнo инcтaлиpaни. Нuаwеі e пoдгoтвил cпeциaлнa пoмoщнa пpoгpaмa, ĸoятo дaвa възмoжнocт нa пoтpeбитeлитe, aĸo жeлaят, дa изтeглят и инcтaлиpaт пoддpъжĸaтa нa oнлaйн ycлyгитe нa Gооglе. Πo пoдoбeн нaчин Gооglе Ѕеrvісеѕ и пpeди ce инcтaлиpaxa нa cмapтфoнитe, внeceни oт Kитaй. Πoтpeбитeлят дopи мoжe дa избиpa ĸoи имeннo пpилoжeния ca мy нeoбxoдими и дa ce oтĸaжe oт излишнитe. Πo тoзи нaчин ce иĸoнoмиcвa мяcтo в пocтoяннaтa пaмeт, a в oпepaтивнaтa пaмeт нe ce нaтpyпвaт излишни нeщa."

Че то тва не е ли по добро решение, слагаш това което искаш...
https://www.kaldata.com/%d1%82%d0%b5%d0%...17329.html
Цитирай

Няма майтап ,по-добре е така.Абе защо си мисля,че китайците са направили телефон с който ще им го начукат на янките ОТНОВО.Дано ще видим на 19-ти.

Изпратено от моят VKY-L09 с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)