Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Програма за прехвърляне на разговор
#1

Търся програма която да прехвърля разговор към друг телефон или да уведомява другия телефон посредством wifi.Т.е имам два телефона но единия е на място където има обхват а другия е на място където няма.. И искам по някакъв начин да не пропускам обаждане..

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай
Аксесоари
#2

Прехвърляне на разговор към друг номер има в менюто на всеки един телефон.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#3

И друго
Прехвърлянето (пренасочване) на обаждане се прави при оператора, не от апарата.

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
#4

За тва знам,но не ми върши работа когато другия апарат е на място без покритие...

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай
#5

Набираш от телефона, който "губи" обхват:
*62*номер_на_другия#

Пренасочване към "номер" при "извън обхват/изключен".

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
Цитирай
#6

Иска да прехвърли от телефона със обхват, към телефона без обхват, което може да стане с някоя програма и да звъни към вайбър примерно.
Другия вариант е да се насочиш към варианта с VoWiFi но към момента е само от един оператор и 1 модел(хуауей)

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#7

Това, за wifi или друга комуникация между двата апарата, без да се ползва мобилната нрежа, го забрави! И wifi,и блуту имат много малък обхват - до 30-40 метра.

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
#8

WiFi ако не знаеш се ползва за интернет. Така че може да се ползва няква програма през интернет

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#9

След второ прочитане на това, което търсиш:

Вариант 1 (е-мейл уведомяване):
За телефона с обхват може да сложиш "sms call forwarder" (има доста android apps), които препращат на e-mail sms, mms и информация за вдодящи обаждания.

За телефона без обхват остава без информация.
Изключение, ако телефона "без обхват" е на А1, може са си извадиш ExtraSIM и входящите разговори отиват до двете sim (sms и mms само до основната). Така, ако основната е в някой твлвфон с обхват, може да ти се препращат (както описаното по-горе).

Вариант 2 (гласово входящо + уведомяеане):
Взимаш си Виртуален номер, който идва на sip.
За всяка една от картите пренасочваш "при извън обхват/изключен" (може и "безусловно") към вируалния номер (ако е български, може са си ползваш безплатни минути). За съобщения - описаното от вариант 1.

Успех Smile

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
[-] 2 потребители изказват благодарност на Чо :) за това мнение:
  • bLck, GH0STFACE
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)