Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Mi 8 Lite] Android 9 официално
#1

Току що дойде ъпдейта до андроид 9[Изображение: 0db60b87161909d570fbab330050fd51.jpg]

Изпратено от моят MI 8 Lite с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

И аз го сложих снощи, но не виждам нещо ново?


Прикачени файлове Миниатюри
   

 ೋღ❤ღೋ It is not what you look at, but what you see. ೋღ❤ღೋ 
Цитирай
#3

Единствено ,което видях е адаптивна батерия.В менюто за батерията се намира

Изпратено от моят MI 8 Lite с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

Споделете има ли промяна с издръжливостта на батерията с новата версия (android 9), благодаря !
Цитирай
#5

Не знам защо, но когато снимам имам делай и снимките се показват в галерията след 30 секунди и повече и то след рефреш?! Преди се появаваха веднага.
И по лошо, видиото не работи, изобщо не мога да снимам...

 ೋღ❤ღೋ It is not what you look at, but what you see. ೋღ❤ღೋ 
Цитирай
#6

Да и аз го имам този делай за съжаление.Като теб,също съм върнал фабрични настройки

Изпратено от моят MI 8 Lite с помощта на Tapatalk
Цитирай
#7

След този ъпдейт не намирам notch настройките? Някой да знае нещо по въпроса ? Видеото като пуснеш да записваш,се активира след 5 секунди.Направих ресет,но нищо...
п.с имам и проблем,след отключване с пръстов отпечатък,дисплеят си седи изключен,трябва да натисна някой бутон,за да светне,не го прави всеки път,но в деня поне 2-3 ти се случва.

Изпратено от моят MI 8 Lite с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8

Моят уж се оправи след 2 ресета.
Не се е оправил. Когато е нагласено да снима на вътрешната памет работи, като наглася на картата памет - не.

 ೋღ❤ღೋ It is not what you look at, but what you see. ೋღ❤ღೋ 
Цитирай
#9

Ще чакаме фикс,и те така.Чудя се дали може да върнем на предишна версия.

Изпратено от моят MI 8 Lite с помощта на Tapatalk
Цитирай
#10

Днес и аз получих известие за наличен ъпдейт към андроид 9,но като ви чета мненията май е най-добре да си стоя с 8.1.
Доколкото разбирам ,все още няма нощен режим на камерата.Като цяло какви са подобренията или ще е по-лесно да се каже какво се е влошило Big Grin ?
Чудя се дали да отключвам Bootloader-a ,чакането мина и само трябва да го отключа.Като цяло ползвам телефона за ежедневни нужди(социални мрежи,разговори и снимки),но ми се ще да разкарам всички ненужни приложения.Какво ще ме посъветвате?

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
#11

Недей ъпдейтва. Всичко е по зле. За бутлодъра нищо не ти пречи да го отключиш. Моят е отключен, нямам рут.

 ೋღ❤ღೋ It is not what you look at, but what you see. ೋღ❤ღೋ 
[-] 1 потребител изказва благодарност на demenzia за това мнение:
  • Spellbound91
Цитирай
#12

Днес отключих Bootloader-a като все още не съм руутнал телефона.
Въпроса е само с отключен bootloader може ли да се ъпдейтва ОТА?

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
#13

Безпроблемно идват ъпдейтите при отключен буутлоадър.


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • Spellbound91
Цитирай
#14

Здравейте,
Има ли вече някакъв фикс,който да поправя проблемите при Pie. Все още съм на 8.1 но се чудя дали да не обновя до 9.

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
#15

fix Номер 1: Ресет на телефона след ъпдейта
Ако продължава да има някакви проблеми вече се чака по-стабилен ъпдейт
Цитирай
#16

След 3 хард ресета,проблемите си остават същите..писал съм в по-горните постове.Чакаме фикс

Изпратено от моят MI 8 Lite с помощта на Tapatalk
Цитирай
#17

Здравейте,днес за първи път ми се случи доста странен проблем с дисплея.Проблема се прояви след приключване на разговор,половината от дисплея трептеше и смесваше цветовете.Как да го кажа,все едно картината беше в умален вид,а останалата част от дисплея беше размазан и трептеше(премигваше).Та въпроса ми е,дали е проблем с дисплея или бъг в миуи.И какво мога да направя по въпроса,ако се случи отново.Благодаря предварително.Телефона е стоков,няма рут и т.н.

Изпратено от моят MI 8 Lite с помощта на Tapatalk
Цитирай
#18

Има нов ъпдейт ще рискувам да го сложа.


Прикачени файлове Миниатюри
           

 ೋღ❤ღೋ It is not what you look at, but what you see. ೋღ❤ღೋ 
Цитирай
#19

(2019-04-11, 15:20:51)demenzia написа:  Има нов ъпдейт ще рискувам да го сложа.

Как е? Сложи ли си го?
Цитирай
#20

(2019-03-23, 18:24:07)Spellbound91 написа:  Днес отключих Bootloader-a като все още не съм руутнал телефона.
Въпроса е само с отключен bootloader може ли да се ъпдейтва ОТА?

Ъпдейтите да и със руут идват, ама ти маха руута и после пак трябва да флашваш Magisk или там квото ползваш за руут

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
[-] 1 потребител изказва благодарност на BGDropche за това мнение:
  • Spellbound91
Цитирай
#21

Сложих го, засега всичко е добре. Бъга с камерата е оправен, ночът отново може да се скрие. Има някаква нова опция в менюто да пращащ SOS сигнал


Прикачени файлове Миниатюри
       

 ೋღ❤ღೋ It is not what you look at, but what you see. ೋღ❤ღೋ 
Цитирай
#22

Добавен е и мода в камерата за нощтни снимки.За сега съм доволен от тази актуализация.

Изпратено от моят MI 8 Lite с помощта на Tapatalk
Цитирай
#23

(2019-04-12, 14:58:53)demenzia написа:  Сложих го, засега всичко е добре. Бъга с камерата е оправен, ночът отново може да се скрие. Има някаква нова опция в менюто да пращащ SOS сигнал

Проблемите,които се наблюдаваха в предишната версия изчистени ли са вече?
Като цяло, може ли да се преминава на андроид 9 и устройството да се ползва нормално?

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
#24

Да. Животът на батерията обаче е намален още с предния ъпдейт.

 ೋღ❤ღೋ It is not what you look at, but what you see. ೋღ❤ღೋ 
Цитирай
#25

След като ъпдейтнах до 10.3.1.0 ръчно понеже нямах ОТА, за сега всичко е добре,като единствения проблем е,че от време навреме се губи обхвата за някакви секунди,а това го установих след като запознах да получавам СМС за пропуснати повиквания.След обновяването съм направил хард ресет(винаги го правя).Като цяло не виждам някакви особени новости.Нощния режим на камерата е абсолютно ла*но,опциите за удължаване на живота на батерията може би вършат някаква работа,но то си зависи и как ползвате телефона. Няма camera2api и като цяло е безсмислено преминаването от 8.1 към 9 (поне за сега).
Ако в крайна сметка искате да имате андроид 9,то смело може да се хвърлите на версия 10.3.1.0 (изтегляте я от XDA и я флашвате) и да си ползвате телефона нормално.

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)