Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Mi 8 Lite] Android 9 официално
#26

Здравейте,
Нов съм във форума и може малко глупаво да ви прозвучи, но искам да попитам един елементарен за Вас въпрос. От вчера съм собственик на Ми 8 lite и веднага след включването му получих известие за ъпдейт към версия MIUI V10.2.2.0DTMIXM, но доколкото прочетох по-горе този ъпдейт е бил проблемен! Искам да знам как мога да ъпдейтна директно до MIUI V10.3.2.0 версия? Трябва ли първо да ъпдейнта към MIUI V10.2.2.0 и после до MIUI V10.3.2.0 версия? Направи ми впечатление, че няма лицево разпознаване или той ще се отключи с ъпдейтите? Отделно при увеличаване и намаляне на звука визуалния скройлер не е такъв какъвто го видях по видеата, може би той ще се промени с абдейта? Купих го от Емаг с 30 дневен период! Сега го пробвам та ако ъпдейтна и не ми хареса незнам дали ще мога до го върна. Затова искам да знам как се държи след последния ъпдейт с изключени, че няма гугъл камера?

Благодаря ви предварително!
Цитирай
Аксесоари
#27

ако 10.3.2.0 е андроид 9, задължително трябва да минеш през последната 10.2.2.0

лицево разпознаване липсва на регион българия, заради GDPR

Ъпдейтите не би трябвало да влияят на връщането на телефона в магазина - само запазеният търговски вид.
Цитирай
#28

Благодаря за бързия отговор!
След ъпдейта дали ще получа уведомление за ъпдейт към 10.3.2.0 или ръчно трябва да го направя? А лицевото разпознаване как мога да го отключа? Бях чел някъде, че трябва да сменя региона, но после като се върна към регион България дали ще остане активен?
Цитирай
#29

няма да остане активен ако се върнеш на България. Дръж го на Hong Kong.
Трябва автоматично да се покаже следващия ъпдейт. Ако е до андроид 9 няма да е зле да се ресетнат фабричните настройки
Цитирай
#30

Благодаря!
Доколкото разбрах актуализирам до 10.2.2.0 давам да се ресетнат фабричните настройки и после да актуализирам до 10.3.2.0. Най-накрая задавам регион Hong Kong и готово. Правилно ли съм разбрал? Та последно ако остана на Hong Kong дали ще имам някъкви проблеми?
Цитирай
#31

Не. Актуализираш до 10.3.2.0 - тогава евентуален ресет
и тогава Евентуално се сменя регион, за отключване на Теми и лицево разпознаване.
Самото лицево с предната камера изобщо не е защитено като при Ми 8, така че ... спокойно може и без него
Цитирай
#32

Благодаря! Надявам се всичко да мине по мед и масло, че този телефон отдавна си го бях набелязъл и да се надяваме, че за напред ще се отключи и GCAM без да бъде руутнат телефона.
Цитирай
#33

Преди две седмици и аз се сдобих с този телефон,като го изкарах от кутията последваха две големи актуализации.След това му направих един хард ресет,за сега всичко си върви добре и няма проблеми.Актуалната версия е 10.3.2.0 лицево разпознаване липсва на БГ регион,не знам защо е така тъй като сега взех и една Mi9 и тя е на БГ регион,но при нея има лицево.
[-] 1 потребител изказва благодарност на JOKVN за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#34

GDPR -има изискване и Xiaomi го спазват
Цитирай
#35

Здравейте!
Преди 2 дни си ъпдейтнах телефона до MIUI Global 10.3.2 Stable,с Андроид 9 PKQ1.181007.001 съм.
След последната актуализация нямам 4G. Какво ли не пробвах и в настройките на мрежа и СИМ,и в скритите менюта и нищо.
Според вас възможно ли е проблема да е от актуализацията?
Тъкмо си бях взел телефона от сервиз за смяна на дисплей(извънгаранционно),но не мисля че те са пипали нещо....
Не е от сим картата защото на друг телефон като я сложа и 4G-то си работи.
От време на време също губи обхват или намаля на една черта за секунди.
Цитирай
#36

Моят mi 8 lite,няма нито един от твоите изброени проблеми.Пробвай с връщане на фабрични настройки или хард ресет.

Изпратено от моят MI PLAY с помощта на Tapatalk
Цитирай
#37

Здравейте. За сега съм доволен от телефона. Външно по нищо не се личи, че е среден клас телефон, единствено очаквам в следващия ъпдейт да се aктивира достъпа до Camera2api.
Цитирай
#38

Здравейте отново!
Искам да попитам освен GCAM знаете ли за друго приложение за камера, с което мога да направя по-хубави снимки от стоковата камера? От дневните снимки съм доволен, но нощните не са задоволителни. Може ли това да се компенсира с друго приложение?
Благодаря!
Цитирай
#39

Има нов ъпдейт в момента го тегля


Прикачени файлове Миниатюри
   

 ೋღ❤ღೋ It is not what you look at, but what you see. ೋღ❤ღೋ 
[-] 2 потребители изказват благодарност на demenzia за това мнение:
  • riki83, suffer
Цитирай
#40

Вече има 10.3.3.0 http://en.miui.com/download-346.html#552

Siemens C35>Nokia 3310>Samsung X500>Nokia 6131>Nokia 6260>Nokia 6290>Nokia 6220>Sony Ericsson Xperia X10>Prestigio 4055>Lenovo A536>Lenovo P70>Redmi Note 3 MTK>Redmi Note 3 Pro>Redmi Note 4x>Mi 8 Lite>Mi 9 Lite
Цитирай
#41

(2019-07-30, 14:43:23)demenzia написа:  Има нов ъпдейт в момента го тегля

Всичко наред ли е с новия ъпдейт?
Цитирай
#42

Да.Няма страшно.

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
#43

Току що ми излезе нов ъпдейт с нов скин на miui v 11.05.0.PDTMIXM


Прикачени файлове Миниатюри
   

 ೋღ❤ღೋ It is not what you look at, but what you see. ೋღ❤ღೋ 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)