Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Питане относно дисплея на Samsung Galaxy S10
#26

Аз съм с правовия отпечатък, нито един път не ми е искало пин, на Hiawei P20 Lite иска през някакво време и е супер изнервящо. Добре че самсунга не ми го прави.

SIMENS A70 -> Nokia N95 8GB - > SONY XPERIA VIVAZ -> Nokia N8 - > HTC Explorer -> HTC Wildfire S -> HTC One X -> Samsung Galaxy S3 -> LG G2 -> Sony Xperia Z1 Compact - > Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy A5 -> LG G3 -> HTC ONE A9 -> SAMSUNG GALAXY S6 -> Sony Xperia X Compact - > Samsung S8 - > Huawei P20 Lite -> Samsung S10 -> Samsung S22
Цитирай
Аксесоари
#27

И при мен искаше на 3 дена да си въведа паролата вместо пръст, но от както преинсталирах не ми го е правило. Има си и надпис с каква цел се иска парола. Нищо няма да ви стане да я въведете за 3 секунди...
Цитирай
#28

Тук въпроса е ,не дали ще ни стане нещо като въведем паролата,а защо я иска.Колегите са обяснили защо,така че всичко е точно.

Siemens A50 --> Sony Ericsson T610i --> Sony Ericsson K700i
Nokia N95 --> Nokia 5800 Xpress Music --> LGKU990 Viewty
HTC Sensation --> Samsung Galaxy S4 --> Samsung Galaxy S6 Edge --> HUAWEI Mate 20 Lite --> SAMSUNG Galaxy S10+
Цитирай
#29

Вчера забелязах въпросния провоъгълник в долната част на дисплея и бях сигурен, че е заминал екрана, защото стои като сянка, петно. Днес обаче не го виждам, дори и на максимална яркост. Сигурни ли сте, че това е пръстовия?

Samsung Galaxy S10+ Prism Green
Цитирай
#30

@vlad_4o, не е въпроса в яркостта, а в директната слънчева светлина върху екрана. При много силна такава, можеш да видиш правоъгълника дори и на изгасен екран Smile няма страшно. И при другите телефони с вграден в екрана скенер е така, но са с оптични и там е кръгче. Нашето е грозен правоъгълник Smile
[-] 2 потребители изказват благодарност на Sv3TL10 за това мнение:
  • divna, raychev
Цитирай
#31

Парола изисква обикновенно след рестарт,неуспешно разпознаване на отпечатък,нищо притеснително,усмотрения на Гугъл...

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#32

Къде може професионално да се смени протектора на екрана на Samsung S10 ако се издраска ? Евентуално откъде да се купи оригинален протектор и дали може да се смени в домашни условия ?
Цитирай
#33

Ако си от София, можеш да си вземеш протектора от Samsung Experience Store в The Mall, по 16 лв. са там. Ако не – потърси в онлайн магазините, в момента би трябвало да има доста (Google-ни ET-FG973CTEGWW с резултати на български).
Иначе поставянето на протектора не е голяма философия, а ако останат балончета под него до 48 часа изчезват.
Цитирай
#34

Изчезват ако няма прашинки.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай
#35

Да, много точно допълнение.
Цитирай
#36

Точно в Samsung Experience Store в The Mall ще получат машина ,която е за поставяне на протектори за S10 . Преди 3 седмици ми казаха така и сигурно вече е там, поставянето на протектора е безплатно .
[-] 1 потребител изказва благодарност на martoo за това мнение:
  • divna
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)