Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Изтриване на кеш паметта
#1

Здравейте! Някой знае ли как да изтрия кеш паметта? Пробвах с 2 приложения от магазина, пробвах и wipe cache partition, но си стои толкова. Не ми е проблем да си стои кеш паметта, но имам спомен, че съм я изтривал като влезна в паметта на телефона и от там се триеше, или се бъркам нещо.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Siemens A50 --> Sony Ericsson T610i --> Sony Ericsson K700i
Nokia N95 --> Nokia 5800 Xpress Music --> LGKU990 Viewty
HTC Sensation --> Samsung Galaxy S4 --> Samsung Galaxy S6 Edge --> HUAWEI Mate 20 Lite --> SAMSUNG Galaxy S10+
Цитирай
Аксесоари
#2

(2019-03-18, 18:58:41)plamen_jelezniq написа:  Здравейте! Някой знае ли как да изтрия кеш паметта? Пробвах с 2 приложения от магазина, пробвах и wipe cache partition, но си стои толкова. Не ми е проблем да си стои кеш паметта, но имам спомен, че съм я изтривал като влезна в паметта на телефона и от там се триеше, или се бъркам нещо.
Задържаш Volume up и Power бутоните, докато се рестартира и се появи надписа Huawei. Пуссаш ги и ще те прати в меню където има опция "Wipe cache partitions". След като приключи има бутон "Restart system now" или "Reboot system now" нещо такова беше.

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай
#3

Пробвал съм го вече,  но не се изчиства

Siemens A50 --> Sony Ericsson T610i --> Sony Ericsson K700i
Nokia N95 --> Nokia 5800 Xpress Music --> LGKU990 Viewty
HTC Sensation --> Samsung Galaxy S4 --> Samsung Galaxy S6 Edge --> HUAWEI Mate 20 Lite --> SAMSUNG Galaxy S10+
Цитирай
#4

(2019-03-18, 22:35:01)plamen_jelezniq написа:  Пробвал съм го вече,  но не се изчиства
А поотделно като чистиш кеша на приложенията, намаля ли?

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай
#5

Пробвай с мениджъра на телефона
Цитирай
#6

Поотделно не съм пробвал, а този мениджър не е ли като влезеш в настройки->съхранение и най-отдолу иима" почистване"

Siemens A50 --> Sony Ericsson T610i --> Sony Ericsson K700i
Nokia N95 --> Nokia 5800 Xpress Music --> LGKU990 Viewty
HTC Sensation --> Samsung Galaxy S4 --> Samsung Galaxy S6 Edge --> HUAWEI Mate 20 Lite --> SAMSUNG Galaxy S10+
Цитирай
#7

Пише оптимизиране, и това е приложението. Вградено е в телефона, иконката му е като щит
Цитирай
#8

И аз търся същата опция за изтриване на кеша от веднъж, но не го намирам. Ето, това има при мен, като чукна ПОЧИСТВАНЕ.
   

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#9

Това е, след като натиснеш оптимизиране, провери цялата кеш памет, ще видиш че се е смалила. При андроид винаги събира кеш памет, затова от време на време трябва почистване.....
Цитирай
#10

Не е това, колега. При натискане на оптимизиране, ти предлага да изтриеш приложението а не да изтриеш кеша.Ето тук трябва да се натисне оптимизиране но не се изтрива целия кеш а остава малко. Някой ако знае друг начин, да сподели.
   

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#11

Пусни да сканира и за вируси и ще стане 100%

Преди и след оптимизацията


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#12

През Es File Explorer пробвахте ли?


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei Mate 20 lite
Xiaomi 11T Pro
Xiaomi 13T Pro
Цитирай
#13

(2019-03-29, 07:25:01)iveshko написа:  През Es File Explorer пробвахте ли?
Това чисти кеша на приложението при излизане.

Sent by me using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)