Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google Camera за Note 7/Note 7 Pro
#51

Някой пробвал ли е тази камера как прави видео на шумно място че до сега това беше проблем
Цитирай
Аксесоари
#52

Линк за през телефона има ли ? Че нямам под ръка лаптоп

Redmi note 7 4/64
Цитирай
#53

Четири поста по-нагоре аз от там го изтеглих.

Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk

[Изображение: 835300.png]
Цитирай
#54

И от там не ми го отваряше.Добрах се до лаптоп инсталирана е.
Сега ще се тества

Redmi note 7 4/64
Цитирай
#55

На мен също този линк не мис е отваряше и го изтеглих от някакво друго място.
Цитирай
#56

В xda  нещо споменават че астро на 10.3 6 не работи....

Redmi note 7 4/64
Цитирай
#57

Аз я инстслирах, последвах метода обснен в сайта, но не намирам разлика. Всъщност какво ще рече този рвжим?

Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk

LG G2 16GB with OrionOS -2.2
Цитирай
#58

В нощния режим е добавена опция до 1 мин отврена бленда.При нас все още не работи а и доволно крашва!
Връщам се на 6.2.....

Redmi note 7 4/64
Цитирай
#59

Да аз я тествах целия уикенд. 7 версия има още хляб да изяде докато настигне, че и задмине 6.3, засега не си струва да се ползва според мен. Върнах се на 6.3 на Parrot043.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Ryxes за това мнение:
  • bimmer7805
Цитирай
#60

(2019-10-21, 07:48:53)Ryxes написа:  Да аз я тествах целия уикенд. 7 версия има още хляб да изяде докато настигне, че и задмине 6.3, засега не си струва да се ползва според мен. Върнах се на 6.3 на Parrot043.
Дай линк да я пробвам тази 6.3 на Parrot043
Цитирай
#61

(2019-10-21, 14:31:58)esil2 написа:  Дай линк да я пробвам тази 6.3 на Parrot043
Версия 6.3 - цък

 
Цитирай
#62

Не знам дали е това, знам само че в момента съм с тази MGC_6.2.030_RN7_V1a_FINAL от ето тук
https://www.celsoazevedo.com/files/andro...a/dev-bsg/
и не знам каква е разликата с тази 6.3 на Parrot043, струва ли си да я сменям
Цитирай
#63

(2019-10-21, 15:18:26)esil2 написа:  ...и не знам каква е разликата с тази 6.3 на Parrot043, струва ли си да я сменям
6.3 на Parrot043

 
Цитирай
#64

6.3 Parrot043  Ползвам тази, за мен лично прави по-добри снимки от 6.2 на BSG и има повече настройки с които да се заиграе човек.


P.S. Извинявам се, ако линка не работи, поствам от телефон понеже в момента нямам достъп до компютър.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Ryxes за това мнение:
  • Antoan
Цитирай
#65

При 6.3 нощния режим е изведен в главното меню. Снима отлично!
Parrot 6.3.017

Redmi note 7 4/64
Цитирай
#66

Вчера пробвах тази PMGC_7.0.009_FinalBuild_V14 но не открих голяма разлика от 6.2 на BSG която ползвам отдавна. Сега ще видя тази Parrot 6.3.017 как снима може пък да е по добра. Само не разбрах колегите Nomad и Ryxes една и съща версия ли предлагат в линковете си защото едната ми излиза ето така MGC_6.3.017_StableVersion_V2.2 а другата така PMGC_6.3.017_PlusParrot_V9
Цитирай
#67

Не, линка на колегата Nomad е от 7 август, докато този който постнах е от 9 септември, тоест има повече бъг фиксове и оптимизации. Намерих гайд за настройки на камерата на версия 6.3.0.17 V9 (от линка по-горе), ако на някого му е интересно Цък, но е на английски език.
Цитирай
#68

(2019-10-21, 18:48:48)Ryxes написа:  Не, линка на колегата Nomad е от 7 август, докато този който постнах е от 9 септември, тоест има повече бъг фиксове и оптимизации. Намерих гайд за настройки на камерата на версия 6.3.0.17 V9 (от линка по-горе), ако на някого му е интересно Цък, но е на английски език.
Демек тази версия която предлагаш е за предпочитане пред всички останали. Би ли споделил променял ли си нещо в настройките на камерата и какво точно
Цитирай
#69

(2019-10-21, 19:27:40)esil2 написа:  Демек тази версия която предлагаш е за предпочитане пред всички останали. Би ли споделил променял ли си нещо в настройките на камерата и какво точно
За момента да, докато оправят версия 7. Промених малко настройки да:

HDR+ Control - включен
Enable "Google Photos" - включено
Quality HDR+ - 13
Use Pixel AWB Mod - Pixel 3
Exposure compensation - -0.4
Binary file "Libraries" - Custom library ParrotHal V3.0
Saturation - Highlight saturation 1.6 (front/back camera)

Други настройки не съм променял засега.
[-] 4 потребители изказват благодарност на Ryxes за това мнение:
  • Antoan, BaneU, dedo pop, esil2
Цитирай
#70

Аз едно питане имам малко не по темата.
В семейството ми има пиксел 3 хл и приложението на камерата  няма нищо общо нито с 6... нито с 7 ...
Та въпроса е това което го качваме има ли нещо общо с ГК на пиксел или е отделен софтуер който копира този на пиксел

Redmi note 7 4/64
Цитирай
#71

Сори за двата поредни 
https://forum.xda-developers.com/redmi-n...340/page30
На това v12 тръгна астрото от 14 брой не от 32 както е при другите.Няма чисто небе да тествам много светлини пречат.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Redmi note 7 4/64
Цитирай
#72

Някой може ли да даде линк към последната добре работеща версия на Gcam за Redmi note 7
Цитирай
#73

Не знам в кой под форум точно да питам.
Дхо марк стана ясно че не може да им се вярва.Арената с този тест на ниска осветеност обърква.РН 7 ги убива направо.Дали е така?.
А самсунг А50 е направо като VGA......


Прикачени файлове Миниатюри
       

Redmi note 7 4/64
[-] 1 потребител изказва благодарност на bimmer7805 за това мнение:
  • Arpad M
Цитирай
#74

Коя е най-новата,най-добре работеща Google Camera за Redmi Note 7?
Цитирай
#75

Личните ми наблюдения върху камерите на Redmi Note 7 и Galaxy A50 са, че редмито прави много по-ясни и контрастни снимки и денем и нощем. Единственото, което нямаме е Live focus.

Redmi Note 7, 4/128, Glob vers
[-] 1 потребител изказва благодарност на Arpad M за това мнение:
  • bimmer7805
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)