Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google Camera за Note 7/Note 7 Pro
#26

Защо панорамата от Redmi-то толкова много кропва ? Прилагам и снимка за сравнение с друг телефон.     [Изображение: 5610379252944deff77b507aa0e4bd61.jpg]

Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
Аксесоари
#27

Някой може ли да качи най-новата версия на Google Camera?
Цитирай
#28

https://forum.xda-developers.com/redmi-n...4-t3924784
Аз ползвам тази на BSG, разработена е специално на Redmi Note 7. Доволен съм. Единственият недостатък, е че трябва при всеки ъпдейт да триеш старата версия и да слагаш новата на ръка. Но това важи за всички gcam.
Цитирай
#29

Мерси, свалих си MGC_6.2.024_RN7_V1e.apk (BSG, 2019-05-07, changelog)
Цитирай
#30

Може ли работещ линк - от телеграм тегля, но не мога да го инсталирам, нещо файловете са повредени.

Изпратено от моят MI 5 с помощта на Tapatalk

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай
#31

MGC_6.2.030_RN7_V1e.apk (BSG, 2019-05-09)

https://dox.abv.bg/download?id=fe9e2c646c
Цитирай
#32

То постоянно излизат нови версии всеки път ли трябва да се трие старата
Цитирай
#33

Всичко, което не се инсталира от Google play, се ъпдейтва ръчно, като преди това се деинсталира старата версия.
[-] 1 потребител изказва благодарност на delikanli за това мнение:
  • amica
Цитирай
#34

Чак пък...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#35

С 6.2.030 съм. Ползвам телефона от няколко дни. Вчера пуснах един 4К клип с гугъл камера и забелязах, че ако правя снимки докато записвам видео, има едно мигане в самия клип, всеки път когато е правена снимка. Не е нещо фрапиращо, но се вижда. Някой друг с такъв проблем ?

Xiaomi Mi 10T, Xiaomi Mi 9, Xperia Z Ultra White
Цитирай
#36

Има ли live снимане като на айфона ,не знам как се води точно тази функция или пък с някоя програма

Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#37

Здравейте ! Признавам, че доста набързо прецъках търсачките и не намерих отговора на въпроса си ? Каква е разликата на това приложение, с това което е в google play store, което е със същото наименование "google camera" ? А първият ми въпрос беше породен в следствие на чуденката ми - достатъчно сигурно ли е приложението след като не е свалено от маркета, не че там са невъзможни злоупотреби, но все пак ?
Цитирай
#38

И каква е разликата
Цитирай
#39

Коя версия на gcam е най добре? В момента сложих последната на bulkin043 но портретните снимки отиват някъде другаде не в галерията и прави по две една портретна и една не. Стоковата дори със спрян ефект разкрасяване пак замазва лицата леко и е много дразнещо, с гкам няма такъв проблем. Пробвах да инсталирам последната версия на BSG но като я отворя отдолу изписва на много работи false и след няколко снимки се изключва сама.
Цитирай
#40

По принцип повечето казват, че на bulkin043 порта снима най-добре, но новите версии вече не се качват на сайта с портове на gcam и не съм се занимавал да търся откъде да ги тегля. BSG не е качвал нова версия от 5 юни Цък (в момента ползвам нея) и не знам дали изобщо ще качва нови версии за Redmi Note 7.
Цитирай
#41

Да попитам кой каква версия на gcam ползва и евентуално коя е последната версия
Цитирай
#42

Аз ползвам стоковата. Гугълската не виждам с какво я превъзхожда.
Цитирай
#43

(2019-10-09, 18:09:10)milenorcev написа:  Аз ползвам стоковата. Гугълската не виждам с какво я превъзхожда.
Със светлинни години я превъзхожда. При добра настройка прави чудеса.

Poco F3
[-] 1 потребител изказва благодарност на trifon81 за това мнение:
  • maev
Цитирай
#44

(2019-10-09, 18:05:51)esil2 написа:  Да попитам кой каква версия на gcam ползва и евентуално коя е последната версия
Аз ползвам тази в момента, но мисля днес или утре да пробвам тази да видя как ще снима. За последна версия зависи. Има няколко човека, които се занимават с gcam. Ако искаш, можеш да разгледаш тук и да си избереш.
Цитирай
#45

Излезе Google Camera 7.0 с новия режим на астрофотография. За повече инфо, както и арк за сваляне: https://www.gizmochina.com/2019/10/17/in...me-xiaomi/

 
Цитирай
#46

Линка за Redmi Note 7 не работи, може ли някой, който е свалил файла да го шерне.?
Цитирай
#47

На PC-то се сваля. Пробвай оттук: Parrot043

 
Цитирай
#48

Свалих го, добри снимки прави.
Цитирай
#49

Камерата има ли бг език
Цитирай
#50

Не или поне не намерих.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)