Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Redmi AirDots безжични слушалки - коментари
#26

щом си с нокиа единственото, което можеш да пипнеш е в developer options. опцията е нещо от рода на disable absolute volume
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • dido.ivanov
Цитирай
Аксесоари
#27

@Dido.ivanov, изтрий слушалките от списъка със сдвоени устройства и ги pair-ни след това пак. При мен така се лекува.
[-] 2 потребители изказват благодарност на nzim за това мнение:
  • dido.ivanov, suffer
Цитирай
#28

Благодаря и на двамата колеги, но се получи от препоръката на колегата @nzim.

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на dido.ivanov за това мнение:
  • nzim, suffer
Цитирай
#29

Гледам на флаш разпродажба са в Алито! Цена 17.64€ цък
Цитирай
#30

При мен също пристигнаха и много ми допадат, но имам проблем с това, че не мога да ги свържа и двете. Търсих описание и в нета, но нещо не успявам да ги подкарам. При мен и двете работят, но при свързване с блутут при пускане на музика свири само едната която е активна, ако натисна бутона на другата почва да свири само тя. При позвънявания пък работи само тази, на която не съм пуснал музика и не намирам стъпките как да ги свържа двете. Може ли някой да опише правилното свързване и за двете да се пускат едновременно

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#31

При мен в телефона е регистрирана дясната слушалка. Вадя от кутийката първо дясната слушалка и тя автоматично се включва и свързва към телефона. После вадя лявата слушалка и тя автоматично се включва и свързва към дясната, чува специфичен сигнал при свързването.
Изтрий ги от телефона и ги сдвои наново.

[Изображение: airdots.jpg]
Цитирай
#32

@kstavrev , разкачи слушалките от сдвоени у-ва в телефона и ги върни в калъфчето за няколко секунди. Опитай да ги сдвоиш отново след това. Ако едната слушалка не реагира, натисни копчето ѝ.
По принцип на мен ми "намира" само дясната слушалка и май е нормално, те двете си се разбират сами по между си Big Grin

Забелязъл съм, че ако извадя слушалките сръчно от калъфчето няма проблем. Ако се позабавя, се свързва само едната и само едната свири.
[-] 1 потребител изказва благодарност на nzim за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#33

Благодаря и на двамата - напъвах, пробвах и накрая тръгнаха. Не знам дали следващия път ще стане така , ама поне става

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#34

(2019-07-03, 08:21:51)kstavrev написа:  При мен също пристигнаха и много ми допадат, но имам проблем с това, че не мога да ги свържа и двете. Търсих описание и в нета, но нещо не успявам да ги подкарам. При мен и двете работят, но при свързване с блутут при пускане на музика свири само едната която е активна, ако натисна бутона на другата почва да свири само тя. При позвънявания пък работи само тази, на която не съм пуснал музика и не намирам стъпките как да ги свържа двете. Може ли някой да опише правилното свързване и за двете да се пускат едновременно
Колега в пост #22 съм описал решение на проблема!!!

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на dido.ivanov за това мнение:
  • kstavrev
Цитирай
#35

Чудя се дали да си взема тези или QCY. Някой с препоръки?

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#36

Проблем със сдвояването на Airdots pro с One Plus 5T. Вчера пристигнаха едни за жена ми и не мога да ги вържа с телефона. На кутията лампичката свети непрекъснато синьо и колкото и да задържам бутона телефона не ги намира. Моля за помощ ако някой е в час ?

MI 2S 32 GB > MI 4W 16 GB  > MI 5 4/128 GB > MI MIX 6/256 GB > MI MIX 2S 8/256 GB 
Цитирай
#37

Redmi AirDots регистрират рекордни продажби. След като лесно достигнаха цифрата от 1 милион продадени бройки за първият месец от пускането им в продажба, сега общите продажби надминават 3 милиона бройки. Което само показва голямата популярност на това страхотно предложение от Xiaomi:

https://www.gizmochina.com/2019/09/05/re...ion-sales/


Мини ревю на слушалките:






Оттук може да ги поръчате за 22 долара: https://www.giztop.com/xiaomi-redmi-aird...rbuds.html


Цитирай
#38

На Email от Gearbest са $17.99.
Цитирай
#39

(2019-09-05, 22:31:28)milstan написа:  На Email от Gearbest са $17.99.

Сподели линк. Сега погледнах в gearbest и най-изгодно ги намирам пак за 22 долара:

https://www.gearbest.com/headsets/pp_009...id=1349303


Цитирай
#40

Като отворя линка ти, виждам това:
[Изображение: airdots.jpg]
На електронната поща получавам редовно оферти от този род, явно е заради това.
[Изображение: gearbest.jpg]
Цитирай
#41

Явно ти е регистрирало IP адреса или запазило бисквитка на браузера. При мен си излиза 22 долара:


[Изображение: 27779084.jpg]


Цитирай
#42

Получих и аз моите.
Направо отворих нова тема: https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=97993, защото се оказа повече писане от предвиденото
Цитирай
#43

Къде сега са най-изгодни за взимане като цена/>?

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#44

В Gearbest[Изображение: 13f80b064b6823edd2e03cdff835270e.jpg][Изображение: 667a47aa03c806a8d851ec308eaba8fe.jpg]
[-] 1 потребител изказва благодарност на dankk за това мнение:
  • kstavrev
Цитирай
#45

(2019-06-14, 12:26:45)dido.ivanov написа:  Доволен съм от слушалките, но в един момент спряха да се свързват помежду си.
Решение на проблема:
https://en.xiaomitoday.it/xiaomi-airdots...zione.html
Xiaomi AirDots, първите проблеми за безжичните слушалки, но ето решение

1

Първо трябва да извадите една от двете слушалки, като оставите другата в кутията.

2

В този момент новоизбраните слушалки автоматично ще се включат. Изключете го, като натискате зоната за докосване за дълго време.

3

Продължете да задържате за 30 секунди, докато не видите червената светлина да се появи за втори път.

4

Сега извадете втората слушалка от кутията и повторете стъпките от 1,2 и 3 от ръководството.

5

След като приключите с стъпките на втората слушалка, трябва да ги поставите в кутията за зареждане и да ги оставите за 5 секунди.



Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk
Човек, златен си Smile
Та, аз си взех въпросните слушалки и си ходя с тях на фитнес,  но съм ги забравил в горнището,  което беше изпрано разбира се Smile След като усетих какво е станало, ги извадих от горнището, което беше на простора, но едната не искаше да се свърже, опитах рестарт(както е в упътването), но пак не стана. Реших че е от прането и ги одписах, но днес ти прочетох поста и се получи. Значи може да си ги перете Smile
Цитирай
#46

@KoZkA. Не го слушайте, първа и последна грешка
Цитирай
#47

(2019-10-03, 17:53:33)dankk написа:  @KoZkA. Не го слушайте, първа и последна хрешка
Аз ги прах ма 40 градуса,  лявата не искаше по никъв да се върже, сега работят и двете... не ви съветвам да ги перете, просто се пошегувах
Цитирай
#48

За спорт са уникално удобни, ползвам ги всеки ден. От време на време обаче едната слушалка се разкача и трябва разкачената ръчно да я спра и да я пусна отново, за да тръгне. Не е болка за умиране, но е екстра досадно, когато са ти заети ръцете и още повече, че не мога да установя закономерност кога се случва. Може би като отивам на място с повече устройства, които ги разстройват?
За тези пари толкова, ама въпреки това съм супер доволен. Ще видим само батериите колко ще издържат.
Цитирай
#49

А каква е разликата между Китайската (https://www.aliexpress.com/item/40001525...b201603_55) и глобалната (https://www.aliexpress.com/item/40001525...b201603_55) версия? разликата в цената не е никаква, но с глобалната версия има опасност да се прескочи границата от 30 лв и да отидат на митница, като в такъв случай по-добре да си ги взема от БГ.
Цитирай
#50

Нямат разлика технически. Само надписите на кутията и името с което ги открива BT.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)