Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Redmi AirDots безжични слушалки - коментари
#76

Някой да ме насочи сайт, от който да си купя оригинални слушалки ?
Цитирай
Аксесоари
#77

(2020-02-28, 10:42:34)aladin написа:  Някой да ме насочи сайт, от който да си купя оригинални слушалки ?
Виж в ситител. Имаха

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Google Pixel 6a
Цитирай
#78

(2020-02-24, 07:50:03)djkitactk написа:  Сваляте си PowerAmp плеъра и нещата се подобряват значително. Има хубав еквалайзер със Gain и като се настроят както трябва слушалките свирят многооооо по-добре Smile

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
Нещо като настройки в скрийншоти дали може да дадеш?

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
Цитирай
#79

Някой с мнение за за Xiaomi Airdots 2 PRO???

[Изображение: b5632818897e.jpg]

BTW с PowerAMP-наистина звука е много по-добър, но при условие, че почти всеки вече ползва само и единствено Spotify единствения начин да се изстиска максимума от слушалки, за мен си остава root+Viper4Android.
Цитирай
#80

А има ли начин да инсталирам Viper4Android без root?

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#81

Мисля, че не за съжаление Sad Жалко наистина как до ден днешен в най-новите модели телефони се слагат какви ли не аудио чипове, но все още нищо не може да се сравни с възможностите които дава Viper-а.

Аз се колебая в момента между точно това Xiaomi Airpods 2 Pro и Edifier TWS 200. Трябват ми слушалки от стария класически тип, а не тапи. За съжаление изборът е малък.

За сега разликата която виждам между двата модела е липсата на proximity сензор в Edifier, но пък това е за сметка на по-голямата батерия и доста по-добра цена.
Цитирай
#82

И аз търся проверен магазин или олх търговец.
На нормална цена де, на ненормална знам отде да си взема.

Тръгвам за работа сутринта, вадя едната слушалка за хендсфрии и падна в шахтата на асансьора Big Grin
Цитирай
#83

От този взех преди 20 дни:
https://www.olx.bg/ad/xiaomi-redmi-airdo...86bxV.html

Вечния бетатестер!
[-] 1 потребител изказва благодарност на Marcus за това мнение:
  • emzo
Цитирай
#84

(2020-03-30, 18:38:26)Marcus написа:  От този взех преди 20 дни:
https://www.olx.bg/ad/xiaomi-redmi-airdo...86bxV.html
 Дай мнение
Цитирай
#85

Звука ме удоволетворява напълно, взех ги просто така, да имам някакви, не ги ползвам редовно.

Вечния бетатестер!
[-] 1 потребител изказва благодарност на Marcus за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#86

След ровене из 4pda си харесах:
Tronsmart Neo Onyx

Поддържат aptX, обхвата им е наистина по-голям от този на airdots.

Като минус мога да отбележа, тъч бутоните, но предполагам е въпрос на навик.

Просто информативно споделям, не агитирам за изневяра Big Grin
Цитирай
#87

(2020-04-06, 09:58:17)Marcus написа:  Звука ме удоволетворява напълно, взех ги просто така, да имам някакви, не ги ползвам редовно.
Гаранция имат ли?

Добре лк са слушалките, намирам ги от 30лв до 70 лв, като едни имат други нямат гаранция. Мисля да си купя едни за слушане на музика на работа. https://m.olx.bg/ad/garantsiya-xiaomi-re...tml?reason=
Ето туй ги намирам с гаранция. Какво мислите?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#88

Мой приятел купи на детето си от продавалника за 30 лева (не знам точно продавача) , оказаха се фалшиви. Опаковката не съм я виждал, но тази от снимката няма нищо общо с оригинала.
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic...ry89009600
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic...ry93662773
http://4pda.ru/forum/index.php?act=findp...87717485-3
Бъдете внимателни!
[-] 2 потребители изказват благодарност на milstan за това мнение:
  • milenvn, suffer
Цитирай
#89

Някой да знае защо не са активни настройките на звука, еквилайзер и т.н през блутут с тези слушалки?


Прикачени файлове Миниатюри
   

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#90

Защото работят само с жични слушалки
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#91

(2020-05-26, 20:39:33)suffer написа:  Защото работят само с жични слушалки

Интересно, на Самсунг  работят. Къде бъркам или е несъвместимост Redmi - Xiaomi?

   

   

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#92

Несъвместимост на equalizer-a с безжични слушалки.
Ако включиш 3.5мм или преходник usb c ще светнат настройките
Цитирай
#93

Доста ограничено за процесор Snapdragon . Уж много прехвален....
The Xiaomi stock equalizer isn't compatible with wireless devices and the Snapdragon Audio doesn't have the required options

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#94

Тоя еквалайзер дори и да работи не е нищо особено. Свали си PowerAMP Player за да имаш истински еквалайзер.

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на djkitactk за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#95

(2020-05-27, 08:18:43)djkitactk написа:  Тоя еквалайзер дори и да работи не е нищо особено. Свали си PowerAMP Player за да имаш истински еквалайзер.

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk

Благодаря за предложението! Много шарен ми се видя PowerAMP. Ще ползвам висококачествените жични слушалки Smile.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#96

В интерес на истината има ли как да се увеличи силата на звука от слушалките. Ползвам си ги, но сякаш от ютуб звука е една идея по-слаб

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#97

(2020-05-27, 10:25:13)kstavrev написа:  В интерес на истината има ли как да се увеличи силата на звука от слушалките. Ползвам си ги, но сякаш от ютуб звука е една идея по-слаб

Някъде беше споменато за избор на регион Азия

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#98

(2020-05-27, 08:18:43)djkitactk написа:  Тоя еквалайзер дори и да работи не е нищо особено. Свали си PowerAMP Player за да имаш истински еквалайзер.

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk

За жични слушалки на фирмата си е ок. Особено ако избереш и правилния модел.
Има си и профили.
Просто трябва да го обновят, защото много хора вече не ползват 3.5мм
Цитирай
#99

Най-накрая пристигнаха моите Airdots pro 2. За сега съм разочарован...

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Цитирай

(2020-05-29, 22:29:42)Stormrage написа:  Най-накрая пристигнаха моите Airdots pro 2. За сега съм разочарован...

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Би ли споделил как е нивото на баса и дали го има въобще?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)