Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Redmi AirDots безжични слушалки - коментари
#1

Ако има колеги, които смятат да си ги поръчат, ще бъда благодарен за отзиви.
Ако са читави, искам да викна едни за подарък.

За момента Giztop предлагат много добра цена за pre-order: https://www.giztop.com/gadgets/xiaomi-re...rbuds.html

[Изображение: redmi_airdots_wireless_earbuds.jpg]

П.С. Тъй като има време, докато някой си получи слушалките...моля да ме тагне или цитира, като напише коментар, защото не отварям често този раздел.
[-] 1 потребител изказва благодарност на GH0STFACE за това мнение:
  • suffer
Цитирай
Аксесоари
#2

Поръчах едни слушалки, с доставката излизат 49лв.,доставка - средата на април.

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Някой поръчал ли ги е и вече да пътуват към него? Цената в линка на колегата от първия пост е много добра, но постоянно менят кога ще имат наличности. По едно време беше средата на април, сега е сменено на края на април.
Има ли от къде другаде да се купят?
Цитирай
#4


(2019-03-20, 13:58:59)GH0STFACE написа:  П.С. Тъй като има време, докато някой си получи слушалките...моля да ме тагне или цитира, като напише коментар, защото не отварям често този раздел.

Аз също ги следя като продукт, но чакам повече ревюта и отзиви в интернет. Слушалките идват без micro usb кабел за зареждане, имайте го предвид, ако за някой е проблем това. Също така вместо управление чрез сензорно докосване на слушалките, както е при Mi Airdots, тук е с натискане на бутон. Като цяло не ми се занимава с поръчване от Китай заради евентуални проблеми с митница. Или ще чакам да се появят в европейски склад, или пък в български магазин, ако надценката не е голяма. А може и да не ги купя, ако нещо в тях ме откаже.

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

В момента слушалките ги има в Honorbuy от европейски склад за 30 долара + доставката до България стават към 75 лв. за тези, които искат да избегнат митница, да дойдат бързо и естествено ги устройва цената. За 40 долара могат да се поръчат Mi AirDots ( с доставката към 92 лв.). Разликата в ценово отношение на двата модела не е много голяма. Но ако качеството на звука и при двете слушалки е еднакво, липсата на тъч докосване и micro usb кабел в кутията не са толкова важни може би...

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

Моите от няколко дни пътуват към България, надявам се, че до десетина дни ще са тук и ще мога да споделя мнение Smile
Цитирай
#7

(2019-04-20, 09:38:14)gstavrev написа:  Моите от няколко дни пътуват към България, надявам се, че до десетина дни ще са тук и ще мога да споделя мнение Smile
Колега, от къде ги поръча? Моите от giztop още са на изчакване.

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8

(2019-04-20, 09:38:14)gstavrev написа:  Моите от няколко дни пътуват към България, надявам се, че до десетина дни ще са тук и ще мога да споделя мнение Smile

Определено ще чакаме мнение за тях Wink  Дано да оправдаят очакванията Ви и да сте доволен от покупката.
Цитирай
#9

Аз пак да питам: някой получи ли ги вече? Цената е поносима, но ми е интересно дали си заслужават риска от разправия с митница.
Цитирай
#10

Като казахте поносима:
https://m.aliexpress.com/item/3300251923...eae5050db2
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • milstan
Цитирай
#11

@suffer, шегата настрана, ама това е наистина още по-добра цена Big Grin сега ме вкара в колебание. Дали е читав този продавач? Гледам, че имат добър рейтинг.
Цитирай
#12

Аз поръчах, дават 12 дни срок за изпращане, да видим какво ще излезе.
Цитирай
#13

(2019-05-02, 14:05:50)nzim написа:  @suffer, шегата настрана, ама това е наистина още по-добра цена Big Grin сега ме вкара в колебание. Дали е читав този продавач? Гледам, че имат добър рейтинг.

Не знам. Излезе в промоциите на един канал в телеграм. Харесват ми опциите за кутийка и отделно кабелче за зареждане.
Цитирай
#14

Повечето продавачи са им свалили цената, не се бях интересувал скоро.
Нищо де, забрах едни за 36 лв. Помолих да ги обявят за $15 и стискам палци Big Grin
[-] 2 потребители изказват благодарност на nzim за това мнение:
  • stanchev36, suffer
Цитирай
#15

Имали алтернатива, но не от типа "тапи"?
Цитирай
#16

Има ... Mi Sport Bluetooth слушалки и единична слушалка и Xiaomi Mi Foldable Bluetooth Headphones ...... каквото душа ти сака.
Цитирай
#17

Някой получили ги , как са като звук и качество?
Цитирай
#18

Едните слушалки пристигнаха днес на 14-ия ден от датата на поръчката от този продавач:
https://www.aliexpress.com/item/Xiaomi-R...4c4dpieUVM

Приличен звук без еквалайзер на стоковия плеер, общо взето съм доволен, но тук нещата вече опират до личен вкус. Обаче си иска еквалайзер, ще търся друго приложение някой ден с работещ еквалайзер, сега не ми се занимава.
Голяма опаковка с много отделения, а в комплекта са само слушалките и пакетче с два комплекта гумички с различен размер.
При разговор по телефона нямат оплаквания от другата страна, чува се добре на микрофона.
През две стени на около 7-8 метра започват да накъсват с Redmi 6 Pro.

П.П. От "MI 0fficial Store" още ги няма, че и по-скъпи бяха. Тези бяха тогава $20.33.

[Изображение: IMG-20190515-190228.jpg] [Изображение: IMG-20190515-192741.jpg]
[-] 3 потребители изказват благодарност на milstan за това мнение:
  • bobi_1217, kstavrev, milenvn
Цитирай
#19

И аз взех моите днес. Първи впечатления - много добри. Звукът е чист, но си има и доволно бас. Със сигурност не биха заменили жичните ми Sennheiser, но се доближават доста.
А и дойдоха бързо без да се занимавам с митници.
[-] 1 потребител изказва благодарност на nzim за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#20

И мойте пристигнаха, останах много приятно изненадан от качеството на музиката и от басите. Определено надминаха очакванията ми!
[-] 2 потребители изказват благодарност на ivanov_km за това мнение:
  • milenvn, nzim
Цитирай
#21

Поръчах и чакам да дойдат. Четох дамо хубави отзвуци и ревюта, да видим. Дано да се захващат удобно и сигурно за ухото...

Изпратено от моя MI MAX 2

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#22

Доволен съм от слушалките, но в един момент спряха да се свързват помежду си.
Решение на проблема:
https://en.xiaomitoday.it/xiaomi-airdots...zione.html
Xiaomi AirDots, първите проблеми за безжичните слушалки, но ето решение

1

Първо трябва да извадите една от двете слушалки, като оставите другата в кутията.

2

В този момент новоизбраните слушалки автоматично ще се включат. Изключете го, като натискате зоната за докосване за дълго време.

3

Продължете да задържате за 30 секунди, докато не видите червената светлина да се появи за втори път.

4

Сега извадете втората слушалка от кутията и повторете стъпките от 1,2 и 3 от ръководството.

5

След като приключите с стъпките на втората слушалка, трябва да ги поставите в кутията за зареждане и да ги оставите за 5 секунди.



Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk
[-] 5 потребители изказват благодарност на dido.ivanov за това мнение:
  • Be6i4, icho, ivanov_km, KoZkA, milstan
Цитирай
#23

Дей това ми звучи като някаква прокобна магия Smile
Цитирай
#24

(2019-05-03, 21:21:40)redsys написа:  Има ... Mi Sport Bluetooth слушалки и единична слушалка и  Xiaomi Mi Foldable Bluetooth Headphones ...... каквото душа ти сака.


Имах предвид нещо от сорта на Apple-ския AirPod т.е. малък тип слушалки без да си завираш разни гумички в ушния канал.
Лично аз немога да търпя тапи... Но и не откривам и няква качествена евтина алтернатива на тези която да вади звук поне като
veclan monk plus...
[Изображение: airpods.jpg]
Цитирай
#25

Отново проблем със слушалките, при увеличен на звук на макс от телефона щяха ми се спускат тъпанчетата, а от днес звука намаля драстично.Правих рестарт на телефона и слушалките, но силата на звука остава слаб.

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)