Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Redmi AirDots безжични слушалки - коментари

А как последно стои въпросът с митниците - всичко ли вече минава или пак до 30 лв не се спира. Имаше преди известно време оплаквания че всички пратки се спират и трябва да си ги освобождаваш, макар и без да плащаш мито или ДДС, а само митническа някаква такса?
Цитирай
Dice.bg Аксесоари

Всичко над 30 рискува да бъде спряно. Няма логика да го махат.
Цитирай

Моите минаха без митница.
Цитирай

Аз питам защото чух/прочетох че всичко се спира на митница вече (без значение от стойността) и после се събират някакви такси за ,,обработка на пратката", без да се събират ДДС, мито и др.
Цитирай

Минават без митница спокойно Smile

Samsung Galaxy Note 10+ Aura Black
Samsung Galaxy Note 8 - black
Huawei P Smart Z
Samsung Note 4
Xiaomi Redmi Note 6 pro
Цитирай

Аз взех онзи ден моите слушалки от пощата без митници и простотии свират доволно нямям проблеми за сега с тях взех глобалната версия

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 
Цитирай

Здравейте колеги, чудя се дали си заслужава да взема въпросният модел слушалки и имам няколко въпроса.
1) Дали ще работят на телефон с по-стар стандарт на Bluetooth? (Например с 3.0/4.0)
2)Добро ли е качеството на звука?
Това са основните въпроси тъй като ми излизат около 15-16$ в али експреса и предполагам, че няма да минат митница.

LG G4 --> Android 7.0
Nokia N8 --> Symbian Belle (111.040.1511)
Samsung Galaxy S3 --> Android 7.1.2
Цитирай

Цената е супер . Ако няма тр-рт. минава митница без притеснения. Работи на по-стари стандарти и ако са оригинални си заслужават покупката.
[-] 2 потребители изказват благодарност на redsys за това мнение:
  • stanchev36, suffer
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)