Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Redmi AirDots безжични слушалки - коментари
#51

А как последно стои въпросът с митниците - всичко ли вече минава или пак до 30 лв не се спира. Имаше преди известно време оплаквания че всички пратки се спират и трябва да си ги освобождаваш, макар и без да плащаш мито или ДДС, а само митническа някаква такса?
Цитирай
Аксесоари
#52

Всичко над 30 рискува да бъде спряно. Няма логика да го махат.
Цитирай
#53

Моите минаха без митница.
Цитирай
#54

Аз питам защото чух/прочетох че всичко се спира на митница вече (без значение от стойността) и после се събират някакви такси за ,,обработка на пратката", без да се събират ДДС, мито и др.
Цитирай
#55

Минават без митница спокойно Smile
Цитирай
#56

Аз взех онзи ден моите слушалки от пощата без митници и простотии свират доволно нямям проблеми за сега с тях взех глобалната версия

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#57

Здравейте колеги, чудя се дали си заслужава да взема въпросният модел слушалки и имам няколко въпроса.
1) Дали ще работят на телефон с по-стар стандарт на Bluetooth? (Например с 3.0/4.0)
2)Добро ли е качеството на звука?
Това са основните въпроси тъй като ми излизат около 15-16$ в али експреса и предполагам, че няма да минат митница.
Цитирай
#58

Цената е супер . Ако няма тр-рт. минава митница без притеснения. Работи на по-стари стандарти и ако са оригинални си заслужават покупката.
[-] 3 потребители изказват благодарност на redsys за това мнение:
  • Be6i4, stanchev36, suffer
Цитирай
#59

Здравейте, и аз се сдобих с mi dots и съм много доволен от звука. Имам едно питане, понеже съм свикнал да седя повече с лявата слушалка, мога ли да свързвам само нея или трябва да вадя и дясната, за да се сдвои и лявата?

Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Цитирай
#60

Може само с лявата. Но ако са сдвоени и угасиш едната - спират и двете
Цитирай
#61

Някой знае ли актуален линк на оригиналните слушалки, последно си взимах от гера бест и свирят много слабо и прекъсват

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#62

Не ми се вярва в Gearbest да продават фалшиви AirDots.
Цитирай
#63

Въпрос: всеки път ли трябва бързо да ги вадя и двете от кутията за да се сдвоят ? И има ли начин да се изключи опцията да работи само едната ?
Цитирай
#64

Понякога след вадене от кутията се налага да се включат ръчно.
А телефонът ги разпознава като две отделни, така че не е проблем да се извади само едната и да се ползва за Handsfree
Цитирай
#65

(2019-12-18, 23:11:07)kstavrev написа:  Някой знае ли актуален линк на оригиналните слушалки, последно си взимах от гера бест и свирят много слабо и прекъсват
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic...87717485-3 провери съгласно инструкциите дали са оргинални
[-] 1 потребител изказва благодарност на emil11 за това мнение:
  • yoshimitsu356
Цитирай
#66

Някой случайно да има мнение за Redmi Airdots Pro 2/Mi True wireless earbuds 2?
Цитирай
#67

Здравейте.Имате ли проблем с околните шумове на redmi airdots и има ли начин да се заглушават? Почти невъзможно е да се проведе разговор в шумна среда.. Bu
Цитирай
#68

Виж дали ги носиш с микрофоните към устата. Иначе да, далече са микрофоните от устата и няма как да изолира външния шум чак толкова.
[-] 1 потребител изказва благодарност на georgekodinov за това мнение:
  • 2222
Цитирай
#69

За съжаление в повечето случаи това е разликата от слушали до 100 лева и слушалки от 250. Повечето не стават за хендс фри. Да не говорим, че има и такива от 200 които не стават.
Аз тествах модел на awei, два модела на anker. Един Xiaomi. За свирене биват, но като хендс фри не стават, освен в помещение без шум.
[-] 1 потребител изказва благодарност на hgeorgiev за това мнение:
  • 2222
Цитирай
#70

Искам да попитам при различните сайтове на кутийката пише MI или Redmi - това показва китайската и глобалната или какво?>

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#71

Цитат от един руски сайт:
Название китайской версии – Redmi AirDots
Название глобальной версии – Mi True Wireless Earbuds Basic
Иначе разлика в техническите характеристики няма.
[-] 1 потребител изказва благодарност на emil11 за това мнение:
  • kstavrev
Цитирай
#72

Колеги, относно въпросните слушалки съм ги пробвал на всички смартфони от подписа (без G4-ката) и определено свирят доста добре (особено за тези пари) като на N8-цата се чуват значително по-силно отколкото на другите 2 телефона (Явно баба Нокиа не се дава Big Grin). Та който смята да поръчва, за тези пари не са лоши е определено не могат да заменят жичните ми AKG-та Big Grin , но все пак се чуват доста приятно.
Цитирай
#73

Сваляте си PowerAmp плеъра и нещата се подобряват значително. Има хубав еквалайзер със Gain и като се настроят както трябва слушалките свирят многооооо по-добре Smile

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на djkitactk за това мнение:
  • stanchev36
Цитирай
#74

Някой да е запознат къде мога да намеря оригинални AirDots в тукашния пазар. Предвид ситуацията и спрените доставки от Китай.
[-] 1 потребител изказва благодарност на chocH за това мнение:
  • kstavrev
Цитирай
#75

Ако много спешно ти трябват имам два компплекта и единия мога да ти го продам. Ползвал съм ги само веднъж и си ги пазех за резерва, но така или иначе си ползвам първите

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)