Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Постоянен рестарт Xiaomi redmi note 5
#1

Здравейте,
 имам следният проблем с Xiaomi redmi note 5, след hard reset телефона постоянно се рестартира. Причината за hard reset-a е, че от време на време телефона се изключваше. Но сега вече става не възможно да се използва. Някой дали е имал такъв проблем, и според вас това дали е софтуерен проблем или хардуерен?
Благодаря.

P.S.
  Телефона, че ще го нося на сервиз е ясно, но ако софтуерен проблема и мога да си го оправя сам ще е супер.

| hTC Sensation | Stock Android 4.0.3 | Status: Locked S-ON |
| hTC ONE M7   | Android 5.0             | Status: Locked S-ON |
Цитирай
Аксесоари
#2

Нещата изглеждат като хардуерен проблем в дъната платка. Разбира се няма как да се каже със сигурност. Необходимо е да флашнете телефона с изтеглена подходяща версия за телефона. Ако и след тази процедура нещата не се оправят, сервиз.
Цитирай
#3

На мен ми мирише на залепващ бутон на паур бутона, доста известен проблем. Дори да не ти хлътва бутона, вътре гумичката остава притискаща.

Sent from my King Power using Tapatalk
Цитирай
#4

или това, или прегрява.
Опитай при рестарта да задържиш VOL- бутона, за да видим дали ще влезе във фастбуут телефона. Ако се рестартира пак - вероятно е от бутона, ако угасне.. изчакай да се охалди и опитай пак да го пуснеш
Цитирай
#5

Към момента реших проблема, ама не знам за колко дълго време. След като се включи телефона не му разреших да качи приложенията които е имало преди това от облака, а само контактите. Проверих за актуализации и видях, че има опция да изтегля последната версия на рома, направих го това и за сега няма ядове. Ако се появят пак ще ходи към Булграм.

| hTC Sensation | Stock Android 4.0.3 | Status: Locked S-ON |
| hTC ONE M7   | Android 5.0             | Status: Locked S-ON |
[-] 1 потребител изказва благодарност на tom4o за това мнение:
  • suffer
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)