Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Сервиз за часовниците на Amazfit
#26

Разбира се, че си е въпрос на личен избор. Но толкова пари за часовник с такъв умрял дисплей мерси. Само заради това не го взех него, а бип. Поне дисплея си отговаря на цената.
Цитирай
Аксесоари
#27

На дисплея там му е силата. На светло без подсветка...


Прикачени файлове Миниатюри
                   
Цитирай
#28

Да знам, но сравнен с Върдж е ужасен като пикселна гъстота и цветове. А и след като има опцията да си вдинеш китката да ти светне не виждам как стратоса го превъзхожда. В крайна сметка за да си видя часа си вдиган китката. Аз съм с БИП и е по същия начин като стратос както знаеш, но не го виждам като някакво предимство.
Цитирай
#29

превъзхожда го с това, че на пряка слънчева светлина не хаби енергия, за да ти покаже часа, а абсорбира светлината и показва перфектна картина (до колкото 8 битов цвят може да е перфектен, разбира се).
Иначе е ясно, че бип е със същия дисплей, но там е съвсем различна насочеността на продукта..
Представям си го като ми банд 2/3 с GPS.

Kaкто и да е. Технологията с трансрефлективния дисплей не е удачно да бъде препоръчвана след ползването на Амолед такъв
Когато човек е маниак на тема дисплеи не трябва да прави компромиси, ама за тия пари няма много избор май.
Просто трябва да изпаднеш в някаква реална ситуация на тичане цял ден на слънце или поради някаква причина да работи таймер, хронометър.. да видиш какво става с батерията на амоледа и трансрефлективния.
Най-вече при покупката трябва да знаеш какво и защо го взимаш.
Verge като изключим обажданията и типа дисплей не виждам с какво върдж превъзхожда Stratos.
Oсновният въпрос е: Ще се плува ли с часовника.
ДА - Стратос
Не - бип, пейс, върдж

Искаш ли батерия:
Да - бип
не - върдж, пейс, стратос
и по метода на изключването всеки си взима решението.
Разбира се има и много други марки, само да има време да тества човек
[-] 5 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • Be6i4, fotograd, Friz, Monipeev, nowhere
Цитирай
#30

Много полезен коментар браво. Мисля, че ще помогнеш на много хора с избора. Аз точно по тези критерии взех БИП - понеже не смятам да плувам с него, от друга страна не ми се занимава да зареждам часовник на 4-5 дни.
[-] 2 потребители изказват благодарност на nowhere за това мнение:
  • fotograd, suffer
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)