Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем в Android Recovery Mode и fs_type emmc
#1

Здравейте,
Много съм благодарен, че открих този форум намерих много полезни теми и се образовах доста във сферата на андроид.
Работя програмист и съм доста запознат с bash/shell и линукс , но с андроид и Филипс не бях.
Проблема е , че след ъпдейт на андроид с версия 9 oreo HDMI source-овете изчезнаха без значение дали кабела на hdmi е свързан или не било то към PS4 или tvbox.
като цяло има проблеми и със звука, тъй като не може да се контролира от remote controller-а , както и ambilightа изчезна като функция.Опитах реинсталация на ъпдейт , но при всички release-и , които качвам на флашка ми изписва unknown fs_type emmc for /linux_rootfs и съответно не може да го маунтне.(това във android recovery mode, след като е тръгнала преинсталацията след поставяне на флашката и reboot след download-инга).Флашката е USB с формат FAT32 но опитах и със FAT, което също не работи и винаги изписва това съобщение. Много ми се иска да успея да downgrade-на версията, защото така телевизора ми не работи. Знам сервизното меню и кода за него, но в него няма нищо което да ми помогне.
Много ще съм благодарен за помощта, ако успеете да ми дадете напътствия поне това с флашката как да оправя.
Благодаря предварително!
[Изображение: 1.jpg]


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)