Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на фитнес гривна
#1

Здравейте колеги. Бихте ли дали мнение за фитнес гривна до към 100тина лева. Гледах последния модел на Xiaomi i на Huawei, но не мога да преценя коя е по-добрата. Xiaomi - то (Mi band 3) според мен е с доста по-добро съотношение цена/качество, но все пак не знам. Huawei-я също не е лоша, но не знам дали си струва парите.
Цитирай
Аксесоари
#2

Банда е до 50 лв, Хуавея е към 80,ползвал съм Mi band 3.Добра е като за гривна и върши перфектно работа. В момента ползвам Huawei Honor s1 watch който е аod и ми е достатъчно.

Sent from my King Power using Tapatalk
Цитирай
#3

Между двете huawei-a е по-добре и май се вижда по-добре на светло, но си преценяваш за парите. Щом можеш до 100лв да отделиш по-добре Amazfit Cor (пак е на Xiaomi фирма ( Huami)).
Много зависи за какво ще я ползваш.
С малко зор може да вземеш и Amazfit bip, където получаваш много добра батерия, GPS и дисплей, който се вижда перфектно на слънце без подсветка
Цитирай
#4

+1
За Amazfit bip
Олх има по 85

Изпратено от моят 3310

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай
#5

Cor е чудесна, забравям кога я зареждам Smile

[Изображение: Screenshot-20190401-215348-com.jpg]

Ползвам я доста месеци вече.
Цитирай
#6

Дайте някакво предложение да си сменя Mi Band 2ката с друга гривна до 50-60 лв. Може и от OLX, не чисто нова.
Искам да е водоустойпива.
Mi Band 2 става за къпане под душ, но в басейн и море я свалях. Искам да мога да се къпя в морето с гривната.

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
Цитирай
#7

Mi Band 3, или репликата и M3 Smart Band / Smart Bracelet M3. Тя е с цветен екран.

Doogee S30
Цитирай
#8

Колеги, благодаря за помощта. В крайна сметка се промениха нещата и взехме смарт часовник.
Цитирай
#9

(2019-04-11, 06:38:11)niksapz написа:  Колеги, благодаря за помощта. В крайна сметка се промениха нещата и взехме смарт часовник.
И тук стана интересно.. Какъв?

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай
#10

Да не отварям нова тема...та да ми препоръчате гривна която да мери кръвното налягане. Има избор на пазара,но ми е малко мътно.Някой има ли такава гривна? Доволен ли е от конкретен модел или препоръки ,насоки.!
.
Цитирай
#11

Кръвно налягане? Има ли такива?
Цитирай
#12

(2019-04-11, 10:16:27)tiesto_pld написа:  Кръвно налягане? Има ли такива?
Има такива но аз не бих се доверил ако става въпрос за здравето ми камо ли на мой близък.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай
#13

Мисля, че Honor Band 4 мери кръвното, но не съм сигурен.

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
Цитирай
#14

(2019-04-11, 10:37:43)doxr написа:  Има такива но аз не бих се доверил ако става въпрос за здравето ми камо ли на мой близък.

Е разбира се, стойностите който показват са ориентировъчни  и в никакъв случай точни (предполагам). Открих тази,изглежда надеждна но не намерих как да я поръчам :.  цък

(2019-04-11, 11:10:19)johnterry7 написа:  Мисля, че Honor Band 4 мери кръвното, но не съм сигурен.

Четох в нета за гривната и не срещнах тази опция!
Цитирай
#15

Взехме Xiaomi Pace 2 Stratos по мои проучвания и препоръка.
Цитирай
#16

Добър избор
Цитирай
#17

Ползвам Mi Band 3 и съм доволен. Съотношение цена - качество си е супер. Поддържа се и български език с флашване на друг ром.
Наскоро си наравих тест. С постоянна връзка към телефона, батерията изкарва около 15 дена. Ако я синхронизирам сутрин и вечер и главно се ползва като часовник изкарва по 30 дена. Което за мен си е голям плюс. Не ми се налага да я зареждам често. Един от минусите на часовниците е ,че доста често трябва да се зареждат. За това и все още си ползвам гривната.
Цитирай
#18

(2019-04-11, 21:13:12)niksapz написа:  Взехме Xiaomi Pace 2 Stratos по мои проучвания и препоръка.
Хе- ехее
къде ти отиде от кококошка на кон,... смарт за 4 стотака

тук коментираме двуцифрени числа, а ти...

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай
#19

Да ви попитам: мисля и аз да си взема една гривна, мога да отделя около 70лв ( не знам дали е малко или достатъчно като сума ) Някакви предложения?

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#20

Band 3 за 55-60лв или хонор банд 3 за 70-80. Ако се напънеш малко може и хонор банд 4
Цитирай
#21

Може и по тънко да минете ако ви се чака Honor Band 3.
Само не вземайте светла .Моята е оражева и след 1,5 год. ползване много се захаби и не се почиства.

Smile
Цитирай
#22

Ползвам Mi Band 3 от около месец и е просто страхотна, приложението е супер. Ина много хубави функции, преди бях с Mi Band 2, тройката е много по-добра!
Голям минус е батерията. Издържа ми максимум 10 дни, като се има предвид, че е свързана много често с Блутут все пак имам Блутут слушалки, които ползвам по 3-4 часа на ден и през това време и гривната е свързана. Правя и много workouts, така, че според мен е нормално че баъерията пада така бързо.
Mi Band 2 не я свързвах толкова често и издържаше около 20 дни, няма как Mi Band 3 да я пробвам колко издържа без да ползвам много блутута й, така, че сравнение не мога да направя.



ID: 7000493559
Който е с Mi Band 3 може да ме намери ако иска по ID!

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
Цитирай
#23

@ johnterry7, какво конкретно имаш предвид под постоянно свързана с блутут? Моята също е и съм оставил съобщенията от месинджър и смсите да ми идват на гривната. Единствено съм спрял нотификациите при входящи обаждания и ми държи поне по 25 дни. Провери си настройките. Вероятно си включил да ти мери пулса докато спиш, което би хабило доста.

Иначе по темата, някой има ли новата фитнес гривна от Самсунг: Galaxy fit? И предлага ли нещо повече от по-евтините ѝ събратя на Xiaomi Big Grin
Цитирай
#24

Еми аз спрях всякакви нотификации за съобщения, фейсбуци и обаждания. Сега съм на 48% и е зареждана преди 7 дни.

От къде да спра това за пулса, не намирам.
Heart rate detection ми е Off, значи не е от това. Може да съм взел калпава бройка с лоша батерия.

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
Цитирай
#25

Днес ми беше 9я ден от последно зареждане. Сутринта бях на 20 процента. Ходих да тренирам и от 11 часа гривната ми беше свързана, докато тренирах правих workout, после колоездене малко, пак правих workout. Не съм спирал блутута и сега проверявам гривната и е изключена, батерията е паднала до 0%.
Явно наистина е лоша бройка!

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)