Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с камерата.
#1

Днес установих, че имам проблем с камерата, но не мога да разбера хардуерен или софтуерен е проблемът. При  zoom или live photo камерата издава шум и всичко е адски замъглено. Пробвах с други приложения за камерата, няма проблем. Когато се върна на стоковото, първия път няма проблем след това пак се появява. Върнах настройките на камерата, ефект нямаше. Някой да се е сблъсквал с този проблем. Според мен е софтуерен, но не искам за сега да връщам фабрични, но ако се наложи и знам че ще се оправи... Въобще не искам да си давам телефона в сервиз дано и да не се наложи.

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
[-] 1 потребител изказва благодарност на justvank0 за това мнение:
  • losh1
Цитирай
Аксесоари
#2

(2019-03-23, 15:43:10)justvank0 написа:  Днес установих, че имам проблем с камерата, но не мога да разбера хардуерен или софтуерен е проблемът. При  zoom или live photo камерата издава шум и всичко е адски замъглено. Пробвах с други приложения за камерата, няма проблем. Когато се върна на стоковото, първия път няма проблем след това пак се появява. Върнах настройките на камерата, ефект нямаше. Някой да се е сблъсквал с този проблем. Според мен е софтуерен, но не искам за сега да връщам фабрични, но ако се наложи и знам че ще се оправи... Въобще не искам да си давам телефона в сервиз дано и да не се наложи.

никъде досега не е писано да има хардуерни проблеми с камерите.
сложи си някое от платените апп и пробвай пак
уайпни кеша профилактично

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
Цитирай
#3

Четох доста из мета, всъщност е много разпространен проблем. Само сервиз за жалост... върнах фабричните, но ме се оправиха нещата. В понеделник ще ходя до сервиза на самсунг да видим какво ще правим. Интересното е че преди седмица го нямаше това, а не е изтърван телефона.

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай
#4

В случай, че някой има същия проблем. Телефона беше готов за два дена. Дадох го в сервиза на самсунг във Варна. Водоустойчивостта остава, няма и драскотина телефона. Всичко е направено перфектно. Доколкото разбрах проблема е често срещан.

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
[-] 1 потребител изказва благодарност на justvank0 за това мнение:
  • achodemo
Цитирай
#5

Здравейте,
Да не отварям нова тема - от къде се спира звука на камерата при правене на снимка?
Цитирай
#6

Това се питам и аз. Не виждам такава опция за изключване звука на камерата.
Цитирай
#7

(2019-10-01, 12:37:14)joresx написа:  Здравейте,
Да не отварям нова тема - от къде се спира звука на камерата при правене на снимка?

Няма такава опция за нашия регион.

Samsung Note20 Ultra 5G, Samsung Note9, Samsung S8, HTC 10, HTC One M9, HTC One, HTC Sensation, HTC HD2
Цитирай
#8

(2019-10-01, 12:37:14)joresx написа:  Здравейте,
Да не отварям нова тема - от къде се спира звука на камерата при правене на снимка?

Единствения начин ,който съм открил е като намалиш звукът докрай на System.

HTC Legend^^^HTC One S^^^LG G3^^^Huawei P10^^^Samsung Galaxy Note 9^^^iphone 11
[-] 1 потребител изказва благодарност на dr_ivo за това мнение:
  • joresx
Цитирай
#9

Здравейте, и моята камера зацапва, когато снимам вкъщи или на затворено пространство. Има жълт оттенък, който е налице и при обикновен, и при нощен режим. Ще дам няколко снимки за сравнение с друг модел телефон. Всичко по телефона е ъпдейтнато, кеш се чисто всяка седмица на приложенията. Телефонът е на година, без други забележки.

https://ibb.co/sJwpTSn
https://ibb.co/vBXQCZC

Samsung Galaxy Note 9 Ocean Blue 128 GB - Samsung Galaxy A5 2017
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)