Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Global Stable 10.2.2.0
#1

Това дали е подготовка за андроид 9 или само си измиват ръцете?  Толкова добре е оптимизиран модела, че няма какво да се оптимизира! ""
Цитирай
Аксесоари
#2

Нито едното, нито другото според мен. Просто актуализират security patch-а на Google. То в това е смисъла на подръжката. Също така, ако наистина ще има за RN5 Андроид 9, както се пише навсякъде, то какъв е смисъла да се хвърлят усилия по 8.1? Ако и без това ще се работи - ОК. Но всички модели, които остават на 8.1 са с различни процесори - например 5+ на SD625. Заслужава ли си до края на поддръжката на Note 5 да се работи по 8.1 за SD636 за едно единствено устройство? При това ще се работи и върху Андроид 9 за буквално само две устройства - Note 6 Pro и Mi Max 3... Според мен или ще пуснат следващия ъпдейт за RN5 на Андроид 9 и след това ще пускат ъпдейти само със security patch, или ще направят същото, но без Андроид 9 или в най-лошия случай от сега още ще разредят и спрат ъпдейтите. Вярно е, че моделът далеч няма още две години, но това е просто практика, не задължение. Аз идвам откъм LG и Samsung, където извън флагманите получавате два - три ъпдейти сумарно максимум за следващите една или две години и толкова. С RN 5 буквално чувствам много по-добра поддръжка.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на HSGeorgiev за това мнение:
  • dankk, milenvn
Цитирай
#3

Тази стабилна версия е базирана на някоя от по-старите dev версии.
Текущите са 10.3
Така, че със стабилен 10.3 или 10.4 ще има пай, вероятно.
Може и 10.5 (ако омажат нещо)
Цитирай
#4

(2019-03-24, 09:57:25)HSGeorgiev написа:  Нито едното, нито другото според мен. Просто актуализират security patch-а на Google. То в това е смисъла на подръжката.
Аз идвам откъм LG и Samsung, където извън флагманите получавате два - три ъпдейти сумарно максимум за следващите една или две години и толкова. С RN 5 буквално чувствам много по-добра поддръжка.

Много ценни отзиви и сравнение, колега! Поздравления!


Цитирай
#5

Може би не е разбрал, че бях саркастичен. Искаше ми се да имаше по-подробно описание в дълго очаквания ъпдейт на РОМ-а, а той си е все същия.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)