Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Здравейте, смених батерията преди 2 дни и имам проблем.Та проблема е следния след зареждане телефона робати нормално до някъде към 40-50% след което батерията започва да пада като секундарник и понякога направо се излкюва.Ако някой знае как да го оправя ще съм му много благодарен !
Цитирай
Аксесоари
#2

(2019-03-24, 21:54:48)STEFAN написа:  Здравейте, смених батерията преди 2 дни и имам проблем.Та проблема е следния след зареждане телефона робати нормално до някъде към 40-50% след което батерията започва да пада като секундарник и понякога направо се излкюва.Ако някой знае как да го оправя ще съм му много благодарен !
Къде смени батерията и сигурен ли си в нейната оригиналност?
Питам, защото мисля утре да пращам моя в оторизирания сервиз за смяна на батерия и съм сигурен в оригиналност и на батерия и на работа. Ако ти си си взел някаква батерия и си отишъл в някакъв сервиз или сам си сменял батерия,то е напълно възможен такъв проблем. Опиши кое как е?

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
[-] 1 потребител изказва благодарност на sunmaster за това мнение:
  • eksoldier
Цитирай
#3

Също и защо смени батерията? Правише същите номера ли? Изведнъж ли ти даде "фира"  Може нешо да има проблем със зарядното или електрониката на телефона

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#4

(2019-03-25, 15:42:03)nanobanano написа:  Също и защо смени батерията? Правише същите номера ли? Изведнъж ли ти даде "фира"  Може нешо да има проблем със зарядното или електрониката на телефона

Примерно на моя телефон му пада батерията бързо,когато е включен нет и блутут,но без нет държи 2 дни.

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#5

Дадох моя телефон в оторизирания сервиз в София. Сръчко сервиз който е Хуауей сервиз.
Смениха ми извън гаранционно батерията с оригинална такава и стъклото на камерите също оригинал не реплика. 
Сега телефона държи много,не загрява само затопля след дълго ползване и като цяло се подобри до нов. Цена на ремонта 70лв и 48ст за батерия,стъкло на камерите и работа. Аз платих също и 14лв куриерски в двете посоки. Стоя в сервиза ден и половина. Затова се чудя,как при наличие на оторизиран сервиз се ходи в гаражни или не оторизирани сервизи! Колко да е спестил такъв потребител? Смяна на батерия с реплика уж качествена беше 35 лв батерия и 10лв труд. А при мен за още 10лв е сменена със 100процента оригинална и с доказано качество. А и ремонта е супер качествен,няма никъде следа от ремонт,дори болчетата изглеждат фабрично сложени и драскотина от отвертка няма по-тях.
Всеки сам решава как да се грижи за телефона си,но аз моя никога няма да дам в някакъв сервиз който ми е евтин,щото няма гаранция какво ще свършат и какво могат да си откраднат и заменят с полу работещо.

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)