Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Не тръгват слушалките на HUAWEI p20
#1

Здравейте. От два дена съм с HUAWEI p20. Днес реших да използвам слушалките към телефона. Включих ги в буксата и не се активираха. Пробвах и с преходника, с други слушалки с жак 3.5, но и с тях не се включиха. Какво трябва да направя, за да мога да ползвам слушалките, тъй като пътувам и ми трябват за разговори?

Имам и друг въпрос : когато пускам зарядното в буксата, ми се струва, че много лесно излиза. Ползвах преди това Honor 8 със същия вид зарядно и когато включвах зарядното към телефона, си щракаше вътре и не излизаше. Не съм пробвал на друг p20 как влиза в буксата зарядното, но пробвах друг кабел и пак излиза много лесно. Случи ми се когато го включих снощи и преместих телефона, кабела излезе сам от буксата в телефона
Цитирай
Аксесоари
#2

(2019-03-25, 10:23:06)izo_plovdiv написа:  Здравейте. От два дена съм с HUAWEI p20. Днес реших да използвам слушалките към телефона. Включих ги в буксата и не се активираха. Пробвах и с преходника, с други слушалки с жак 3.5, но и с тях не се включиха. Какво трябва да направя, за да мога да ползвам слушалките, тъй като пътувам и ми трябват за разговори?

Имам и друг въпрос : когато пускам зарядното в буксата, ми се струва, че много лесно излиза. Ползвах преди това Honor 8 със същия вид зарядно и когато включвах зарядното към телефона, си щракаше вътре и не излизаше. Не съм пробвал на друг p20 как влиза в буксата зарядното, но пробвах друг кабел и пак излиза много лесно. Случи ми се когато го включих снощи и преместих телефона, кабела излезе сам от буксата в телефона
Здравей, от къде е закупен телефона?

Sent from my King Power using Tapatalk
Цитирай
#3

Теленор
Цитирай
#4

Бк трябвало да се обърнеш към тях. Пробва ли с други слушалки?

Sent from my King Power using Tapatalk
Цитирай
#5

Телефона нов ли е или втора ръка?
99% проблема ти е със замърсена букса в самия телефон. Взимаш клечка за зъби и изтъргваш хубаво дъното на буксата на телефона! Гаранция ще се оправи.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#6

Да, взех го от човек и е на 3 месеца. Ще пробвам това което ме посъветвахте  Благодаря и ще ви пиша за резултатите.
Цитирай
#7

Значи от 99% минаваме на 100% замърсена букса Smile ще се оправи

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#8

Big Grin Благодаря за помощта. Оказа се замърсена букса на телефона. Толкова боклук излезе, че се наложи освен с клечка за зъби, да доизчистя с игла. Наистина много боклук имаше. Сега вече буксата на зарядното влиза докрай и дори щтрака и не излиза сама когато си иска, а само с моя помощ?. И "О, чудо" -  слушалките вече работят! Благодаря още веднъж! Живи и здрави да сте.
Цитирай
#9

Препоръчвам да се ползва спрей с въздух под налягане  за прочистване на всички входове на телефона. По безопасно е , а и става за прочистване на клавиатури и какво ли още не. Нямаш си на идея колко много прах може да излезе от телефона ти  Wink  .

Huawei P40 Pro + Watch GT 2
Цитирай
#10

Здравейте бихте ли ми препоръчали ефтини добри bluetooth слушалки за P20 PRO
Цитирай
#11

25 лв от джъмбо бели са, 115 децибела. 5 броя съм купувал нямат равни

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#12

Даѝ линк снимка колега да ги видя
Цитирай
#13

[Изображение: sOthXre.jpg]

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#14

Не такива колега търся от тея малките
Цитирай
#15

Аз лично НЕ препоръчвам да използвате флакон с въздух под налягане да чистите, каквито и да било части! Повечето хора не са запознати с тези флакони и директно пръскат с въздуха под налягане директно в буксите (най-често употребяван при части от компютри) и така ги изгарят. Сега ще кажете, че това не е възможно. Напротив напълно възможно поради простата причина, че вътре във флакона има течност и в началото като се използва излиза малко от нея и така като напръскат част, която не трябвя, тя дава на късо.
Все пак ако, някой се реши да пробва го съветвам да пръсне предварително малко от въздуха и след това да го използва. Ако преседи известно време без да се използва тази процедура, трябва да се повтори и така, всеки път преди употреба.
За силно замърсени части/букси не е ефективен, налягане вътре не е толкова голямо.

LG G2 & LG Leon ---> HUAWEI P20 Pro
Цитирай
#16

(2019-03-27, 22:28:39)vla написа:  Аз лично НЕ препоръчвам да използвате флакон с въздух под налягане да чистите, каквито и да било части! Повечето хора не са запознати с тези флакони и директно пръскат с въздуха под налягане директно в буксите (най-често употребяван при части от компютри) и така ги изгарят. Сега ще кажете, че това не е възможно. Напротив напълно възможно поради простата причина, че вътре във флакона има течност и в началото като се използва излиза малко от нея и така като напръскат част, която не трябвя, тя дава на късо.
Все пак ако, някой се реши да пробва го съветвам да пръсне предварително малко от въздуха и след това да го използва. Ако преседи известно време без да се използва тази процедура, трябва да се повтори и така, всеки път преди употреба.
За силно замърсени части/букси не е ефективен, налягане вътре не е толкова голямо.

Един въпрос.Как става "магията" при ПРО-то ,като буксата не е запушена с капаче и го потопиш във вода и и няма нищо нито на буксата нито на телефона?!?При флаконите със сгъстен въздух нивото на вода е толкова малко,че........-има и с някакви подобия на газ,но и там ако е реномирана фирмата производител няма проблем!
Цитирай
#17

Колегата явно е изключил че телефона е водоустойчив

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#18

(2019-03-28, 13:24:02)BGDropche написа:  Колегата явно е изключил че телефона е водоустойчив

Едва ли е изключил!Чистенето и пръскането със сгъстен въздух или контактен спрей се прави при изключено устройство.Изчаква се малко да се изпари агента и след това няма ама никакъв проблем!
Повече трябва да се внимава да не се набие мърсотията навътре!
Цитирай
#19

Никъде в коментара ми по-горе не съм споменал, за кой модел телефон или че изобщо се отнася само и единствено за телефон. Ако поглем автора на темата използва П20, а не П20 Про. П20 не е водоустойчив. Не защитен с какъвто и да било сертификат.

LG G2 & LG Leon ---> HUAWEI P20 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на vla за това мнение:
  • BGDropche
Цитирай
#20

(2019-03-28, 21:54:25)vla написа:  Никъде в коментара ми по-горе не съм споменал, за кой модел телефон или че изобщо се отнася само и единствено за телефон. Ако поглем автора на темата използва П20, а не П20 Про. П20 не е водоустойчив. Не защитен с какъвто и да било сертификат.

Това за нормалния и прото не го знаех, мерси много за инфорацията.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#21

(2019-03-28, 21:54:25)vla написа:  Никъде в коментара ми по-горе не съм споменал, за кой модел телефон или че изобщо се отнася само и единствено за телефон. Ако поглем автора на темата използва П20, а не П20 Про. П20 не е водоустойчив. Не защитен с какъвто и да било сертификат.

И като не е сертифициран П20 какво от това?Пръскал съм буксата с контактен спрей на MOTIP и му няма нищо!Духал съм я също с компресор без влагоуловител !Никакъв проблем няма!Това го правя при изключено у-во.
Когато не се конкретизира то се и задават и общи въпроси.Като споменаваш,че важи за всичко то тогава как ще се отрази такава минимална влажност при пръскане от спрей на такъв телефон,който се потапя във вода работейки?!?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)