Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Какво в Bloatware и System да изключа с BK Manager? С видео
#1

Здравейте,
Заглавието общо взето обяснява всичко. Не ми трябват излишни неща. Вие на мое място, кое бихте спрели? Имам чувството, че с всяка нова версия на Андроид, телефонът става по претъпкан.
ВИДЕО

Благодаря предварително!
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз лично не бих изключил нищо. Всъщност никога нищо не съм изключвал и никога не съм имал проблеми с който и да е телефон. Ако ме дразнят няколко икони в повече ги скривам, но да изключа нещо, което все някой ден може да ми потрябва, защо да го правя? Памет ли ще спестим, какво? Повечето приложения са свързани помежду си и забраняването на едно води до неправилната работа на друго. За мен лично забраняването на системни процеси може да влоши работата на устройството, а не да я подобри.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#3

(2019-03-26, 19:33:29)ivan_vylka написа:  Аз лично не бих изключил нищо. Всъщност никога нищо не съм изключвал и никога не съм имал проблеми с който и да е телефон. Ако ме дразнят няколко икони в повече ги скривам, но да изключа нещо, което все някой ден може да ми потрябва, защо да го правя? Памет ли ще спестим, какво? Повечето приложения са свързани помежду си и забраняването на едно води до неправилната работа на друго. За мен лично забраняването на системни процеси може да влоши работата на устройството, а не да я подобри.

Целта ми е пестене на батерията. Не знам, много хора казват, че имало неща напълно безполезни.
Цитирай
#4

Че има безполезни неща, има. Но ти ако не ги ползваш, те не работят, за да хабят батерията. Да речем Samsung Health. Ако не го отвориш първоначално и да минеш през стъпките за първоначална настройка, той не работи. Също и приложенията на Microsoft, Google Drive, Google Photos и т.н. Нека си стоят, просто не ги пипай да ги "активираш". Така или иначе деактивирайки ги, те не се трият, а само се скриват, място в паметта няма да спестиш.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)