Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P30/P30 Pro - Лични впечатления и коментари

досега бях с p10 имам усещането че отпечатъка там по бързо отключва от p30 и без засечки при вас как е? финкциите скриване на номер къде са? някой ползва ли запис на разговорите да каже какво ползва

HUAWEI P30 / samsung s22 ultra
Цитирай
Аксесоари

(2019-04-19, 15:15:22)mona написа:  А имате ли идея защо ми крие съдържанието като мисля, че съм го позволила навсякъде, където съм се сетила? Big Grin

И аз имам същия проблем. Уж съм го разрешил, но не се показват. Някой, ако знае решение ще сме благодарни Smile
Цитирай

Сензора за отпечатък е под всякаква критика, онзи ден тотално ми заби и даже след 2 рестарта не работеше адекватно, после сам се оправи. Добрата новина е че китайците са намерили проблема и ще го отстранят със следващия ъпдейт (поне така обещават). Мислех си за протектор на камерата, но преди 2 седмици бях на разходка до Варшава и в магазин на Хуауей ми казаха че си има фабричен такъв, даже ми го показаха, за Про версията - не питах.
И си мисля че в тази тема трябва да се намеси някой модератор и да я разчисти от големия брой глупости които нямат общо с темата.
Цитирай

Забравих си паролата за заключване на екрана. Какво се прави в такъв случай?

Huawei P30Pro
Цитирай

Пиши в гугъл "намиране на устройството ми",ако го намери виж какви опции има.Мисля,че ще може да го нулираш.
Цитирай

Колеги,а някой знае ли защо още не е излязла Lite версията по магазините,а я намирам само в shtepsel.bg ?
Цитирай

Момчета, ще поръчвам май една П30-ка от частно ллице и да ви питам...някой пробвал ли е да се обади на някоя от техно веригите или мобилен оператор (за всеки случай) да пита например гаранцията истинска ли е....да каже номер на касов бон или имей на телефона? Че дори някой и с фолиото и касовия бон да ми прати телефон, винаги гледам да се застраховам. Пълно е нета с П30-ки които са с по няколко стотин под цената им в магазините и това ме изкушава.

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай

Прчата и името на фирмата на касовия бон са ти напълно достатъчни, като разбира се сравняваш номера да съвпада на гаранционната карта, ама това го знаеш.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • disrespectful
Цитирай

Аз си мислех, че самия касов бон ти е като гаранция и той е най-важен. Задължително ли издават гаранционни карти към касовия бон? А ако няма, проблем ли е? Щото в някои обяви не виждам да имат....

п.с. Сори ако е спам.

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай

това че ти дават касов бон не е гаранция че е истински, срещу 5лв ти прават "оригинална" бележка и се разбира че е фалшива само когато се стигне до данъчна проверка, при теб в случая за евентуална гаранция

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

[-] 1 потребител изказва благодарност на Sokolchev за това мнение:
  • disrespectful
Цитирай

По-горе някои питаха как да се показва съдържанието на известията на заключен екран.
Настройки-сигурност и поверителност-разпознаване на лице-показване на известията(махате тикчето) Успех!
[-] 2 потребители изказват благодарност на felipe за това мнение:
  • any9, mona
Цитирай

Задължително гаранционна карта - на нея е вписан сериен номер на апарата. Сещаш се, че с един касов бон не може да мине цял град с телефоните си за гаранция.
Цитирай

Или фактура. Не навсякъде има гаранционни карти, но само с касов бон забрави.
Цитирай

Масово са толкова евтини в olx, защото повечето преподписват договор при оператор, взимат тел на ниска цена и после го продават. Мен в А1 гаранционната карта ми е директно в договора, не е нещо отделно.
Цитирай

Днес ми лепнаха едно фолио в Мегадивайс в Пловдив,покрива целия екран,много е тънко и не се забелязва ,че е поставено.Покрива целия екран и извивките.При изпускане сигурно няма да помогне,но срещу драскотини е екстра.12 лева.Да знаете,че има. Smile
[-] 2 потребители изказват благодарност на felipe за това мнение:
  • mona, vovalinder
Цитирай

(2019-04-22, 10:50:33)felipe написа:  Днес ми лепнаха едно фолио в Мегадивайс в Пловдив,покрива целия екран,много е тънко и не се забелязва ,че е поставено.Покрива целия екран и извивките.При изпускане сигурно няма да помогне,но срещу драскотини е екстра.12 лева.Да знаете,че има. Smile

А иначе добре ли се получи?
Цитирай

На външен вид е супер,аз дето съм перфекционист, го харесвам.Не личи изобщо ,че има фолио.Пръстовия си работи без да го пререгистрирам,няма грижи.Аз чакам два такива протектора и две кейсчета от али. Smile Кейсчетата са от матовите, по които не остават отпечатъци и са супер тънки,очаквам ги с нетърпение.Сегашното кейсче пак е матово ,но е по-дебеличко и ме дразни.Всичко това е против драскотини,при изпускане вече господ  да го пази  Smile
Цитирай

Дай линк за кейса Smile
Цитирай

Това е кейсчето->
https://www.aliexpress.com/item/Soft-cas...4c4dKrkQ66
Нямам преки впечатления,изглежда много добре,но ще видим какво ще дойде Big Grin
Цитирай

Aз съм с такова подобно, купено от ОЛХ, засега съм доволен.
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • psp
Цитирай

Ключовият момент е да не остават отпечатъци, много мразя мазни банички. Днес продадох Huawei Clear Case,  който ми дойде с телефона именно поради тази причина.
Цитирай

Колегата по-горе писал,че камерата на p30 е с протектор,имаш предвид фолио против надраскване ли?Защото и аз гледам и се чудя дали е лепнато фолио....
Цитирай

Това фолио на dbrand, освен за гърба има покритие и за камерата, закрива участъците без дупки за сензорите.
https://dbrand.com/shop/huawei-p30-pro-skins
[-] 1 потребител изказва благодарност на felipe за това мнение:
  • psp
Цитирай

Някой знае ли дали на камерата на p30 pro има фолио? Не мога да разбера има ли няма ли. ..
Цитирай

Няма колега, про версията поне за нашия регион е орязана откъм защита.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)