Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P30/P30 Pro - Лични впечатления и коментари

Redmi Note 8 Pro 64MP camera vs. Realme 5 Pro vs. Huawei P30 Pro - тест камера:

 
Цитирай
Аксесоари

За близо 3.5 ПЪТИ!!! по-ниската си цена, Realme 5 Pro се държи доста добре пред P30 Pro
Цитирай

Привет колеги. От вчера съм горд собственик на P30 pro. Имам няколко питания, ако някой сподели решения ще съм благодарен много.
Първо ме дразни клавиатурата как като тръгна да пиша и става малка и това редактиране на думите също.
Второ нещо не мога да настроя камерата да снима хубави снимки. Снима като за 100лв телефон.
И трето за момента натиснах нещо днес и ми изчезна времето и часа от екрана.
Благодаря на отзовалите се.
Цитирай

Премахни авто редактиране.
Дай да видим една снимка,  нали не си пипал нещо преди това.
Задръж с пръст върху началния екран и ще го намериш.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

С натискане на дисплея нищо не става.
Цитирай

Събери два пръста на начален екран, препоръчвам gboard клавиатура.

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

Опитай с "щипане" с 2 пръста

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай

(2019-09-17, 19:34:55)danitoo86 написа:  С натискане на дисплея нищо не става.
Влез в "Софтуерни проблеми", последните неща са за изчезнало време.
Цитирай

Благодаря ви.Направих Gboard както ми беше на. S7 edge.Върнах си времето и часовника и остана да споделите как през деня да снима най хубаво на какви. MP е настроена.
Цитирай

Дай една снимка, и кажи какво не ти харесва, няма как да гадаем.

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

Ето тази примерно
Цитирай

Тази примерно аз не я виждам, а и едва ли някой ще я види, нищо не си качил.
Цитирай

Нещо не се е качила.
Цитирай

Някой ползва ли PrivateSpace? Аз ли нещо не разбирам или има бъг?!  Влизам в настройките за да го включа, натискам Log In, исками PIN въвеждам го и ме връща пак на предния екран с Log in?!?


п.п. Оправи се .

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай

До появата на п40 си оставаме с топ камера Smile
[-] 3 потребители изказват благодарност на emzo за това мнение:
  • extremee13, oxuboxu, TNTKZ
Цитирай

Здравейте, някой има ли представа дали и кога нашите оператори ще предлагат новите цветове на п30 про, които са с инсталиран андроид 10?
Цитирай

Здравейте, насочил съм се към обикновения p30, дори съм си го поръчал вече. Въпроса ми е утре като отида в Еконта да го взема, понеже е ползван 2-3 седмици, не е баш от кутията, та да ме посъветвате освен на външен вид за драскотини, за какво друго да гледам? Извинявам се ако не е тука мястото за въпроса.
Цитирай

Сглобката, гледай внимателно, сложи сим карта да проведеш обаждане, сномай да видиш камерата, тъча работи ли коректно, и не на последно място документите, сравни imei друго не се сещам.

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на vovalinder за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Благодаря, утре като отида ще погледна, надявам се да е наред всичко.
Цитирай

Здравейте! Имам Huawei P30, като цяло съм доволна от телефона с едно изключение - поради изпъкналостта на камерите стъкълцето се матира точно където е основната. Естествено гаранцията не покрива този проблем, та се чудя някой сблъсквал ли се е с нещо подобно? Подлежи ли примерно на полиране или директно се подменя стъклото? Благодаря предварително на отзовалите се
Цитирай

Пробвай с паста за зъби, но да е без гранули в нея, и с клечка за уши, предполагам в оторизиран сервиз ще ти го сменят срещу заплащане...подчертавам оторизиран и заплащане. Успех.
[-] 1 потребител изказва благодарност на vovalinder за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

(2020-01-28, 12:31:26)Teddy787 написа:  Здравейте! Имам Huawei P30, като цяло съм доволна от телефона с едно изключение - поради изпъкналостта на камерите стъкълцето се матира точно където е основната. Естествено гаранцията не покрива този проблем, та се чудя някой сблъсквал ли се е с нещо подобно? Подлежи ли примерно на полиране или директно се подменя стъклото? Благодаря предварително на отзовалите се
да си беше сложила едно кейсче или протектор на камерата....

Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk

Когато си мъртъв,не усещаш нищо-страдат тези около теб....
Когато си тъп е същото...
[-] 1 потребител изказва благодарност на domine за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

(2020-01-28, 14:04:12)domine написа:  да си беше сложила едно кейсче или протектор на камерата....

Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk
Това колко процента го правят? Дали има 0,0001%

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

Преди бях полирал гърба на Sony z1 compakt който беше от някъкво стъкло и  предпазни очила с DISPLEX PLASTIC-REPAIR-POLISH https://www.displex.de/en/products/scree...ir-polish/ станаха като нови
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

(2020-01-28, 14:06:17)Sokolchev написа:  Това колко процента го правят? Дали има 0,0001%
Пич, близо е до ума(ако човек има достатъчно), че при издадена камера, като си поставяш телефона на твърда повърхност дълго време, неминуемо ще се надраска стъклото й... Затова слагаш кейс на задната страна и изравняваш повърхността... И аз съм с кейс на моя, нищо че е алуминиев гръб-камерата също стърчи... Вече година го ползвам, нищо й няма...

Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk

Когато си мъртъв,не усещаш нищо-страдат тези около теб....
Когато си тъп е същото...
[-] 1 потребител изказва благодарност на domine за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)